Pređi na sadržaj

Michal Beran

Centralni vezni · Br. 7

Godine
26
Visina
167 cm
Tržišna vrednost
2,5 mil. €

Statistika po sezonama

Michal Beran: statistika po sezonama i takmičenjima, od najnovijih
Takmičenje i ekipaNast.MinGAUlaz.ŽKCK
2026/27
Chance LigaSK Sigma Olomouc1086300010
MOL CupSK Sigma Olomouc14600000
2025/26
Chance LigaSK Sigma Olomouc211.76812030
UEFA Conference LeagueSK Sigma Olomouc979100010
Chance LigaFK Jablonec763000010
Chance Liga Placement PlayoffSK Sigma Olomouc429701100
MOL CupFK Jablonec12010100
MOL CupSK Sigma Olomouc12500100
2024/25
Chance LigaFK Jablonec302.67210030
Chance Liga · Championship GroupFK Jablonec542301000
MOL CupFK Jablonec29100110
2023/24
Chance LigaBohemians Prague 1905261.79111540
Chance Liga · Relegation GroupBohemians Prague 1905543500010
MOL CupBohemians Prague 1905218002000
UEFA Conference League QualifyingBohemians Prague 1905212400120
2022/23
Chance LigaBohemians Prague 190520940031240
Chance Liga · Championship GroupBohemians Prague 190549900400
MOL CupBohemians Prague 1905433601000
Ceska fotbalova ligaBohemians Prague 1905 B218000000
2021/22
Chance LigaFK Pardubice1267101510
Chance LigaBohemians Prague 19051039600700
Chance Liga · Relegation GroupBohemians Prague 1905523400200
Chance Liga Relegation Play-offsBohemians Prague 190517000000
MOL CupBohemians Prague 190516700000
MOL CupFK Pardubice19000000
2020/21
Chance LigaFC Slovan Liberec1061402300
Chance LigaSlavija Prag624500300
UEFA Europa LeagueFC Slovan Liberec520900220
UEFA Europa League QualifyingFC Slovan Liberec316900010
MOL CupSlavija Prag212101000
2019/20
Ceska fotbalova ligaFC Slovan Liberec B1190110000
Chance LigaFC Slovan Liberec611710620
Chance Liga · Championship GroupFC Slovan Liberec528500200
MOL CupFC Slovan Liberec418000300
Chance Liga Placement PlayoffFC Slovan Liberec17701000
2017/18
1. Dorostenecka ligaBohemians Prague 1905 U19523100300
Ukupno u karijeri24416.38861662270
Prikaži sve sezone (9)Prikaži manje sezona

Poslednje utakmice

Michal Beran: poslednje utakmice, od najnovijih
UtakmicaRezultatUlogaMinOcenaGAŠut.U okvirPas.Pas. %
Kod kuće: FC Slovan Liberec · Chance Liga1:0PobedaStart906,600005686%
U gostima: FK Teplice · Chance Liga1:1NerešenoStart937,500324990%

Karijera i transferi

  1. FK Jablonec→SK Sigma Olomouc

    TransferObeštećenje 3 mil. € · Tržišna vrednost 900 hilj. € · Sezona 2025/26

  2. Slavija Prag→FK Jablonec

    TransferTržišna vrednost 400 hilj. € · Sezona 2024/25

  3. Bohemians 1905→Slavija Prag

    Kraj pozajmiceTržišna vrednost 400 hilj. € · Sezona 2023/24

  4. Slavija Prag→Bohemians 1905

    PozajmicaTržišna vrednost 300 hilj. € · Sezona 2021/22

  5. FK Pardubice→Slavija Prag

    Kraj pozajmiceTržišna vrednost 300 hilj. € · Sezona 2021/22

  6. Slavija Prag→FK Pardubice

    PozajmicaTržišna vrednost 300 hilj. € · Sezona 2021/22

  7. FC Slovan Liberec→Slavija Prag

    Kraj pozajmiceTržišna vrednost 300 hilj. € · Sezona 2020/21

  8. Slavija Prag→FC Slovan Liberec

    PozajmicaTržišna vrednost 200 hilj. € · Sezona 2020/21

  9. FC Slovan Liberec→Slavija Prag

    TransferObeštećenje 700 hilj. € · Tržišna vrednost 200 hilj. € · Sezona 2020/21

  10. Liberec U19→FC Slovan Liberec

    TransferSezona 2019/20

  11. Bohemians U19→Liberec U19

    TransferSezona 2018/19

  12. Slovacko U17→Bohemians U19

    TransferSezona 2017/18

  13. Slovacko Yth.→Slovacko U17

    TransferSezona 2016/17

Prikaži sve transfere (13)Prikaži manje transfera