Przejdź do treści

Eberechi Eze

Ofensywny pomocnik · Nr 10

Wiek
28
Wzrost
178 cm
Lepsza noga
Prawa
Wartość rynkowa
65 mln €

Statystyki w sezonach

Eberechi Eze: statystyki według sezonów i rozgrywek, od najnowszych
Rozgrywki i drużynaMMinBAKarneZ ławkiŻKCK
2026/27
Premier LeagueArsenal FC5130000400
UEFA Champions LeagueArsenal FC2151100000
Community ShieldArsenal FC16000100
EFL CupArsenal FC176010000
2025/26
Premier LeagueArsenal FC3218167201110
UEFA Champions LeagueArsenal FC13772120400
EFL CupArsenal FC4321100000
FA CupArsenal FC3208120110
Community ShieldCrystal Palace190000000
Premier LeagueCrystal Palace184000000
2024/25
Premier LeagueCrystal Palace342603881310
FA CupCrystal Palace5443410000
EFL CupCrystal Palace4257220000
2023/24
Premier LeagueCrystal Palace2720661141330
EFL CupCrystal Palace265020200
FA CupCrystal Palace2154000010
2022/23
Premier LeagueCrystal Palace3826451041830
EFL CupCrystal Palace125000100
FA CupCrystal Palace116000100
2021/22
Premier LeagueCrystal Palace13602110710
FA CupCrystal Palace4296000000
Premier League 2Crystal Palace U212152000000
2020/21
Premier LeagueCrystal Palace342563460530
EFL CupCrystal Palace190000000
FA CupCrystal Palace190000000
2019/20
ChampionshipQueens Park Rangers4640631484030
EFL CupQueens Park Rangers130000100
FA CupQueens Park Rangers190000000
2018/19
ChampionshipQueens Park Rangers423192430520
FA CupQueens Park Rangers3122000200
EFL CupQueens Park Rangers123000100
2017/18
League TwoWycombe Wanderers201376500400
ChampionshipQueens Park Rangers16847210800
EFL TrophyWycombe Wanderers2180000000
FA CupQueens Park Rangers129000100
2016/17
FA CupQueens Park Rangers118000000
Łącznie w karierze36625 6917647773190
Pokaż wszystkie sezony (11)Pokaż mniej sezonów

Ostatnie mecze

Eberechi Eze: ostatnie mecze, od najnowszych
MeczWynikRolaMinOcenaBAStrz.CelnePod.Pod. %
Na wyjeździe: Nottingham Forest · Premier League0:1ZwycięstwoPodst.456,700001369%

Kariera i transfery

  1. Crystal Palace→Arsenal FC

    TransferKwota transferu 69,3 mln € · Wartość rynkowa 55 mln € · Sezon 2025/26

  2. QPR→Crystal Palace

    TransferKwota transferu 17,8 mln € · Wartość rynkowa 9 mln € · Sezon 2020/21

  3. Wycombe→QPR

    Koniec wypożyczeniaSezon 2017/18

  4. QPR→Wycombe

    WypożyczenieSezon 2017/18

  5. QPR U21→QPR

    TransferSezon 2017/18

  6. Millwall U18→QPR U21

    TransferSezon 2016/17

  7. Reading Yth.→Millwall U18

    TransferSezon 2014/15

  8. Fulham Youth→Reading Yth.

    TransferSezon 2013/14

  9. Arsenal Youth→Fulham Youth

    TransferSezon 2011/12

Pokaż wszystkie transfery (9)Pokaż mniej transferów