Preskoči na sadržaj

James McAtee

Ofenzivni vezni · Br. 24

Dob
24
Visina
180 cm
Jača noga
Lijeva
Tržišna vrijednost
22 mil. €

Statistika po sezonama

James McAtee: statistika po sezonama i natjecanjima, od najnovijih
Natjecanje i momčadNast.MinGAPen.Ulaz.ŽKCK
2026/27
Premier ligaNottingham Forest7594000020
2025/26
Premier ligaNottingham Forest142890101210
UEFA Europa LeagueNottingham Forest10599111100
EFL CupNottingham Forest184000000
FA CupNottingham Forest146000000
2024/25
Premier ligaManchester City153423001210
UEFA Champions LeagueManchester City5106100510
FA CupManchester City4228300120
EFL CupManchester City2180000000
Community ShieldManchester City180000000
2023/24
Premier LeagueSheffield United301.8273311020
FA CupSheffield United2117210100
Premier ligaManchester City11000100
2022/23
ChampionshipSheffield United371.9039301650
FA CupSheffield United5400010000
EFL CupSheffield United169000000
2021/22
Premier League 2Manchester City U21231.9951873020
UEFA Youth LeagueManchester City UEFA U193251410010
EFL TrophyManchester City U212180100000
FA CupManchester City236000210
Premier ligaManchester City218000200
EFL CupManchester City118000100
UEFA Champions LeagueManchester City145000100
2020/21
Premier League 2Manchester City U21231.723890430
EFL TrophyManchester City U213182030100
FA Youth CupManchester City U182155120000
2019/20
U18 Premier LeagueManchester City U18171.3641060230
FA Youth CupManchester City U185199300310
EFL TrophyManchester City U2118000100
2018/19
U18 Premier LeagueManchester City U1810516110510
Ukupno u karijeri23113.5556839581260
Prikaži sve sezone (9)Prikaži manje sezona

Posljednje utakmice

James McAtee: posljednje utakmice, od najnovijih
UtakmicaRezultatUlogaMinOcjenaGAUdar.U okvirxGDod.
Kod kuće: Arsenal FC · Premier liga0:1PorazStart856,600200,1024
U gostima: Crystal Palace · Premier liga3:1PorazStart905,800100,0555

Karijera i transferi

  1. Manchester City→Nottingham Forest

    TransferOdšteta 25,5 mil. € · Tržišna vrijednost 20 mil. € · Sezona 2025/26

  2. Sheff Utd→Manchester City

    Kraj posudbeTržišna vrijednost 12 mil. € · Sezona 2023/24

  3. Manchester City→Sheff Utd

    PosudbaTržišna vrijednost 12 mil. € · Sezona 2023/24

  4. Man City U21→Manchester City

    TransferTržišna vrijednost 12 mil. € · Sezona 2023/24

  5. Sheff Utd→Man City U21

    Kraj posudbeTržišna vrijednost 6 mil. € · Sezona 2022/23

  6. Man City U21→Sheff Utd

    PosudbaTržišna vrijednost 3 mil. € · Sezona 2022/23

  7. Man City U18→Man City U21

    TransferSezona 2020/21

  8. Man City Youth→Man City U18

    TransferSezona 2019/20

Prikaži sve transfere (8)Prikaži manje transfera