Przejdź do treści

Tobiáš Pališčák

Środkowy obrońca · Nr 2

Wiek
18
Wzrost
187 cm
Lepsza noga
Prawa
Wartość rynkowa
2,5 mln €

Statystyki w sezonach

Tobiáš Pališčák: statystyki według sezonów i rozgrywek, od najnowszych
Rozgrywki i drużynaMMinBAKarneZ ławkiŻKCK
2026/27
Chance LigaFC Viktoria Plzeň6373000210
Niké LigaMSK Zilina6473010010
UEFA Conference League QualifyingMSK Zilina2180000010
UEFA Europa League QualifyingMSK Zilina2135000000
UEFA Europa LeagueFC Viktoria Plzeň190000000
2025/26
Niké LigaMSK Zilina151179000230
MONACObet LigaMSK Zilina B6468000010
UEFA Youth LeagueMSK Zilina UEFA U196540100010
Niké Liga - Championship GroupMSK Zilina4315000000
Slovnaft CupMSK Zilina4231000200
UEFA Conference League QualifyingMSK Zilina15000100
2024/25
MONACObet LigaMSK Zilina B11855030110
Niké Liga - Championship GroupMSK Zilina454000400
I. Liga starsieho dorastuMSK Zilina U193219000000
Niké LigaMSK Zilina236000200
Slovnaft CupMSK Zilina190010000
2023/24
I. Liga starsieho dorastuMSK Zilina U19151326401030
MONACObet LigaMSK Zilina B3197010100
UEFA Youth LeagueMSK Zilina UEFA U19263000100
Łącznie w karierze94682956116120
Pokaż wszystkie sezony (4)Pokaż mniej sezonów

Ostatnie mecze

Tobiáš Pališčák: ostatnie mecze, od najnowszych
MeczWynikRolaMinOcenaBAStrz.CelnePod.Pod. %
Na wyjeździe: FK Jablonec · Chance Liga2:3ZwycięstwoRez.286,400001346%

Kariera i transfery

  1. MSK Zilina→FC Viktoria Plzeň

    TransferKwota transferu 3 mln € · Wartość rynkowa 2,5 mln € · Sezon 2026/27

  2. MSK Zilina B→MSK Zilina

    TransferWartość rynkowa 75 tys. € · Sezon 2024/25

  3. MSK Zilina U19→MSK Zilina B

    TransferSezon 2024/25

  4. MSK Zilina U17→MSK Zilina U19

    TransferSezon 2023/24

  5. MSK Zilina Yth→MSK Zilina U17

    TransferSezon 2022/23

  6. T. Presov Yth.→MSK Zilina Yth

    TransferSezon 2022/23