Pređi na sadržaj

Antonín Kinský

Golman · Br. 31

Godine
23
Visina
190 cm
Jača noga
Desna
Tržišna vrednost
18 mil. €

Statistika po sezonama

Antonín Kinský: statistika po sezonama i takmičenjima, od najnovijih
Takmičenje i ekipaNast.MinGAŽKCKBez golaPG
2026/27
Premijer ligaTottenham Hotspur76300000210
EFL CupTottenham Hotspur190000001
2025/26
Premijer ligaTottenham Hotspur7630000027
EFL CupTottenham Hotspur2180000012
UEFA Champions LeagueTottenham Hotspur117000003
2024/25
Chance LigaSlavija Prag191.7100010127
Premijer ligaTottenham Hotspur65400000111
UEFA Europa LeagueSlavija Prag6540000017
UEFA Champions League QualifyingSlavija Prag4360000014
EFL CupTottenham Hotspur2180000014
FA CupTottenham Hotspur2210000012
2023/24
Chance LigaFK Pardubice141.1940021314
Chance Liga · Relegation GroupFK Pardubice4360000025
Ceska fotbalova ligaFK Pardubice B2180000006
2022/23
Chance Narodni LigaMFK Vyskov302.7000110929
Chance Liga Relegation Play-offsMFK Vyskov2180000011
MOL CupMFK Vyskov2180000014
2021/22
Chance Narodni LigaMFK Vyskov131.1700000214
Ceska fotbalova ligaSK Slavia Prague B8720010028
MOL CupSlavija Prag190000002
2020/21
Chance Narodni LigaFK Dukla Prague5450000017
Ceska fotbalova ligaFK Dukla Prague B3270000008
MOL CupFK Dukla Prague190000010
2019/20
Chance Narodni LigaFK Dukla Prague190000001
Ukupno u karijeri14312.761024144157
Prikaži sve sezone (8)Prikaži manje sezona

Poslednje utakmice

Antonín Kinský: poslednje utakmice, od najnovijih
UtakmicaRezultatUlogaMinOcenaOdbr.GAPas.Pas. %
Kod kuće: Coventry City · Premijer liga3:1PobedaStart906,30002471%

Karijera i transferi

  1. Slavija Prag→Tottenham Hotspur

    TransferObeštećenje 16,5 mil. € · Tržišna vrednost 12 mil. € · Sezona 2024/25

  2. FK Pardubice→Slavija Prag

    Kraj pozajmiceTržišna vrednost 1,8 mil. € · Sezona 2023/24

  3. Slavija Prag→FK Pardubice

    PozajmicaTržišna vrednost 300 hilj. € · Sezona 2023/24

  4. MFK Vyskov→Slavija Prag

    Kraj pozajmiceTržišna vrednost 300 hilj. € · Sezona 2022/23

  5. Slavija Prag→MFK Vyskov

    PozajmicaTržišna vrednost 100 hilj. € · Sezona 2021/22

  6. Dukla Prague→Slavija Prag

    TransferObeštećenje 160 hilj. € · Tržišna vrednost 100 hilj. € · Sezona 2021/22

  7. Dukla Prague B→Dukla Prague

    TransferTržišna vrednost 50 hilj. € · Sezona 2020/21

  8. Dukla Prag U17→Dukla Prague B

    TransferSezona 2020/21

  9. Dukla Yth.→Dukla Prag U17

    TransferSezona 2019/20

  10. Bohemians Yth.→Dukla Yth.

    TransferSezona 2018/19

  11. Tempo Prag Yth.→Bohemians Yth.

    TransferSezona 2017/18

Prikaži sve transfere (11)Prikaži manje transfera