Sari la conținut

Tobiáš Pališčák

Fundaș central · Nr. 2

Vârstă
18
Înălțime
187 cm
Piciorul de bază
Dreptul
Valoare de piață
2,5 mil. EUR

Statistici pe sezoane

Tobiáš Pališčák: statistici pe sezoane și competiții, cele mai noi primele
Competiție și echipăMec.MinGPDPen.IntrăriCGCR
2026/27
Chance LigaFC Viktoria Plzeň6373000210
Niké LigaMSK Zilina6473010010
UEFA Conference League QualifyingMSK Zilina2180000010
UEFA Europa League QualifyingMSK Zilina2135000000
UEFA Europa LeagueFC Viktoria Plzeň190000000
2025/26
Niké LigaMSK Zilina151.179000230
MONACObet LigaMSK Zilina B6468000010
UEFA Youth LeagueMSK Zilina UEFA U196540100010
Niké Liga - Championship GroupMSK Zilina4315000000
Slovnaft CupMSK Zilina4231000200
UEFA Conference League QualifyingMSK Zilina15000100
2024/25
MONACObet LigaMSK Zilina B11855030110
Niké Liga - Championship GroupMSK Zilina454000400
I. Liga starsieho dorastuMSK Zilina U193219000000
Niké LigaMSK Zilina236000200
Slovnaft CupMSK Zilina190010000
2023/24
I. Liga starsieho dorastuMSK Zilina U19151.326401030
MONACObet LigaMSK Zilina B3197010100
UEFA Youth LeagueMSK Zilina UEFA U19263000100
Total carieră946.82956116120
Arată toate sezoanele (4)Arată mai puține sezoane

Ultimele meciuri

Tobiáš Pališčák: ultimele meciuri, cele mai noi primele
MeciRezultatRolMinNotăGPDȘut.Pe poartăPasePase %
În deplasare: FK Jablonec · Chance Liga2:3VictorieRez.286,400001346 %

Carieră și transferuri

  1. MSK Zilina→FC Viktoria Plzeň

    TransferSumă de transfer 3 mil. EUR · Valoare de piață 2,5 mil. EUR · Sezonul 2026/27

  2. MSK Zilina B→MSK Zilina

    TransferValoare de piață 75 K EUR · Sezonul 2024/25

  3. MSK Zilina U19→MSK Zilina B

    TransferSezonul 2024/25

  4. MSK Zilina U17→MSK Zilina U19

    TransferSezonul 2023/24

  5. MSK Zilina Yth→MSK Zilina U17

    TransferSezonul 2022/23

  6. T. Presov Yth.→MSK Zilina Yth

    TransferSezonul 2022/23