Sari la conținut

James McAtee

Mijlocaș ofensiv · Nr. 24

Vârstă
24
Înălțime
180 cm
Piciorul de bază
Stângul
Valoare de piață
22 mil. EUR

Statistici pe sezoane

James McAtee: statistici pe sezoane și competiții, cele mai noi primele
Competiție și echipăMec.MinGPDPen.IntrăriCGCR
2026/27
Premier LeagueNottingham Forest7594000020
2025/26
Premier LeagueNottingham Forest142890101210
UEFA Europa LeagueNottingham Forest10599111100
EFL CupNottingham Forest184000000
FA CupNottingham Forest146000000
2024/25
Premier LeagueManchester City153423001210
UEFA Champions LeagueManchester City5106100510
FA CupManchester City4228300120
EFL CupManchester City2180000000
Community ShieldManchester City180000000
2023/24
Premier LeagueSheffield United301.8273311020
FA CupSheffield United2117210100
Premier LeagueManchester City11000100
2022/23
ChampionshipSheffield United371.9039301650
FA CupSheffield United5400010000
EFL CupSheffield United169000000
2021/22
Premier League 2Manchester City U21231.9951873020
UEFA Youth LeagueManchester City UEFA U193251410010
EFL TrophyManchester City U212180100000
FA CupManchester City236000210
Premier LeagueManchester City218000200
EFL CupManchester City118000100
UEFA Champions LeagueManchester City145000100
2020/21
Premier League 2Manchester City U21231.723890430
EFL TrophyManchester City U213182030100
FA Youth CupManchester City U182155120000
2019/20
U18 Premier LeagueManchester City U18171.3641060230
FA Youth CupManchester City U185199300310
EFL TrophyManchester City U2118000100
2018/19
U18 Premier LeagueManchester City U1810516110510
Total carieră23113.5556839581260
Arată toate sezoanele (9)Arată mai puține sezoane

Ultimele meciuri

James McAtee: ultimele meciuri, cele mai noi primele
MeciRezultatRolMinNotăGPDȘut.Pe poartăxGPase
Acasă: Arsenal FC · Premier League0:1ÎnfrângereTitular856,600200,1024
În deplasare: Crystal Palace · Premier League3:1ÎnfrângereTitular905,800100,0555

Carieră și transferuri

  1. Manchester City→Nottingham Forest

    TransferSumă de transfer 25,5 mil. EUR · Valoare de piață 20 mil. EUR · Sezonul 2025/26

  2. Sheff Utd→Manchester City

    Sfârșit de împrumutValoare de piață 12 mil. EUR · Sezonul 2023/24

  3. Manchester City→Sheff Utd

    ÎmprumutValoare de piață 12 mil. EUR · Sezonul 2023/24

  4. Man City U21→Manchester City

    TransferValoare de piață 12 mil. EUR · Sezonul 2023/24

  5. Sheff Utd→Man City U21

    Sfârșit de împrumutValoare de piață 6 mil. EUR · Sezonul 2022/23

  6. Man City U21→Sheff Utd

    ÎmprumutValoare de piață 3 mil. EUR · Sezonul 2022/23

  7. Man City U18→Man City U21

    TransferSezonul 2020/21

  8. Man City Youth→Man City U18

    TransferSezonul 2019/20

Arată toate transferurile (8)Arată mai puține transferuri