Pređi na sadržaj

Eberechi Eze

Ofanzivni vezni · Br. 10

Godine
28
Visina
178 cm
Jača noga
Desna
Tržišna vrednost
65 mil. €

Statistika po sezonama

Eberechi Eze: statistika po sezonama i takmičenjima, od najnovijih
Takmičenje i ekipaNast.MinGAPen.Ulaz.ŽKCK
2026/27
Premijer ligaArsenal FC5130000400
UEFA Champions LeagueArsenal FC2151100000
Community ShieldArsenal FC16000100
EFL CupArsenal FC176010000
2025/26
Premijer ligaArsenal FC321.8167201110
UEFA Champions LeagueArsenal FC13772120400
EFL CupArsenal FC4321100000
FA CupArsenal FC3208120110
Community ShieldCrystal Palace190000000
Premijer ligaCrystal Palace184000000
2024/25
Premijer ligaCrystal Palace342.603881310
FA CupCrystal Palace5443410000
EFL CupCrystal Palace4257220000
2023/24
Premijer ligaCrystal Palace272.0661141330
EFL CupCrystal Palace265020200
FA CupCrystal Palace2154000010
2022/23
Premijer ligaCrystal Palace382.6451041830
EFL CupCrystal Palace125000100
FA CupCrystal Palace116000100
2021/22
Premijer ligaCrystal Palace13602110710
FA CupCrystal Palace4296000000
Premier League 2Crystal Palace U212152000000
2020/21
Premijer ligaCrystal Palace342.563460530
EFL CupCrystal Palace190000000
FA CupCrystal Palace190000000
2019/20
ChampionshipQueens Park Rangers464.0631484030
EFL CupQueens Park Rangers130000100
FA CupQueens Park Rangers190000000
2018/19
ChampionshipQueens Park Rangers423.192430520
FA CupQueens Park Rangers3122000200
EFL CupQueens Park Rangers123000100
2017/18
League TwoWycombe Wanderers201.376500400
ChampionshipQueens Park Rangers16847210800
EFL TrophyWycombe Wanderers2180000000
FA CupQueens Park Rangers129000100
2016/17
FA CupQueens Park Rangers118000000
Ukupno u karijeri36625.6917647773190
Prikaži sve sezone (11)Prikaži manje sezona

Poslednje utakmice

Eberechi Eze: poslednje utakmice, od najnovijih
UtakmicaRezultatUlogaMinOcenaGAŠut.U okvirPas.Pas. %
U gostima: Nottingham Forest · Premijer liga0:1PobedaStart456,700001369%

Karijera i transferi

  1. Crystal Palace→Arsenal FC

    TransferObeštećenje 69,3 mil. € · Tržišna vrednost 55 mil. € · Sezona 2025/26

  2. QPR→Crystal Palace

    TransferObeštećenje 17,8 mil. € · Tržišna vrednost 9 mil. € · Sezona 2020/21

  3. Wycombe→QPR

    Kraj pozajmiceSezona 2017/18

  4. QPR→Wycombe

    PozajmicaSezona 2017/18

  5. QPR U21→QPR

    TransferSezona 2017/18

  6. Millwall U18→QPR U21

    TransferSezona 2016/17

  7. Reading Yth.→Millwall U18

    TransferSezona 2014/15

  8. Fulham Youth→Reading Yth.

    TransferSezona 2013/14

  9. Arsenal Youth→Fulham Youth

    TransferSezona 2011/12

Prikaži sve transfere (9)Prikaži manje transfera