Pređi na sadržaj

Omar Marmoush

Centarfor · Br. 22

Godine
27
Visina
183 cm
Jača noga
Desna
Tržišna vrednost
50 mil. €

Statistika po sezonama

Omar Marmoush: statistika po sezonama i takmičenjima, od najnovijih
Takmičenje i ekipaNast.MinGAPen.Ulaz.ŽKCK
2026/27
Premijer ligaTottenham Hotspur6452100100
Community ShieldManchester City137000100
EFL CupTottenham Hotspur190000010
2025/26
Premijer ligaManchester City216993301330
UEFA Champions LeagueManchester City8222000600
FA CupManchester City5292200100
EFL CupManchester City2180300000
2025
FIFA Club World CupManchester City3143000100
2024/25
BundesligaEintracht Frankfurt171.45615102020
Premijer ligaManchester City161.183720200
UEFA Europa LeagueEintracht Frankfurt6406422110
FA CupManchester City4276110100
DFB-PokalEintracht Frankfurt3207120100
UEFA Champions LeagueManchester City296000100
2023/24
BundesligaEintracht Frankfurt292.3131262270
UEFA Conference LeagueEintracht Frankfurt7543401010
DFB-PokalEintracht Frankfurt3142100200
UEFA Conference League QualifyingEintracht Frankfurt2147000000
2022/23
BundesligaVfL Wolfsburg331.4775101820
DFB-PokalVfL Wolfsburg3189100110
2021/22
BundesligaVfB Stuttgart211.582350230
BundesligaVfL Wolfsburg222000200
2020/21
2. BundesligaFC St. Pauli211.544731220
DFB-PokalVfL Wolfsburg249000200
Regionalliga NordVfL Wolfsburg II (- 2021)2180100000
BundesligaVfL Wolfsburg11000100
UEFA Europa League QualifyingVfL Wolfsburg159000010
2019/20
Regionalliga NordVfL Wolfsburg II (- 2021)15793920720
BundesligaVfL Wolfsburg576000500
Premier League International Cup U21VfL Wolfsburg II (- 2021)2161100000
UEFA Europa LeagueVfL Wolfsburg128000100
2018/19
Regionalliga NordVfL Wolfsburg II (- 2021)551000500
2017/18
Regionalliga NordVfL Wolfsburg II (- 2021)144901001010
A-Junioren Bundesliga North/Northeast (- 23/24)VfL Wolfsburg U193217300010
Premier League International Cup U21VfL Wolfsburg II (- 2021)145000100
2016/17
Egyptian Premier LeagueWadi Degla FC15551200900
Egypt CupWadi Degla FC2172100000
2015/16
Egyptian Premier LeagueWadi Degla FC113010100
Ukupno u karijeri28616.58488388100280
Prikaži sve sezone (13)Prikaži manje sezona

Poslednje utakmice

Omar Marmoush: poslednje utakmice, od najnovijih
UtakmicaRezultatUlogaMinOcenaGAŠut.U okvirxGPas.
Kod kuće: Coventry City · Premijer liga3:1PobedaStart877,710220,0719

Karijera i transferi

  1. Tottenham Hotspur→Manchester City

    Kraj pozajmiceTržišna vrednost 50 mil. € · Sezona 2026/27

  2. Manchester City→Tottenham Hotspur

    PozajmicaTržišna vrednost 50 mil. € · Sezona 2026/27

  3. Frankfurt→Manchester City

    TransferObeštećenje 75 mil. € · Tržišna vrednost 60 mil. € · Sezona 2024/25

  4. Wolfsburg→Frankfurt

    TransferTržišna vrednost 6 mil. € · Sezona 2023/24

  5. Stuttgart→Wolfsburg

    Kraj pozajmiceTržišna vrednost 6 mil. € · Sezona 2021/22

  6. Wolfsburg→Stuttgart

    PozajmicaTržišna vrednost 2 mil. € · Sezona 2021/22

  7. St. Pauli→Wolfsburg

    Kraj pozajmiceTržišna vrednost 2 mil. € · Sezona 2020/21

  8. Wolfsburg→St. Pauli

    PozajmicaObeštećenje 100 hilj. € · Tržišna vrednost 400 hilj. € · Sezona 2020/21

  9. Wolfsburg II→Wolfsburg

    TransferTržišna vrednost 125 hilj. € · Sezona 2020/21

  10. Wadi Degla→Wolfsburg II

    TransferTržišna vrednost 100 hilj. € · Sezona 2017/18

  11. Wadi Degla U21→Wadi Degla

    TransferTržišna vrednost 25 hilj. € · Sezona 2016/17

Prikaži sve transfere (11)Prikaži manje transfera