Pregled utakmice
Iz naših podatakaKonačan rezultat: SV Darmstadt 98 0 – 0 FC St. Pauli.
| Podatak | SV Darmstadt 98 | FC St. Pauli |
|---|---|---|
| Poslednjih 5 |
Automatski sastavljeno iz podataka ScanOdds: tabela i poslednji rezultati.
Konačan rezultat: SV Darmstadt 98 0 – 0 FC St. Pauli.
| Podatak | SV Darmstadt 98 | FC St. Pauli |
|---|---|---|
| Poslednjih 5 |
Automatski sastavljeno iz podataka ScanOdds: tabela i poslednji rezultati.
Posed lopte: SV Darmstadt 98 36%, FC St. Pauli 64%
Očekivani golovi: SV Darmstadt 98 0,77, FC St. Pauli 1,90
Šutevi: SV Darmstadt 98 12, FC St. Pauli 18
Šutevi u okvir gola: SV Darmstadt 98 0, FC St. Pauli 2
Korneri: SV Darmstadt 98 2, FC St. Pauli 6
Dodavanja: SV Darmstadt 98 342, FC St. Pauli 601
Golmani
Odbrane: SV Darmstadt 98 2, FC St. Pauli 0
Disciplina
Prekršaji: SV Darmstadt 98 13, FC St. Pauli 13
Ofsajdi: SV Darmstadt 98 3, FC St. Pauli 2
Žuti kartoni: SV Darmstadt 98 3, FC St. Pauli 4
Crveni kartoni: SV Darmstadt 98 0, FC St. Pauli 0
| Igrač | Min | Ocena | Šut. | U okvir | xG | Pas. | Pas. % | Klj. p. | Odb. | Presr. | Duel. | Odbr. | ŽK |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| SV Darmstadt 98 | |||||||||||||
| 1M. Schuhen | 90 | 6,7 | 0 | 0 | – | 36 | 58% | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 |
| 18R. Petretta | 90 | 6,9 | 0 | 0 | – | 38 | 82% | 1 | 7 | 5 | 9 | 0 | 1 |
| 49Y. Lührs | 90 | 6,8 | 0 | 0 | – | 37 | 78% | 0 | 1 | 3 | 3 | 0 | 0 |
| 6P. Pfeiffer | 90 | 7,0 | 1 | 0 | 0,14 | 34 | 74% | 0 | 3 | 4 | 10 | 0 | 0 |
| 25W. Mikelbrencis | 89 | 6,3 | 2 | 0 | 0,04 | 26 | 73% | 0 | 2 | 1 | 4 | 0 | 1 |
| 5M. Richter | 62 | 6,2 | 2 | 0 | 0,08 | 19 | 74% | 2 | 0 | 2 | 2 | 0 | 0 |
| 16H. Akiyama | 90 | 6,9 | 0 | 0 | – | 39 | 95% | 1 | 2 | 0 | 3 | 0 | 0 |
| 17K. Klefisch | 90 | 6,7 | 0 | 0 | – | 46 | 89% | 1 | 4 | 1 | 8 | 0 | 1 |
| 7N. Weißhaupt | 90 | 7,1 | 3 | 0 | 0,07 | 26 | 81% | 1 | 0 | 2 | 10 | 0 | 0 |
| 36M. Smit | 85 | 6,3 | 2 | 0 | 0,38 | 15 | 73% | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 19F. Lakenmacher | 62 | 6,5 | 1 | 0 | 0,02 | 7 | 71% | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 |
| 41L. Duijvestijn | 5 | 6,5 | 0 | 0 | – | 4 | 100% | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 28C. Lannert | 1 | – | 0 | 0 | – | 0 | – | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 9Lee Ho-Jae | 28 | 6,6 | 0 | 0 | – | 5 | 80% | 0 | 1 | 0 | 3 | 0 | 0 |
| 10N. Verkooijen | 28 | 6,6 | 1 | 0 | 0,04 | 10 | 70% | 0 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 |
| FC St. Pauli | |||||||||||||
| 1B. Voll | 90 | 6,9 | 0 | 0 | – | 32 | 88% | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 21L. Ritzka | 90 | 6,7 | 1 | 0 | 0,20 | 75 | 92% | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 8E. Smith | 90 | 6,7 | 1 | 0 | 0,12 | 99 | 96% | 0 | 0 | 2 | 2 | 0 | 1 |
| 4D. Nemeth | 90 | 7,1 | 2 | 0 | 0,16 | 116 | 91% | 0 | 4 | 0 | 8 | 0 | 0 |
| 23L. Oppie | 90 | 7,0 | 1 | 0 | 0,03 | 32 | 91% | 1 | 3 | 0 | 3 | 0 | 0 |
| 16J. Fujita | 90 | 6,5 | 2 | 0 | 0,14 | 67 | 84% | 1 | 1 | 1 | 5 | 0 | 0 |
| 20M. Rasmussen | 45 | 7,0 | 0 | 0 | – | 39 | 85% | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 11A. Pyrka | 45 | 6,8 | 0 | 0 | – | 23 | 87% | 1 | 3 | 0 | 4 | 0 | 1 |
| 24C. Metcalfe | 84 | 7,2 | 3 | 2 | 0,22 | 42 | 88% | 3 | 1 | 2 | 3 | 0 | 0 |
| 9Abdoulie Ceesay | 45 | 6,4 | 1 | 0 | 0,07 | 11 | 100% | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 |
| 7Y. Niang | 67 | 6,3 | 4 | 0 | 0,67 | 4 | 50% | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 |
| 22Samuel Klein | 45 | 6,4 | 1 | 0 | 0,05 | 24 | 83% | 0 | 2 | 0 | 5 | 0 | 0 |
| 19M. Kaars | 45 | 6,7 | 0 | 0 | – | 11 | 82% | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 10B. Hrgota | 6 | 6,6 | 0 | 0 | – | 8 | 88% | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| 18T. Hara | 23 | 6,6 | 2 | 0 | 0,22 | 3 | 33% | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 25A. Dźwigała | 45 | 5,9 | 0 | 0 | – | 15 | 67% | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 |
U našoj bazi nema ranijih duela.
Forma