Pregled utakmice
Iz naših podatakaKonačan rezultat: Hannover 96 1 – 1 FC St. Pauli.
| Podatak | Hannover 96 | FC St. Pauli |
|---|---|---|
| Poslednjih 5 |
Automatski sastavljeno iz podataka ScanOdds: tabela i poslednji rezultati.
Konačan rezultat: Hannover 96 1 – 1 FC St. Pauli.
| Podatak | Hannover 96 | FC St. Pauli |
|---|---|---|
| Poslednjih 5 |
Automatski sastavljeno iz podataka ScanOdds: tabela i poslednji rezultati.
Posed lopte: Hannover 96 43%, FC St. Pauli 57%
Očekivani golovi: Hannover 96 1,27, FC St. Pauli 0,94
Šutevi: Hannover 96 13, FC St. Pauli 15
Šutevi u okvir gola: Hannover 96 4, FC St. Pauli 6
Korneri: Hannover 96 3, FC St. Pauli 3
Dodavanja: Hannover 96 417, FC St. Pauli 558
Golmani
Odbrane: Hannover 96 5, FC St. Pauli 3
Disciplina
Prekršaji: Hannover 96 11, FC St. Pauli 11
Ofsajdi: Hannover 96 4, FC St. Pauli 2
Žuti kartoni: Hannover 96 2, FC St. Pauli 1
Crveni kartoni: Hannover 96 0, FC St. Pauli 0
Početni sastav
Početni sastav
Rezerve
| Igrač | Min | Ocena | G | A | Šut. | U okvir | xG | Pas. | Pas. % | Klj. p. | Odb. | Presr. | Duel. | Odbr. | ŽK |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hannover 96 | |||||||||||||||
| 3B. Tomiak | 90 | 7,2 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0,04 | 40 | 93% | 2 | 6 | 0 | 7 | 0 | 0 |
| 14H. Chakroun | 75 | 7,2 | 1 | 0 | 2 | 1 | 0,36 | 25 | 72% | 0 | 0 | 3 | 2 | 0 | 1 |
| 5V. Ghiță | 90 | 6,5 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0,36 | 43 | 79% | 1 | 2 | 3 | 6 | 0 | 0 |
| 10M. Hartel | 78 | 6,4 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0,06 | 30 | 70% | 0 | 0 | 0 | 5 | 0 | 0 |
| 4J. Hugonet | 90 | 7,3 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 56 | 88% | 1 | 3 | 2 | 5 | 0 | 0 |
| 9B. Källman | 90 | 6,5 | 0 | 0 | 4 | 1 | 0,28 | 21 | 71% | 0 | 1 | 0 | 9 | 0 | 0 |
| 33M. Neubauer | 90 | 6,1 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 43 | 65% | 3 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 29K. Oudenne | 68 | 6,7 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 19 | 89% | 0 | 3 | 1 | 5 | 0 | 0 |
| 8W. Taïbi | 90 | 6,2 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 44 | 84% | 1 | 5 | 1 | 6 | 0 | 0 |
| 23S. Þórðarson | 90 | 6,2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0,14 | 44 | 77% | 0 | 3 | 1 | 4 | 0 | 1 |
| 30L. Weinkauf | 90 | 7,5 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 45 | 64% | 0 | 0 | 0 | 1 | 5 | 0 |
| 17B. Allgeier | 12 | 6,4 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 3 | 100% | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 27H. Matsuda | 15 | 6,3 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 0 | – | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 11B. Pichler | 22 | 6,7 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0,04 | 4 | 25% | 0 | 0 | 1 | 3 | 0 | 0 |
| FC St. Pauli | |||||||||||||||
| 8E. Smith | 90 | 7,1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0,05 | 106 | 95% | 2 | 3 | 1 | 3 | 0 | 0 |
| 9Abdoulie Ceesay | 85 | 7,8 | 1 | 0 | 5 | 1 | 0,46 | 10 | 50% | 1 | 1 | 0 | 5 | 0 | 0 |
| 16J. Fujita | 90 | 6,7 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0,03 | 45 | 78% | 2 | 1 | 2 | 8 | 0 | 1 |
| 24C. Metcalfe | 86 | 6,3 | 0 | 0 | 3 | 1 | 0,25 | 21 | 86% | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 4D. Nemeth | 90 | 7,3 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 81 | 91% | 0 | 4 | 0 | 9 | 0 | 0 |
| 7Y. Niang | 62 | 6,2 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 9 | 44% | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 23L. Oppie | 90 | 7,3 | 0 | 1 | 0 | 0 | – | 44 | 73% | 2 | 0 | 2 | 2 | 0 | 0 |
| 11A. Pyrka | 90 | 6,6 | 0 | 0 | 2 | 2 | 0,07 | 47 | 87% | 1 | 3 | 0 | 8 | 0 | 0 |
| 20M. Rasmussen | 62 | 6,4 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 45 | 87% | 1 | 0 | 1 | 3 | 0 | 0 |
| 21L. Ritzka | 90 | 7,0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0,02 | 79 | 85% | 0 | 3 | 3 | 6 | 0 | 0 |
| 1B. Voll | 90 | 6,9 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 29 | 69% | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 |
| 18T. Hara | 1 | – | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 0 | – | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 10B. Hrgota | 4 | 6,5 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 7 | 71% | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 26R. Jones | 4 | 6,5 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0,02 | 1 | 0% | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 19M. Kaars | 28 | 6,6 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 8 | 75% | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 22Samuel Klein | 28 | 7,2 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0,05 | 26 | 88% | 3 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 |
U našoj bazi nema ranijih duela.
Forma