Pređi na sadržaj

Antonín Růsek

Polušpic · Br. 9

Godine
27
Visina
187 cm
Jača noga
Desna
Tržišna vrednost
500 hilj. €

Statistika po sezonama

Antonín Růsek: statistika po sezonama i takmičenjima, od najnovijih
Takmičenje i ekipaNast.MinGAPen.Ulaz.ŽK2. ŽKCK
2026/27
Chance LigaFK Jablonec84312003000
UEFA Conference League QualifyingFK Jablonec61940006200
MOL CupFK Jablonec1850000000
UEFA Conference LeagueFK Jablonec1761000000
2025/26
Chance LigaSK Sigma Olomouc124560108300
Chance LigaFK Jablonec114493108200
Chance Liga Placement PlayoffSK Sigma Olomouc42043003000
UEFA Conference LeagueSK Sigma Olomouc43191000000
MOL CupFK Jablonec21071001100
UEFA Europa League QualifyingSK Sigma Olomouc2280002000
Ceska fotbalova ligaFK Jablonec B1900000000
2024/25
Chance Narodni LigaSK Sigma Olomouc B96062221100
Chance Liga · Championship GroupSK Sigma Olomouc31761101000
Chance LigaSK Sigma Olomouc1190001000
2022/23
Chance LigaSK Sigma Olomouc241.8783702200
MOL CupSK Sigma Olomouc32710200000
2021/22
Chance LigaSK Sigma Olomouc291.9366207200
Chance Liga Placement PlayoffSK Sigma Olomouc43541100200
MOL CupSK Sigma Olomouc42782001000
Moravskoslezska fotbalova ligaSK Sigma Olomouc B1701100000
2020/21
Chance LigaZbrojovka Brno302.2167226310
2019/20
Chance Narodni LigaZbrojovka Brno292.26212612110
MOL CupZbrojovka Brno21641000000
2018/19
Chance Narodni LigaZbrojovka Brno282.0477305600
Chance Liga Relegation Play-offsZbrojovka Brno21740000000
MOL CupZbrojovka Brno21801000100
Juniorska ligaFC Zbrojovka Brno B1901000000
2017/18
Chance Narodni Liga1.SC Znojmo FK148895104100
Chance LigaZbrojovka Brno106301102100
Juniorska ligaFC Zbrojovka Brno B1902000000
Juniorska liga - Relegation (- 2019)FC Zbrojovka Brno B1610000000
MOL Cup1.SC Znojmo FK1620000100
2016/17
1. Dorostenecka ligaFC Zbrojovka Brno U19131.1708000000
Juniorska ligaFC Zbrojovka Brno B131.0376301000
Chance LigaZbrojovka Brno3580103100
2015/16
Juniorska ligaFC Zbrojovka Brno B2410002000
Ukupno u karijeri28219.19878355693020
Prikaži sve sezone (11)Prikaži manje sezona

Poslednje utakmice

Antonín Růsek: poslednje utakmice, od najnovijih
UtakmicaRezultatUlogaMinOcenaGAŠut.U okvirPas.Pas. %
Kod kuće: Viktorija Plzenj · Chance Liga2:3PorazStart716,400212291%

Karijera i transferi

  1. SK Sigma Olomouc→FK Jablonec

    TransferObeštećenje 620 hilj. € · Tržišna vrednost 500 hilj. € · Sezona 2026/27

  2. FK Jablonec→SK Sigma Olomouc

    Kraj pozajmiceTržišna vrednost 350 hilj. € · Sezona 2025/26

  3. SK Sigma Olomouc→FK Jablonec

    PozajmicaTržišna vrednost 250 hilj. € · Sezona 2025/26

  4. Zbrojovka Brno→SK Sigma Olomouc

    TransferObeštećenje 500 hilj. € · Tržišna vrednost 400 hilj. € · Sezona 2021/22

  5. 1.SC Znojmo→Zbrojovka Brno

    Kraj pozajmiceTržišna vrednost 225 hilj. € · Sezona 2017/18

  6. Zbrojovka Brno→1.SC Znojmo

    PozajmicaTržišna vrednost 75 hilj. € · Sezona 2017/18

  7. Zbroj. Brno B→Zbrojovka Brno

    TransferTržišna vrednost 75 hilj. € · Sezona 2016/17

  8. Zbroj. Brno U19→Zbroj. Brno B

    TransferSezona 2016/17

  9. Zbroj. Brno U17→Zbroj. Brno U19

    TransferSezona 2015/16

  10. Zbro. Brno Yth.→Zbroj. Brno U17

    TransferSezona 2014/15

  11. Miroslav Yth.→Zbro. Brno Yth.

    TransferSezona 2008/09

  12. Troskot. Yth.→Miroslav Yth.

    TransferSezona 2006/07

Prikaži sve transfere (12)Prikaži manje transfera