Sari la conținut

Antonín Kinský

Portar · Nr. 31

Vârstă
23
Înălțime
190 cm
Piciorul de bază
Dreptul
Valoare de piață
18 mil. EUR

Statistici pe sezoane

Antonín Kinský: statistici pe sezoane și competiții, cele mai noi primele
Competiție și echipăMec.MinGPDCGCRFără golGP
2026/27
Premier LeagueTottenham Hotspur76300000210
EFL CupTottenham Hotspur190000001
2025/26
Premier LeagueTottenham Hotspur7630000027
EFL CupTottenham Hotspur2180000012
UEFA Champions LeagueTottenham Hotspur117000003
2024/25
Chance LigaSlavia Prague191.7100010127
Premier LeagueTottenham Hotspur65400000111
UEFA Europa LeagueSlavia Prague6540000017
UEFA Champions League QualifyingSlavia Prague4360000014
EFL CupTottenham Hotspur2180000014
FA CupTottenham Hotspur2210000012
2023/24
Chance LigaPardubice141.1940021314
Chance Liga · Relegation GroupPardubice4360000025
Ceska fotbalova ligaFK Pardubice B2180000006
2022/23
Chance Narodni LigaMFK Vyskov302.7000110929
Chance Liga Relegation Play-offsMFK Vyskov2180000011
MOL CupMFK Vyskov2180000014
2021/22
Chance Narodni LigaMFK Vyskov131.1700000214
Ceska fotbalova ligaSK Slavia Prague B8720010028
MOL CupSlavia Prague190000002
2020/21
Chance Narodni LigaFK Dukla Prague5450000017
Ceska fotbalova ligaFK Dukla Prague B3270000008
MOL CupFK Dukla Prague190000010
2019/20
Chance Narodni LigaFK Dukla Prague190000001
Total carieră14312.761024144157
Arată toate sezoanele (8)Arată mai puține sezoane

Ultimele meciuri

Antonín Kinský: ultimele meciuri, cele mai noi primele
MeciRezultatRolMinNotăParadeGPDPasePase %
Acasă: Coventry City · Premier League3:1VictorieTitular906,30002471 %

Carieră și transferuri

  1. Slavia Prague→Tottenham Hotspur

    TransferSumă de transfer 16,5 mil. EUR · Valoare de piață 12 mil. EUR · Sezonul 2024/25

  2. Pardubice→Slavia Prague

    Sfârșit de împrumutValoare de piață 1,8 mil. EUR · Sezonul 2023/24

  3. Slavia Prague→Pardubice

    ÎmprumutValoare de piață 300 K EUR · Sezonul 2023/24

  4. MFK Vyskov→Slavia Prague

    Sfârșit de împrumutValoare de piață 300 K EUR · Sezonul 2022/23

  5. Slavia Prague→MFK Vyskov

    ÎmprumutValoare de piață 100 K EUR · Sezonul 2021/22

  6. Dukla Prague→Slavia Prague

    TransferSumă de transfer 160 K EUR · Valoare de piață 100 K EUR · Sezonul 2021/22

  7. Dukla Prague B→Dukla Prague

    TransferValoare de piață 50 K EUR · Sezonul 2020/21

  8. Dukla Prag U17→Dukla Prague B

    TransferSezonul 2020/21

  9. Dukla Yth.→Dukla Prag U17

    TransferSezonul 2019/20

  10. Bohemians Yth.→Dukla Yth.

    TransferSezonul 2018/19

  11. Tempo Prag Yth.→Bohemians Yth.

    TransferSezonul 2017/18

Arată toate transferurile (11)Arată mai puține transferuri