Przejdź do treści

Antonín Růsek

Cofnięty napastnik · Nr 9

Wiek
27
Wzrost
187 cm
Lepsza noga
Prawa
Wartość rynkowa
500 tys. €

Statystyki w sezonach

Antonín Růsek: statystyki według sezonów i rozgrywek, od najnowszych
Rozgrywki i drużynaMMinBAKarneZ ławkiŻK2. ŻKCK
2026/27
Chance LigaFK Jablonec84312003000
UEFA Conference League QualifyingFK Jablonec61940006200
MOL CupFK Jablonec1850000000
UEFA Conference LeagueFK Jablonec1761000000
2025/26
Chance LigaSK Sigma Olomouc124560108300
Chance LigaFK Jablonec114493108200
Chance Liga Placement PlayoffSK Sigma Olomouc42043003000
UEFA Conference LeagueSK Sigma Olomouc43191000000
MOL CupFK Jablonec21071001100
UEFA Europa League QualifyingSK Sigma Olomouc2280002000
Ceska fotbalova ligaFK Jablonec B1900000000
2024/25
Chance Narodni LigaSK Sigma Olomouc B96062221100
Chance Liga · Championship GroupSK Sigma Olomouc31761101000
Chance LigaSK Sigma Olomouc1190001000
2022/23
Chance LigaSK Sigma Olomouc2418783702200
MOL CupSK Sigma Olomouc32710200000
2021/22
Chance LigaSK Sigma Olomouc2919366207200
Chance Liga Placement PlayoffSK Sigma Olomouc43541100200
MOL CupSK Sigma Olomouc42782001000
Moravskoslezska fotbalova ligaSK Sigma Olomouc B1701100000
2020/21
Chance LigaZbrojovka Brno3022167226310
2019/20
Chance Narodni LigaZbrojovka Brno29226212612110
MOL CupZbrojovka Brno21641000000
2018/19
Chance Narodni LigaZbrojovka Brno2820477305600
Chance Liga Relegation Play-offsZbrojovka Brno21740000000
MOL CupZbrojovka Brno21801000100
Juniorska ligaFC Zbrojovka Brno B1901000000
2017/18
Chance Narodni Liga1.SC Znojmo FK148895104100
Chance LigaZbrojovka Brno106301102100
Juniorska ligaFC Zbrojovka Brno B1902000000
Juniorska liga - Relegation (- 2019)FC Zbrojovka Brno B1610000000
MOL Cup1.SC Znojmo FK1620000100
2016/17
1. Dorostenecka ligaFC Zbrojovka Brno U191311708000000
Juniorska ligaFC Zbrojovka Brno B1310376301000
Chance LigaZbrojovka Brno3580103100
2015/16
Juniorska ligaFC Zbrojovka Brno B2410002000
Łącznie w karierze28219 19878355693020
Pokaż wszystkie sezony (11)Pokaż mniej sezonów

Ostatnie mecze

Antonín Růsek: ostatnie mecze, od najnowszych
MeczWynikRolaMinOcenaBAStrz.CelnePod.Pod. %
U siebie: FC Viktoria Plzeň · Chance Liga2:3PorażkaPodst.716,400212291%

Kariera i transfery

  1. SK Sigma Olomouc→FK Jablonec

    TransferKwota transferu 620 tys. € · Wartość rynkowa 500 tys. € · Sezon 2026/27

  2. FK Jablonec→SK Sigma Olomouc

    Koniec wypożyczeniaWartość rynkowa 350 tys. € · Sezon 2025/26

  3. SK Sigma Olomouc→FK Jablonec

    WypożyczenieWartość rynkowa 250 tys. € · Sezon 2025/26

  4. Zbrojovka Brno→SK Sigma Olomouc

    TransferKwota transferu 500 tys. € · Wartość rynkowa 400 tys. € · Sezon 2021/22

  5. 1.SC Znojmo→Zbrojovka Brno

    Koniec wypożyczeniaWartość rynkowa 225 tys. € · Sezon 2017/18

  6. Zbrojovka Brno→1.SC Znojmo

    WypożyczenieWartość rynkowa 75 tys. € · Sezon 2017/18

  7. Zbroj. Brno B→Zbrojovka Brno

    TransferWartość rynkowa 75 tys. € · Sezon 2016/17

  8. Zbroj. Brno U19→Zbroj. Brno B

    TransferSezon 2016/17

  9. Zbroj. Brno U17→Zbroj. Brno U19

    TransferSezon 2015/16

  10. Zbro. Brno Yth.→Zbroj. Brno U17

    TransferSezon 2014/15

  11. Miroslav Yth.→Zbro. Brno Yth.

    TransferSezon 2008/09

  12. Troskot. Yth.→Miroslav Yth.

    TransferSezon 2006/07

Pokaż wszystkie transfery (12)Pokaż mniej transferów