Przejdź do treści

James McAtee

Ofensywny pomocnik · Nr 24

Wiek
24
Wzrost
180 cm
Lepsza noga
Lewa
Wartość rynkowa
22 mln €

Statystyki w sezonach

James McAtee: statystyki według sezonów i rozgrywek, od najnowszych
Rozgrywki i drużynaMMinBAKarneZ ławkiŻKCK
2026/27
Premier LeagueNottingham Forest7594000020
2025/26
Premier LeagueNottingham Forest142890101210
UEFA Europa LeagueNottingham Forest10599111100
EFL CupNottingham Forest184000000
FA CupNottingham Forest146000000
2024/25
Premier LeagueManchester City153423001210
UEFA Champions LeagueManchester City5106100510
FA CupManchester City4228300120
EFL CupManchester City2180000000
Community ShieldManchester City180000000
2023/24
Premier LeagueSheffield United3018273311020
FA CupSheffield United2117210100
Premier LeagueManchester City11000100
2022/23
ChampionshipSheffield United3719039301650
FA CupSheffield United5400010000
EFL CupSheffield United169000000
2021/22
Premier League 2Manchester City U212319951873020
UEFA Youth LeagueManchester City UEFA U193251410010
EFL TrophyManchester City U212180100000
FA CupManchester City236000210
Premier LeagueManchester City218000200
EFL CupManchester City118000100
UEFA Champions LeagueManchester City145000100
2020/21
Premier League 2Manchester City U21231723890430
EFL TrophyManchester City U213182030100
FA Youth CupManchester City U182155120000
2019/20
U18 Premier LeagueManchester City U181713641060230
FA Youth CupManchester City U185199300310
EFL TrophyManchester City U2118000100
2018/19
U18 Premier LeagueManchester City U1810516110510
Łącznie w karierze23113 5556839581260
Pokaż wszystkie sezony (9)Pokaż mniej sezonów

Ostatnie mecze

James McAtee: ostatnie mecze, od najnowszych
MeczWynikRolaMinOcenaBAStrz.CelnexGPod.
U siebie: Arsenal FC · Premier League0:1PorażkaPodst.856,600200,1024
Na wyjeździe: Crystal Palace · Premier League3:1PorażkaPodst.905,800100,0555

Kariera i transfery

  1. Manchester City→Nottingham Forest

    TransferKwota transferu 25,5 mln € · Wartość rynkowa 20 mln € · Sezon 2025/26

  2. Sheff Utd→Manchester City

    Koniec wypożyczeniaWartość rynkowa 12 mln € · Sezon 2023/24

  3. Manchester City→Sheff Utd

    WypożyczenieWartość rynkowa 12 mln € · Sezon 2023/24

  4. Man City U21→Manchester City

    TransferWartość rynkowa 12 mln € · Sezon 2023/24

  5. Sheff Utd→Man City U21

    Koniec wypożyczeniaWartość rynkowa 6 mln € · Sezon 2022/23

  6. Man City U21→Sheff Utd

    WypożyczenieWartość rynkowa 3 mln € · Sezon 2022/23

  7. Man City U18→Man City U21

    TransferSezon 2020/21

  8. Man City Youth→Man City U18

    TransferSezon 2019/20

Pokaż wszystkie transfery (8)Pokaż mniej transferów