Preskoči na sadržaj

Antonín Růsek

Polušpica · Br. 9

Dob
27
Visina
187 cm
Jača noga
Desna
Tržišna vrijednost
500 tis. €

Statistika po sezonama

Antonín Růsek: statistika po sezonama i natjecanjima, od najnovijih
Natjecanje i momčadNast.MinGAPen.Ulaz.ŽK2. ŽKCK
2026/27
Chance LigaFK Jablonec84312003000
UEFA Conference League QualifyingFK Jablonec61940006200
MOL CupFK Jablonec1850000000
UEFA Conference LeagueFK Jablonec1761000000
2025/26
Chance LigaSigma Olomouc124560108300
Chance LigaFK Jablonec114493108200
Chance Liga Placement PlayoffSigma Olomouc42043003000
UEFA Conference LeagueSigma Olomouc43191000000
MOL CupFK Jablonec21071001100
UEFA Europa League QualifyingSigma Olomouc2280002000
Ceska fotbalova ligaFK Jablonec B1900000000
2024/25
Chance Narodni LigaSK Sigma Olomouc B96062221100
Chance Liga · Championship GroupSigma Olomouc31761101000
Chance LigaSigma Olomouc1190001000
2022/23
Chance LigaSigma Olomouc241.8783702200
MOL CupSigma Olomouc32710200000
2021/22
Chance LigaSigma Olomouc291.9366207200
Chance Liga Placement PlayoffSigma Olomouc43541100200
MOL CupSigma Olomouc42782001000
Moravskoslezska fotbalova ligaSK Sigma Olomouc B1701100000
2020/21
Chance LigaFC Zbrojovka Brno302.2167226310
2019/20
Chance Narodni LigaFC Zbrojovka Brno292.26212612110
MOL CupFC Zbrojovka Brno21641000000
2018/19
Chance Narodni LigaFC Zbrojovka Brno282.0477305600
Chance Liga Relegation Play-offsFC Zbrojovka Brno21740000000
MOL CupFC Zbrojovka Brno21801000100
Juniorska ligaFC Zbrojovka Brno B1901000000
2017/18
Chance Narodni Liga1.SC Znojmo FK148895104100
Chance LigaFC Zbrojovka Brno106301102100
Juniorska ligaFC Zbrojovka Brno B1902000000
Juniorska liga - Relegation (- 2019)FC Zbrojovka Brno B1610000000
MOL Cup1.SC Znojmo FK1620000100
2016/17
1. Dorostenecka ligaFC Zbrojovka Brno U19131.1708000000
Juniorska ligaFC Zbrojovka Brno B131.0376301000
Chance LigaFC Zbrojovka Brno3580103100
2015/16
Juniorska ligaFC Zbrojovka Brno B2410002000
Ukupno u karijeri28219.19878355693020
Prikaži sve sezone (11)Prikaži manje sezona

Posljednje utakmice

Antonín Růsek: posljednje utakmice, od najnovijih
UtakmicaRezultatUlogaMinOcjenaGAUdar.U okvirDod.Dod. %
Kod kuće: FC Viktoria Plzeň · Chance Liga2:3PorazStart716,400212291 %

Karijera i transferi

  1. Sigma Olomouc→FK Jablonec

    TransferOdšteta 620 tis. € · Tržišna vrijednost 500 tis. € · Sezona 2026/27

  2. FK Jablonec→Sigma Olomouc

    Kraj posudbeTržišna vrijednost 350 tis. € · Sezona 2025/26

  3. Sigma Olomouc→FK Jablonec

    PosudbaTržišna vrijednost 250 tis. € · Sezona 2025/26

  4. FC Zbrojovka Brno→Sigma Olomouc

    TransferOdšteta 500 tis. € · Tržišna vrijednost 400 tis. € · Sezona 2021/22

  5. 1.SC Znojmo→FC Zbrojovka Brno

    Kraj posudbeTržišna vrijednost 225 tis. € · Sezona 2017/18

  6. FC Zbrojovka Brno→1.SC Znojmo

    PosudbaTržišna vrijednost 75 tis. € · Sezona 2017/18

  7. Zbroj. Brno B→FC Zbrojovka Brno

    TransferTržišna vrijednost 75 tis. € · Sezona 2016/17

  8. Zbroj. Brno U19→Zbroj. Brno B

    TransferSezona 2016/17

  9. Zbroj. Brno U17→Zbroj. Brno U19

    TransferSezona 2015/16

  10. Zbro. Brno Yth.→Zbroj. Brno U17

    TransferSezona 2014/15

  11. Miroslav Yth.→Zbro. Brno Yth.

    TransferSezona 2008/09

  12. Troskot. Yth.→Miroslav Yth.

    TransferSezona 2006/07

Prikaži sve transfere (12)Prikaži manje transfera