Sari la conținut

Michal Beran

Mijlocaș central · Nr. 7

Vârstă
26
Înălțime
167 cm
Valoare de piață
2,5 mil. EUR

Statistici pe sezoane

Michal Beran: statistici pe sezoane și competiții, cele mai noi primele
Competiție și echipăMec.MinGPDIntrăriCGCR
2026/27
Chance LigaSK Sigma Olomouc1086300010
MOL CupSK Sigma Olomouc14600000
2025/26
Chance LigaSK Sigma Olomouc211.76812030
UEFA Conference LeagueSK Sigma Olomouc979100010
Chance LigaFK Jablonec763000010
Chance Liga Placement PlayoffSK Sigma Olomouc429701100
MOL CupFK Jablonec12010100
MOL CupSK Sigma Olomouc12500100
2024/25
Chance LigaFK Jablonec302.67210030
Chance Liga · Championship GroupFK Jablonec542301000
MOL CupFK Jablonec29100110
2023/24
Chance LigaBohemians Praha 1905261.79111540
Chance Liga · Relegation GroupBohemians Praha 1905543500010
MOL CupBohemians Praha 1905218002000
UEFA Conference League QualifyingBohemians Praha 1905212400120
2022/23
Chance LigaBohemians Praha 190520940031240
Chance Liga · Championship GroupBohemians Praha 190549900400
MOL CupBohemians Praha 1905433601000
Ceska fotbalova ligaBohemians Prague 1905 B218000000
2021/22
Chance LigaPardubice1267101510
Chance LigaBohemians Praha 19051039600700
Chance Liga · Relegation GroupBohemians Praha 1905523400200
Chance Liga Relegation Play-offsBohemians Praha 190517000000
MOL CupBohemians Praha 190516700000
MOL CupPardubice19000000
2020/21
Chance LigaFC Slovan Liberec1061402300
Chance LigaSlavia Prague624500300
UEFA Europa LeagueFC Slovan Liberec520900220
UEFA Europa League QualifyingFC Slovan Liberec316900010
MOL CupSlavia Prague212101000
2019/20
Ceska fotbalova ligaFC Slovan Liberec B1190110000
Chance LigaFC Slovan Liberec611710620
Chance Liga · Championship GroupFC Slovan Liberec528500200
MOL CupFC Slovan Liberec418000300
Chance Liga Placement PlayoffFC Slovan Liberec17701000
2017/18
1. Dorostenecka ligaBohemians Prague 1905 U19523100300
Total carieră24416.38861662270
Arată toate sezoanele (9)Arată mai puține sezoane

Ultimele meciuri

Michal Beran: ultimele meciuri, cele mai noi primele
MeciRezultatRolMinNotăGPDȘut.Pe poartăPasePase %
Acasă: FC Slovan Liberec · Chance Liga1:0VictorieTitular906,600005686 %
În deplasare: FK Teplice · Chance Liga1:1EgalTitular937,500324990 %

Carieră și transferuri

  1. FK Jablonec→SK Sigma Olomouc

    TransferSumă de transfer 3 mil. EUR · Valoare de piață 900 K EUR · Sezonul 2025/26

  2. Slavia Prague→FK Jablonec

    TransferValoare de piață 400 K EUR · Sezonul 2024/25

  3. Bohemians 1905→Slavia Prague

    Sfârșit de împrumutValoare de piață 400 K EUR · Sezonul 2023/24

  4. Slavia Prague→Bohemians 1905

    ÎmprumutValoare de piață 300 K EUR · Sezonul 2021/22

  5. Pardubice→Slavia Prague

    Sfârșit de împrumutValoare de piață 300 K EUR · Sezonul 2021/22

  6. Slavia Prague→Pardubice

    ÎmprumutValoare de piață 300 K EUR · Sezonul 2021/22

  7. FC Slovan Liberec→Slavia Prague

    Sfârșit de împrumutValoare de piață 300 K EUR · Sezonul 2020/21

  8. Slavia Prague→FC Slovan Liberec

    ÎmprumutValoare de piață 200 K EUR · Sezonul 2020/21

  9. FC Slovan Liberec→Slavia Prague

    TransferSumă de transfer 700 K EUR · Valoare de piață 200 K EUR · Sezonul 2020/21

  10. Liberec U19→FC Slovan Liberec

    TransferSezonul 2019/20

  11. Bohemians U19→Liberec U19

    TransferSezonul 2018/19

  12. Slovacko U17→Bohemians U19

    TransferSezonul 2017/18

  13. Slovacko Yth.→Slovacko U17

    TransferSezonul 2016/17

Arată toate transferurile (13)Arată mai puține transferuri