Preskoči na sadržaj

Tobiáš Pališčák

Stoper · Br. 2

Dob
18
Visina
187 cm
Jača noga
Desna
Tržišna vrijednost
2,5 mil. €

Statistika po sezonama

Tobiáš Pališčák: statistika po sezonama i natjecanjima, od najnovijih
Natjecanje i momčadNast.MinGAPen.Ulaz.ŽKCK
2026/27
Chance LigaFC Viktoria Plzeň6373000210
Niké LigaMSK Zilina6473010010
UEFA Conference League QualifyingMSK Zilina2180000010
UEFA Europa League QualifyingMSK Zilina2135000000
UEFA Europa LeagueFC Viktoria Plzeň190000000
2025/26
Niké LigaMSK Zilina151.179000230
MONACObet LigaMSK Zilina B6468000010
UEFA Youth LeagueMSK Zilina UEFA U196540100010
Niké Liga - Championship GroupMSK Zilina4315000000
Slovnaft CupMSK Zilina4231000200
UEFA Conference League QualifyingMSK Zilina15000100
2024/25
MONACObet LigaMSK Zilina B11855030110
Niké Liga - Championship GroupMSK Zilina454000400
I. Liga starsieho dorastuMSK Zilina U193219000000
Niké LigaMSK Zilina236000200
Slovnaft CupMSK Zilina190010000
2023/24
I. Liga starsieho dorastuMSK Zilina U19151.326401030
MONACObet LigaMSK Zilina B3197010100
UEFA Youth LeagueMSK Zilina UEFA U19263000100
Ukupno u karijeri946.82956116120
Prikaži sve sezone (4)Prikaži manje sezona

Posljednje utakmice

Tobiáš Pališčák: posljednje utakmice, od najnovijih
UtakmicaRezultatUlogaMinOcjenaGAUdar.U okvirDod.Dod. %
U gostima: FK Jablonec · Chance Liga2:3PobjedaPrič.286,400001346 %

Karijera i transferi

  1. MSK Zilina→FC Viktoria Plzeň

    TransferOdšteta 3 mil. € · Tržišna vrijednost 2,5 mil. € · Sezona 2026/27

  2. MSK Zilina B→MSK Zilina

    TransferTržišna vrijednost 75 tis. € · Sezona 2024/25

  3. MSK Zilina U19→MSK Zilina B

    TransferSezona 2024/25

  4. MSK Zilina U17→MSK Zilina U19

    TransferSezona 2023/24

  5. MSK Zilina Yth→MSK Zilina U17

    TransferSezona 2022/23

  6. T. Presov Yth.→MSK Zilina Yth

    TransferSezona 2022/23