Sari la conținut

Hugo Sochurek

Mijlocaș central · Nr. 38

Vârstă
18
Înălțime
183 cm
Piciorul de bază
Dreptul
Valoare de piață
3,5 mil. EUR

Statistici pe sezoane

Hugo Sochurek: statistici pe sezoane și competiții, cele mai noi primele
Competiție și echipăMec.MinGPDIntrăriCGCR
2026/27
Chance LigaSparta Praga1053900300
UEFA Champions League QualifyingSparta Praga22200200
UEFA Europa LeagueSparta Praga215100000
2025/26
1. Dorostenecka ligaAC Sparta Prague U19650201000
Chance LigaSparta Praga641602100
Chance Narodni LigaAC Sparta Prague B529800200
Chance Liga · Championship GroupSparta Praga29600100
MOL CupSparta Praga12900110
UEFA Conference LeagueSparta Praga19000000
2024/25
1. Dorostenecka ligaAC Sparta Prague U191382801300
Total carieră482.971041310

Ultimele meciuri

Hugo Sochurek: ultimele meciuri, cele mai noi primele
MeciRezultatRolMinNotăGPDȘut.Pe poartăPasePase %
În deplasare: FC Baník Ostrava · Chance Liga0:0EgalTitular906,700102976 %
Acasă: Pardubice · Chance Liga2:0VictorieTitular636,200202781 %

Carieră și transferuri

  1. Sparta Prague B→Sparta Praga

    TransferValoare de piață 200 K EUR · Sezonul 2025/26

  2. Sparta U19→Sparta Prague B

    TransferSezonul 2025/26

  3. Sparta U17→Sparta U19

    TransferSezonul 2024/25

  4. Sparta Yth.→Sparta U17

    TransferSezonul 2023/24

  5. Taborsko Yth.→Sparta Yth.

    TransferSezonul 2020/21