Przejdź do treści

Hugo Sochurek

Środkowy pomocnik · Nr 38

Wiek
18
Wzrost
183 cm
Lepsza noga
Prawa
Wartość rynkowa
3,5 mln €

Statystyki w sezonach

Hugo Sochurek: statystyki według sezonów i rozgrywek, od najnowszych
Rozgrywki i drużynaMMinBAZ ławkiŻKCK
2026/27
Chance LigaSparta Praga1053900300
UEFA Champions League QualifyingSparta Praga22200200
UEFA Europa LeagueSparta Praga215100000
2025/26
1. Dorostenecka ligaAC Sparta Prague U19650201000
Chance LigaSparta Praga641602100
Chance Narodni LigaAC Sparta Prague B529800200
Chance Liga · Championship GroupSparta Praga29600100
MOL CupSparta Praga12900110
UEFA Conference LeagueSparta Praga19000000
2024/25
1. Dorostenecka ligaAC Sparta Prague U191382801300
Łącznie w karierze482971041310

Ostatnie mecze

Hugo Sochurek: ostatnie mecze, od najnowszych
MeczWynikRolaMinOcenaBAStrz.CelnePod.Pod. %
Na wyjeździe: Baník Ostrawa · Chance Liga0:0RemisPodst.906,700102976%
U siebie: FK Pardubice · Chance Liga2:0ZwycięstwoPodst.636,200202781%

Kariera i transfery

  1. Sparta Prague B→Sparta Praga

    TransferWartość rynkowa 200 tys. € · Sezon 2025/26

  2. Sparta U19→Sparta Prague B

    TransferSezon 2025/26

  3. Sparta U17→Sparta U19

    TransferSezon 2024/25

  4. Sparta Yth.→Sparta U17

    TransferSezon 2023/24

  5. Taborsko Yth.→Sparta Yth.

    TransferSezon 2020/21