Przejdź do treści

Antonín Kinský

Bramkarz · Nr 31

Wiek
23
Wzrost
190 cm
Lepsza noga
Prawa
Wartość rynkowa
18 mln €

Statystyki w sezonach

Antonín Kinský: statystyki według sezonów i rozgrywek, od najnowszych
Rozgrywki i drużynaMMinBAŻKCKCzysteBS
2026/27
Premier LeagueTottenham Hotspur76300000210
EFL CupTottenham Hotspur190000001
2025/26
Premier LeagueTottenham Hotspur7630000027
EFL CupTottenham Hotspur2180000012
UEFA Champions LeagueTottenham Hotspur117000003
2024/25
Chance LigaSlavia Praga1917100010127
Premier LeagueTottenham Hotspur65400000111
UEFA Europa LeagueSlavia Praga6540000017
UEFA Champions League QualifyingSlavia Praga4360000014
EFL CupTottenham Hotspur2180000014
FA CupTottenham Hotspur2210000012
2023/24
Chance LigaFK Pardubice1411940021314
Chance Liga · Relegation GroupFK Pardubice4360000025
Ceska fotbalova ligaFK Pardubice B2180000006
2022/23
Chance Narodni LigaMFK Vyskov3027000110929
Chance Liga Relegation Play-offsMFK Vyskov2180000011
MOL CupMFK Vyskov2180000014
2021/22
Chance Narodni LigaMFK Vyskov1311700000214
Ceska fotbalova ligaSK Slavia Prague B8720010028
MOL CupSlavia Praga190000002
2020/21
Chance Narodni LigaFK Dukla Prague5450000017
Ceska fotbalova ligaFK Dukla Prague B3270000008
MOL CupFK Dukla Prague190000010
2019/20
Chance Narodni LigaFK Dukla Prague190000001
Łącznie w karierze14312 761024144157
Pokaż wszystkie sezony (8)Pokaż mniej sezonów

Ostatnie mecze

Antonín Kinský: ostatnie mecze, od najnowszych
MeczWynikRolaMinOcenaObr.BAPod.Pod. %
U siebie: Coventry City · Premier League3:1ZwycięstwoPodst.906,30002471%

Kariera i transfery

  1. Slavia Praga→Tottenham Hotspur

    TransferKwota transferu 16,5 mln € · Wartość rynkowa 12 mln € · Sezon 2024/25

  2. FK Pardubice→Slavia Praga

    Koniec wypożyczeniaWartość rynkowa 1,8 mln € · Sezon 2023/24

  3. Slavia Praga→FK Pardubice

    WypożyczenieWartość rynkowa 300 tys. € · Sezon 2023/24

  4. MFK Vyskov→Slavia Praga

    Koniec wypożyczeniaWartość rynkowa 300 tys. € · Sezon 2022/23

  5. Slavia Praga→MFK Vyskov

    WypożyczenieWartość rynkowa 100 tys. € · Sezon 2021/22

  6. Dukla Prague→Slavia Praga

    TransferKwota transferu 160 tys. € · Wartość rynkowa 100 tys. € · Sezon 2021/22

  7. Dukla Prague B→Dukla Prague

    TransferWartość rynkowa 50 tys. € · Sezon 2020/21

  8. Dukla Prag U17→Dukla Prague B

    TransferSezon 2020/21

  9. Dukla Yth.→Dukla Prag U17

    TransferSezon 2019/20

  10. Bohemians Yth.→Dukla Yth.

    TransferSezon 2018/19

  11. Tempo Prag Yth.→Bohemians Yth.

    TransferSezon 2017/18

Pokaż wszystkie transfery (11)Pokaż mniej transferów