Sari la conținut

Eberechi Eze

Mijlocaș ofensiv · Nr. 10

Vârstă
28
Înălțime
178 cm
Piciorul de bază
Dreptul
Valoare de piață
65 mil. EUR

Statistici pe sezoane

Eberechi Eze: statistici pe sezoane și competiții, cele mai noi primele
Competiție și echipăMec.MinGPDPen.IntrăriCGCR
2026/27
Premier LeagueArsenal FC5130000400
UEFA Champions LeagueArsenal FC2151100000
Community ShieldArsenal FC16000100
EFL CupArsenal FC176010000
2025/26
Premier LeagueArsenal FC321.8167201110
UEFA Champions LeagueArsenal FC13772120400
EFL CupArsenal FC4321100000
FA CupArsenal FC3208120110
Community ShieldCrystal Palace190000000
Premier LeagueCrystal Palace184000000
2024/25
Premier LeagueCrystal Palace342.603881310
FA CupCrystal Palace5443410000
EFL CupCrystal Palace4257220000
2023/24
Premier LeagueCrystal Palace272.0661141330
EFL CupCrystal Palace265020200
FA CupCrystal Palace2154000010
2022/23
Premier LeagueCrystal Palace382.6451041830
EFL CupCrystal Palace125000100
FA CupCrystal Palace116000100
2021/22
Premier LeagueCrystal Palace13602110710
FA CupCrystal Palace4296000000
Premier League 2Crystal Palace U212152000000
2020/21
Premier LeagueCrystal Palace342.563460530
EFL CupCrystal Palace190000000
FA CupCrystal Palace190000000
2019/20
ChampionshipQueens Park Rangers464.0631484030
EFL CupQueens Park Rangers130000100
FA CupQueens Park Rangers190000000
2018/19
ChampionshipQueens Park Rangers423.192430520
FA CupQueens Park Rangers3122000200
EFL CupQueens Park Rangers123000100
2017/18
League TwoWycombe Wanderers201.376500400
ChampionshipQueens Park Rangers16847210800
EFL TrophyWycombe Wanderers2180000000
FA CupQueens Park Rangers129000100
2016/17
FA CupQueens Park Rangers118000000
Total carieră36625.6917647773190
Arată toate sezoanele (11)Arată mai puține sezoane

Ultimele meciuri

Eberechi Eze: ultimele meciuri, cele mai noi primele
MeciRezultatRolMinNotăGPDȘut.Pe poartăPasePase %
În deplasare: Nottingham Forest · Premier League0:1VictorieTitular456,700001369 %

Carieră și transferuri

  1. Crystal Palace→Arsenal FC

    TransferSumă de transfer 69,3 mil. EUR · Valoare de piață 55 mil. EUR · Sezonul 2025/26

  2. QPR→Crystal Palace

    TransferSumă de transfer 17,8 mil. EUR · Valoare de piață 9 mil. EUR · Sezonul 2020/21

  3. Wycombe→QPR

    Sfârșit de împrumutSezonul 2017/18

  4. QPR→Wycombe

    ÎmprumutSezonul 2017/18

  5. QPR U21→QPR

    TransferSezonul 2017/18

  6. Millwall U18→QPR U21

    TransferSezonul 2016/17

  7. Reading Yth.→Millwall U18

    TransferSezonul 2014/15

  8. Fulham Youth→Reading Yth.

    TransferSezonul 2013/14

  9. Arsenal Youth→Fulham Youth

    TransferSezonul 2011/12

Arată toate transferurile (9)Arată mai puține transferuri