Przejdź do treści

Michal Beran

Środkowy pomocnik · Nr 7

Wiek
26
Wzrost
167 cm
Wartość rynkowa
2,5 mln €

Statystyki w sezonach

Michal Beran: statystyki według sezonów i rozgrywek, od najnowszych
Rozgrywki i drużynaMMinBAZ ławkiŻKCK
2026/27
Chance LigaSK Sigma Olomouc1086300010
MOL CupSK Sigma Olomouc14600000
2025/26
Chance LigaSK Sigma Olomouc21176812030
UEFA Conference LeagueSK Sigma Olomouc979100010
Chance LigaFK Jablonec763000010
Chance Liga Placement PlayoffSK Sigma Olomouc429701100
MOL CupFK Jablonec12010100
MOL CupSK Sigma Olomouc12500100
2024/25
Chance LigaFK Jablonec30267210030
Chance Liga · Championship GroupFK Jablonec542301000
MOL CupFK Jablonec29100110
2023/24
Chance LigaBohemians Praha 190526179111540
Chance Liga · Relegation GroupBohemians Praha 1905543500010
MOL CupBohemians Praha 1905218002000
UEFA Conference League QualifyingBohemians Praha 1905212400120
2022/23
Chance LigaBohemians Praha 190520940031240
Chance Liga · Championship GroupBohemians Praha 190549900400
MOL CupBohemians Praha 1905433601000
Ceska fotbalova ligaBohemians Prague 1905 B218000000
2021/22
Chance LigaFK Pardubice1267101510
Chance LigaBohemians Praha 19051039600700
Chance Liga · Relegation GroupBohemians Praha 1905523400200
Chance Liga Relegation Play-offsBohemians Praha 190517000000
MOL CupBohemians Praha 190516700000
MOL CupFK Pardubice19000000
2020/21
Chance LigaSlovan Liberec1061402300
Chance LigaSlavia Praga624500300
UEFA Europa LeagueSlovan Liberec520900220
UEFA Europa League QualifyingSlovan Liberec316900010
MOL CupSlavia Praga212101000
2019/20
Ceska fotbalova ligaFC Slovan Liberec B1190110000
Chance LigaSlovan Liberec611710620
Chance Liga · Championship GroupSlovan Liberec528500200
MOL CupSlovan Liberec418000300
Chance Liga Placement PlayoffSlovan Liberec17701000
2017/18
1. Dorostenecka ligaBohemians Prague 1905 U19523100300
Łącznie w karierze24416 38861662270
Pokaż wszystkie sezony (9)Pokaż mniej sezonów

Ostatnie mecze

Michal Beran: ostatnie mecze, od najnowszych
MeczWynikRolaMinOcenaBAStrz.CelnePod.Pod. %
U siebie: Slovan Liberec · Chance Liga1:0ZwycięstwoPodst.906,600005686%
Na wyjeździe: FK Teplice · Chance Liga1:1RemisPodst.937,500324990%

Kariera i transfery

  1. FK Jablonec→SK Sigma Olomouc

    TransferKwota transferu 3 mln € · Wartość rynkowa 900 tys. € · Sezon 2025/26

  2. Slavia Praga→FK Jablonec

    TransferWartość rynkowa 400 tys. € · Sezon 2024/25

  3. Bohemians 1905→Slavia Praga

    Koniec wypożyczeniaWartość rynkowa 400 tys. € · Sezon 2023/24

  4. Slavia Praga→Bohemians 1905

    WypożyczenieWartość rynkowa 300 tys. € · Sezon 2021/22

  5. FK Pardubice→Slavia Praga

    Koniec wypożyczeniaWartość rynkowa 300 tys. € · Sezon 2021/22

  6. Slavia Praga→FK Pardubice

    WypożyczenieWartość rynkowa 300 tys. € · Sezon 2021/22

  7. Slovan Liberec→Slavia Praga

    Koniec wypożyczeniaWartość rynkowa 300 tys. € · Sezon 2020/21

  8. Slavia Praga→Slovan Liberec

    WypożyczenieWartość rynkowa 200 tys. € · Sezon 2020/21

  9. Slovan Liberec→Slavia Praga

    TransferKwota transferu 700 tys. € · Wartość rynkowa 200 tys. € · Sezon 2020/21

  10. Liberec U19→Slovan Liberec

    TransferSezon 2019/20

  11. Bohemians U19→Liberec U19

    TransferSezon 2018/19

  12. Slovacko U17→Bohemians U19

    TransferSezon 2017/18

  13. Slovacko Yth.→Slovacko U17

    TransferSezon 2016/17

Pokaż wszystkie transfery (13)Pokaż mniej transferów