Pređi na sadržaj

Hugo Sochurek

Centralni vezni · Br. 38

Godine
18
Visina
183 cm
Jača noga
Desna
Tržišna vrednost
3,5 mil. €

Statistika po sezonama

Hugo Sochurek: statistika po sezonama i takmičenjima, od najnovijih
Takmičenje i ekipaNast.MinGAUlaz.ŽKCK
2026/27
Chance LigaSparta Prag1053900300
UEFA Champions League QualifyingSparta Prag22200200
UEFA Europa LeagueSparta Prag215100000
2025/26
1. Dorostenecka ligaAC Sparta Prague U19650201000
Chance LigaSparta Prag641602100
Chance Narodni LigaAC Sparta Prague B529800200
Chance Liga · Championship GroupSparta Prag29600100
MOL CupSparta Prag12900110
UEFA Conference LeagueSparta Prag19000000
2024/25
1. Dorostenecka ligaAC Sparta Prague U191382801300
Ukupno u karijeri482.971041310

Poslednje utakmice

Hugo Sochurek: poslednje utakmice, od najnovijih
UtakmicaRezultatUlogaMinOcenaGAŠut.U okvirPas.Pas. %
U gostima: FC Banik Ostrava · Chance Liga0:0NerešenoStart906,700102976%
Kod kuće: FK Pardubice · Chance Liga2:0PobedaStart636,200202781%

Karijera i transferi

  1. Sparta Prague B→Sparta Prag

    TransferTržišna vrednost 200 hilj. € · Sezona 2025/26

  2. Sparta U19→Sparta Prague B

    TransferSezona 2025/26

  3. Sparta U17→Sparta U19

    TransferSezona 2024/25

  4. Sparta Yth.→Sparta U17

    TransferSezona 2023/24

  5. Taborsko Yth.→Sparta Yth.

    TransferSezona 2020/21