Preskoči na sadržaj

Hugo Sochurek

Središnji vezni · Br. 38

Dob
18
Visina
183 cm
Jača noga
Desna
Tržišna vrijednost
3,5 mil. €

Statistika po sezonama

Hugo Sochurek: statistika po sezonama i natjecanjima, od najnovijih
Natjecanje i momčadNast.MinGAUlaz.ŽKCK
2026/27
Chance LigaSparta Prag1053900300
UEFA Champions League QualifyingSparta Prag22200200
UEFA Europa LeagueSparta Prag215100000
2025/26
1. Dorostenecka ligaAC Sparta Prague U19650201000
Chance LigaSparta Prag641602100
Chance Narodni LigaAC Sparta Prague B529800200
Chance Liga · Championship GroupSparta Prag29600100
MOL CupSparta Prag12900110
UEFA Conference LeagueSparta Prag19000000
2024/25
1. Dorostenecka ligaAC Sparta Prague U191382801300
Ukupno u karijeri482.971041310

Posljednje utakmice

Hugo Sochurek: posljednje utakmice, od najnovijih
UtakmicaRezultatUlogaMinOcjenaGAUdar.U okvirDod.Dod. %
U gostima: FC Baník Ostrava · Chance Liga0:0NeriješenoStart906,700102976 %
Kod kuće: FK Pardubice · Chance Liga2:0PobjedaStart636,200202781 %

Karijera i transferi

  1. Sparta Prague B→Sparta Prag

    TransferTržišna vrijednost 200 tis. € · Sezona 2025/26

  2. Sparta U19→Sparta Prague B

    TransferSezona 2025/26

  3. Sparta U17→Sparta U19

    TransferSezona 2024/25

  4. Sparta Yth.→Sparta U17

    TransferSezona 2023/24

  5. Taborsko Yth.→Sparta Yth.

    TransferSezona 2020/21