Siirry sisältöön

Voittaja (sis. jatkoajan)

Voittaja (sis. jatkoajan): keskikertoimet
Vetokohde1 · CS Vâlcea 19242 · CS Municipal GalațiPalautus
Keskikerroin5 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 93,7 %1,0113,093,7 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Pistetasoitus −21,5 (sis. jatkoajan)

Pistetasoitus −21,5 (sis. jatkoajan): keskikertoimet
Vetokohde1 · CS Vâlcea 1924 −21,52 · CS Municipal Galați +21,5Palautus
Keskikerroin5 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 91,5 %1,831,8391,5 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Yli/Alle 183,5 (sis. jatkoajan)

Yli/Alle 183,5 (sis. jatkoajan): keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin5 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 91,2 %1,801,8591,2 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Ottelun lopputulos (varsinainen peliaika)

Ottelun lopputulos (varsinainen peliaika): keskikertoimet
Vetokohde1 · CS Vâlcea 1924X · Tasapeli2 · CS Municipal GalațiPalautus
Keskikerroin2 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 88,8 %1,0225,09,5088,8 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Ottelun lopputulos · 1. puoliaika

Ottelun lopputulos · 1. puoliaika: keskikertoimet
Vetokohde1 · CS Vâlcea 1924X · Tasapeli2 · CS Municipal GalațiPalautus
Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 88 %1,0930,05,4088 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Yli/Alle 171,5 (sis. jatkoajan)

Yli/Alle 171,5 (sis. jatkoajan): keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin3 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 91,2 %1,402,6291,2 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Yli/Alle 172,5 (sis. jatkoajan)

Yli/Alle 172,5 (sis. jatkoajan): keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin3 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 91,4 %1,412,6091,4 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Yli/Alle 173,5 (sis. jatkoajan)

Yli/Alle 173,5 (sis. jatkoajan): keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin3 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 91,4 %1,452,4791,4 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Yli/Alle 174,5 (sis. jatkoajan)

Yli/Alle 174,5 (sis. jatkoajan): keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin3 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 91,2 %1,402,6291,2 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Yli/Alle 175,5 (sis. jatkoajan)

Yli/Alle 175,5 (sis. jatkoajan): keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin3 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 91 %1,412,5791 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Yli/Alle 176,5 (sis. jatkoajan)

Yli/Alle 176,5 (sis. jatkoajan): keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin3 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 91,2 %1,392,6591,2 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Yli/Alle 177,5 (sis. jatkoajan)

Yli/Alle 177,5 (sis. jatkoajan): keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin5 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 91 %1,432,5091 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Yli/Alle 178,5 (sis. jatkoajan)

Yli/Alle 178,5 (sis. jatkoajan): keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin5 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 91,5 %1,492,3791,5 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Yli/Alle 179,5 (sis. jatkoajan)

Yli/Alle 179,5 (sis. jatkoajan): keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin5 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 91,4 %1,542,2591,4 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Yli/Alle 180,5 (sis. jatkoajan)

Yli/Alle 180,5 (sis. jatkoajan): keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin5 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 91,2 %1,602,1291,2 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Yli/Alle 181,5 (sis. jatkoajan)

Yli/Alle 181,5 (sis. jatkoajan): keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin5 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 91,1 %1,662,0291,1 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Yli/Alle 182,5 (sis. jatkoajan)

Yli/Alle 182,5 (sis. jatkoajan): keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin5 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 91,2 %1,731,9391,2 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Yli/Alle 184,5 (sis. jatkoajan)

Yli/Alle 184,5 (sis. jatkoajan): keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin5 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 91,2 %1,881,7791,2 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Yli/Alle 185,5 (sis. jatkoajan)

Yli/Alle 185,5 (sis. jatkoajan): keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin3 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 91,4 %1,951,7291,4 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Yli/Alle 186,5 (sis. jatkoajan)

Yli/Alle 186,5 (sis. jatkoajan): keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin3 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 91,4 %2,051,6591,4 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Yli/Alle 187,5 (sis. jatkoajan)

Yli/Alle 187,5 (sis. jatkoajan): keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin3 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 91,4 %2,151,5991,4 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Yli/Alle 188,5 (sis. jatkoajan)

Yli/Alle 188,5 (sis. jatkoajan): keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin3 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 91,4 %2,251,5491,4 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Yli/Alle 189,5 (sis. jatkoajan)

Yli/Alle 189,5 (sis. jatkoajan): keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin3 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 91,5 %2,371,4991,5 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Yli/Alle 190,5 (sis. jatkoajan)

Yli/Alle 190,5 (sis. jatkoajan): keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin3 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 91,6 %2,521,4491,6 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Yli/Alle 191,5 (sis. jatkoajan)

Yli/Alle 191,5 (sis. jatkoajan): keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin3 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 91,4 %2,601,4191,4 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Pistetasoitus −24,5 (sis. jatkoajan)

Pistetasoitus −24,5 (sis. jatkoajan): keskikertoimet
Vetokohde1 · CS Vâlcea 1924 −24,52 · CS Municipal Galați +24,5Palautus
Keskikerroin3 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 91,1 %2,051,6491,1 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Pistetasoitus −23,5 (sis. jatkoajan)

Pistetasoitus −23,5 (sis. jatkoajan): keskikertoimet
Vetokohde1 · CS Vâlcea 1924 −23,52 · CS Municipal Galați +23,5Palautus
Keskikerroin3 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 91,7 %1,951,7391,7 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Pistetasoitus −22,5 (sis. jatkoajan)

Pistetasoitus −22,5 (sis. jatkoajan): keskikertoimet
Vetokohde1 · CS Vâlcea 1924 −22,52 · CS Municipal Galați +22,5Palautus
Keskikerroin3 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 91,7 %1,851,8291,7 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Pistetasoitus −20,5 (sis. jatkoajan)

Pistetasoitus −20,5 (sis. jatkoajan): keskikertoimet
Vetokohde1 · CS Vâlcea 1924 −20,52 · CS Municipal Galați +20,5Palautus
Keskikerroin3 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 91,4 %1,672,0291,4 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Pistetasoitus −19,5 (sis. jatkoajan)

Pistetasoitus −19,5 (sis. jatkoajan): keskikertoimet
Vetokohde1 · CS Vâlcea 1924 −19,52 · CS Municipal Galați +19,5Palautus
Keskikerroin3 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 91,4 %1,652,0591,4 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Pistetasoitus −18,5 (sis. jatkoajan)

Pistetasoitus −18,5 (sis. jatkoajan): keskikertoimet
Vetokohde1 · CS Vâlcea 1924 −18,52 · CS Municipal Galați +18,5Palautus
Keskikerroin3 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 91,2 %1,602,1291,2 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Pistetasoitus −14,5 · 1. puoliaika

Pistetasoitus −14,5 · 1. puoliaika: keskikertoimet
Vetokohde1 · CS Vâlcea 1924 −14,52 · CS Municipal Galați +14,5Palautus
Keskikerroin2 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 91,1 %2,021,6691,1 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Pistetasoitus −13,5 · 1. puoliaika

Pistetasoitus −13,5 · 1. puoliaika: keskikertoimet
Vetokohde1 · CS Vâlcea 1924 −13,52 · CS Municipal Galați +13,5Palautus
Keskikerroin3 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 91,2 %1,881,7791,2 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Pistetasoitus −12,5 · 1. puoliaika

Pistetasoitus −12,5 · 1. puoliaika: keskikertoimet
Vetokohde1 · CS Vâlcea 1924 −12,52 · CS Municipal Galați +12,5Palautus
Keskikerroin3 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 91,4 %1,761,9091,4 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Pistetasoitus −11,5 · 1. puoliaika

Pistetasoitus −11,5 · 1. puoliaika: keskikertoimet
Vetokohde1 · CS Vâlcea 1924 −11,52 · CS Municipal Galați +11,5Palautus
Keskikerroin3 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 91,3 %1,682,0091,3 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Pistetasoitus −10,5 · 1. puoliaika

Pistetasoitus −10,5 · 1. puoliaika: keskikertoimet
Vetokohde1 · CS Vâlcea 1924 −10,52 · CS Municipal Galați +10,5Palautus
Keskikerroin3 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 91,3 %1,682,0091,3 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Pistetasoitus −9,5 · 1. puoliaika

Pistetasoitus −9,5 · 1. puoliaika: keskikertoimet
Vetokohde1 · CS Vâlcea 1924 −9,52 · CS Municipal Galați +9,5Palautus
Keskikerroin3 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 91,3 %1,741,9291,3 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Pistetasoitus −8,5 · 1. puoliaika

Pistetasoitus −8,5 · 1. puoliaika: keskikertoimet
Vetokohde1 · CS Vâlcea 1924 −8,52 · CS Municipal Galați +8,5Palautus
Keskikerroin3 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 91,1 %1,642,0591,1 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Pistetasoitus −6,5 · 1. neljännes

Pistetasoitus −6,5 · 1. neljännes: keskikertoimet
Vetokohde1 · CS Vâlcea 1924 −6,52 · CS Municipal Galați +6,5Palautus
Keskikerroin3 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 91,2 %1,831,8291,2 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Pistetasoitus −5,5 · 1. neljännes

Pistetasoitus −5,5 · 1. neljännes: keskikertoimet
Vetokohde1 · CS Vâlcea 1924 −5,52 · CS Municipal Galați +5,5Palautus
Keskikerroin3 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 91,2 %1,781,8791,2 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Pistetasoitus −6,5 · 4. neljännes

Pistetasoitus −6,5 · 4. neljännes: keskikertoimet
Vetokohde1 · CS Vâlcea 1924 −6,52 · CS Municipal Galați +6,5Palautus
Keskikerroin3 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 91,4 %1,901,7691,4 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Pistetasoitus −5,5 · 4. neljännes

Pistetasoitus −5,5 · 4. neljännes: keskikertoimet
Vetokohde1 · CS Vâlcea 1924 −5,52 · CS Municipal Galați +5,5Palautus
Keskikerroin3 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 91,2 %1,781,8791,2 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Pistetasoitus −4,5 · 4. neljännes

Pistetasoitus −4,5 · 4. neljännes: keskikertoimet
Vetokohde1 · CS Vâlcea 1924 −4,52 · CS Municipal Galați +4,5Palautus
Keskikerroin3 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 91,2 %1,831,8291,2 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Pistetasoitus −3,5 · 4. neljännes

Pistetasoitus −3,5 · 4. neljännes: keskikertoimet
Vetokohde1 · CS Vâlcea 1924 −3,52 · CS Municipal Galați +3,5Palautus
Keskikerroin3 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 91,2 %1,851,8091,2 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Kerroinmuutokset · Voittaja (sis. jatkoajan)

Ottelun alkuun asti · 5 vedonlyöntiyhtiön keskikerroin.

  • 1CS Vâlcea 19241,01 1,01Ennallaan
  • 2CS Municipal Galați14,0 13,0kerroin laskenut−7,1 %