Prejsť na obsah

Antonín Růsek

Podhrotový útočník · Č. 9

Vek
27
Výška
187 cm
Preferovaná noha
Pravá
Trhová hodnota
500 tis. €

Štatistiky po sezónach

Antonín Růsek: štatistiky podľa sezón a súťaží, od najnovších
Súťaž a tímZMinGAPen.Z lav.ŽK2. ŽKČK
2026/27
Chance LigaFK Jablonec84312003000
UEFA Conference League QualifyingFK Jablonec61940006200
MOL CupFK Jablonec1850000000
UEFA Conference LeagueFK Jablonec1761000000
2025/26
Chance LigaSK Sigma Olomouc124560108300
Chance LigaFK Jablonec114493108200
Chance Liga Placement PlayoffSK Sigma Olomouc42043003000
UEFA Conference LeagueSK Sigma Olomouc43191000000
MOL CupFK Jablonec21071001100
UEFA Europa League QualifyingSK Sigma Olomouc2280002000
Ceska fotbalova ligaFK Jablonec B1900000000
2024/25
Chance Narodni LigaSK Sigma Olomouc B96062221100
Chance Liga · Championship GroupSK Sigma Olomouc31761101000
Chance LigaSK Sigma Olomouc1190001000
2022/23
Chance LigaSK Sigma Olomouc241 8783702200
MOL CupSK Sigma Olomouc32710200000
2021/22
Chance LigaSK Sigma Olomouc291 9366207200
Chance Liga Placement PlayoffSK Sigma Olomouc43541100200
MOL CupSK Sigma Olomouc42782001000
Moravskoslezska fotbalova ligaSK Sigma Olomouc B1701100000
2020/21
Chance LigaFC Zbrojovka Brno302 2167226310
2019/20
Chance Narodni LigaFC Zbrojovka Brno292 26212612110
MOL CupFC Zbrojovka Brno21641000000
2018/19
Chance Narodni LigaFC Zbrojovka Brno282 0477305600
Chance Liga Relegation Play-offsFC Zbrojovka Brno21740000000
MOL CupFC Zbrojovka Brno21801000100
Juniorska ligaFC Zbrojovka Brno B1901000000
2017/18
Chance Narodni Liga1.SC Znojmo FK148895104100
Chance LigaFC Zbrojovka Brno106301102100
Juniorska ligaFC Zbrojovka Brno B1902000000
Juniorska liga - Relegation (- 2019)FC Zbrojovka Brno B1610000000
MOL Cup1.SC Znojmo FK1620000100
2016/17
1. Dorostenecka ligaFC Zbrojovka Brno U19131 1708000000
Juniorska ligaFC Zbrojovka Brno B131 0376301000
Chance LigaFC Zbrojovka Brno3580103100
2015/16
Juniorska ligaFC Zbrojovka Brno B2410002000
Spolu za kariéru28219 19878355693020
Zobraziť všetky sezóny (11)Zobraziť menej sezón

Posledné zápasy

Antonín Růsek: posledné zápasy, od najnovších
ZápasVýsledokÚlohaMinHodn.GAStr.Na br.Prihr.Prihr. %
Doma: FC Viktoria Plzeň · Chance Liga2:3PrehraZákl.716,400212291 %

Kariéra a prestupy

  1. SK Sigma Olomouc→FK Jablonec

    PrestupPrestupová suma 620 tis. € · Trhová hodnota 500 tis. € · Sezóna 2026/27

  2. FK Jablonec→SK Sigma Olomouc

    Koniec hosťovaniaTrhová hodnota 350 tis. € · Sezóna 2025/26

  3. SK Sigma Olomouc→FK Jablonec

    HosťovanieTrhová hodnota 250 tis. € · Sezóna 2025/26

  4. FC Zbrojovka Brno→SK Sigma Olomouc

    PrestupPrestupová suma 500 tis. € · Trhová hodnota 400 tis. € · Sezóna 2021/22

  5. 1.SC Znojmo→FC Zbrojovka Brno

    Koniec hosťovaniaTrhová hodnota 225 tis. € · Sezóna 2017/18

  6. FC Zbrojovka Brno→1.SC Znojmo

    HosťovanieTrhová hodnota 75 tis. € · Sezóna 2017/18

  7. Zbroj. Brno B→FC Zbrojovka Brno

    PrestupTrhová hodnota 75 tis. € · Sezóna 2016/17

  8. Zbroj. Brno U19→Zbroj. Brno B

    PrestupSezóna 2016/17

  9. Zbroj. Brno U17→Zbroj. Brno U19

    PrestupSezóna 2015/16

  10. Zbro. Brno Yth.→Zbroj. Brno U17

    PrestupSezóna 2014/15

  11. Miroslav Yth.→Zbro. Brno Yth.

    PrestupSezóna 2008/09

  12. Troskot. Yth.→Miroslav Yth.

    PrestupSezóna 2006/07

Zobraziť všetky prestupy (12)Zobraziť menej prestupov