Sari la conținut

Omar Marmoush

Atacant central · Nr. 22

Vârstă
27
Înălțime
183 cm
Piciorul de bază
Dreptul
Valoare de piață
50 mil. EUR

Statistici pe sezoane

Omar Marmoush: statistici pe sezoane și competiții, cele mai noi primele
Competiție și echipăMec.MinGPDPen.IntrăriCGCR
2026/27
Premier LeagueTottenham Hotspur6452100100
Community ShieldManchester City137000100
EFL CupTottenham Hotspur190000010
2025/26
Premier LeagueManchester City216993301330
UEFA Champions LeagueManchester City8222000600
FA CupManchester City5292200100
EFL CupManchester City2180300000
2025
FIFA Club World CupManchester City3143000100
2024/25
BundesligaEintracht Frankfurt171.45615102020
Premier LeagueManchester City161.183720200
UEFA Europa LeagueEintracht Frankfurt6406422110
FA CupManchester City4276110100
DFB-PokalEintracht Frankfurt3207120100
UEFA Champions LeagueManchester City296000100
2023/24
BundesligaEintracht Frankfurt292.3131262270
UEFA Conference LeagueEintracht Frankfurt7543401010
DFB-PokalEintracht Frankfurt3142100200
UEFA Conference League QualifyingEintracht Frankfurt2147000000
2022/23
BundesligaVfL Wolfsburg331.4775101820
DFB-PokalVfL Wolfsburg3189100110
2021/22
BundesligaVfB Stuttgart211.582350230
BundesligaVfL Wolfsburg222000200
2020/21
2. BundesligaFC St. Pauli211.544731220
DFB-PokalVfL Wolfsburg249000200
Regionalliga NordVfL Wolfsburg II (- 2021)2180100000
BundesligaVfL Wolfsburg11000100
UEFA Europa League QualifyingVfL Wolfsburg159000010
2019/20
Regionalliga NordVfL Wolfsburg II (- 2021)15793920720
BundesligaVfL Wolfsburg576000500
Premier League International Cup U21VfL Wolfsburg II (- 2021)2161100000
UEFA Europa LeagueVfL Wolfsburg128000100
2018/19
Regionalliga NordVfL Wolfsburg II (- 2021)551000500
2017/18
Regionalliga NordVfL Wolfsburg II (- 2021)144901001010
A-Junioren Bundesliga North/Northeast (- 23/24)VfL Wolfsburg U193217300010
Premier League International Cup U21VfL Wolfsburg II (- 2021)145000100
2016/17
Egyptian Premier LeagueWadi Degla FC15551200900
Egypt CupWadi Degla FC2172100000
2015/16
Egyptian Premier LeagueWadi Degla FC113010100
Total carieră28616.58488388100280
Arată toate sezoanele (13)Arată mai puține sezoane

Ultimele meciuri

Omar Marmoush: ultimele meciuri, cele mai noi primele
MeciRezultatRolMinNotăGPDȘut.Pe poartăxGPase
Acasă: Coventry City · Premier League3:1VictorieTitular877,710220,0719

Carieră și transferuri

  1. Tottenham Hotspur→Manchester City

    Sfârșit de împrumutValoare de piață 50 mil. EUR · Sezonul 2026/27

  2. Manchester City→Tottenham Hotspur

    ÎmprumutValoare de piață 50 mil. EUR · Sezonul 2026/27

  3. Frankfurt→Manchester City

    TransferSumă de transfer 75 mil. EUR · Valoare de piață 60 mil. EUR · Sezonul 2024/25

  4. Wolfsburg→Frankfurt

    TransferValoare de piață 6 mil. EUR · Sezonul 2023/24

  5. Stuttgart→Wolfsburg

    Sfârșit de împrumutValoare de piață 6 mil. EUR · Sezonul 2021/22

  6. Wolfsburg→Stuttgart

    ÎmprumutValoare de piață 2 mil. EUR · Sezonul 2021/22

  7. St. Pauli→Wolfsburg

    Sfârșit de împrumutValoare de piață 2 mil. EUR · Sezonul 2020/21

  8. Wolfsburg→St. Pauli

    ÎmprumutSumă de transfer 100 K EUR · Valoare de piață 400 K EUR · Sezonul 2020/21

  9. Wolfsburg II→Wolfsburg

    TransferValoare de piață 125 K EUR · Sezonul 2020/21

  10. Wadi Degla→Wolfsburg II

    TransferValoare de piață 100 K EUR · Sezonul 2017/18

  11. Wadi Degla U21→Wadi Degla

    TransferValoare de piață 25 K EUR · Sezonul 2016/17

Arată toate transferurile (11)Arată mai puține transferuri