Rezumatul meciului
Din datele noastreScor final: Hannover 96 2 – 1 Dynamo Dresden.
| Statistică | Hannover 96 | Dynamo Dresden |
|---|---|---|
| Ultimele 5 |
Făcut automat din datele ScanOdds: clasamentul și ultimele rezultate.
Scor final: Hannover 96 2 – 1 Dynamo Dresden.
| Statistică | Hannover 96 | Dynamo Dresden |
|---|---|---|
| Ultimele 5 |
Făcut automat din datele ScanOdds: clasamentul și ultimele rezultate.
Posesie: Hannover 96 54 %, Dynamo Dresden 46 %
Goluri așteptate: Hannover 96 2,61, Dynamo Dresden 1,34
Șuturi: Hannover 96 23, Dynamo Dresden 11
Șuturi pe poartă: Hannover 96 6, Dynamo Dresden 3
Cornere: Hannover 96 6, Dynamo Dresden 3
Pase: Hannover 96 532, Dynamo Dresden 465
Portari
Parade: Hannover 96 2, Dynamo Dresden 4
Disciplină
Faulturi: Hannover 96 13, Dynamo Dresden 8
Ofsaiduri: Hannover 96 0, Dynamo Dresden 3
Cartonașe galbene: Hannover 96 1, Dynamo Dresden 2
Cartonașe roșii: Hannover 96 0, Dynamo Dresden 1
| Jucător | Min | Notă | G | PD | Șut. | Pe poartă | xG | Pase | Pase % | Pase cheie | Depos. | Interc. | Dueluri | Parade | CG | CR |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hannover 96 | ||||||||||||||||
| 30L. Weinkauf | 90 | 6,6 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 55 | 75 % | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| 4J. Hugonet | 90 | 6,9 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0,15 | 87 | 90 % | 2 | 1 | 2 | 6 | 0 | 1 | 0 |
| 3B. Tomiak | 90 | 7,2 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0,12 | 65 | 88 % | 0 | 2 | 3 | 5 | 0 | 0 | 0 |
| 5V. Ghiță | 90 | 7,2 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 54 | 89 % | 2 | 2 | 2 | 6 | 0 | 0 | 0 |
| 29K. Oudenne | 45 | 6,9 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0,08 | 22 | 91 % | 1 | 1 | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 |
| 23S. Þórðarson | 45 | 6,2 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0,04 | 26 | 81 % | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| 10M. Hartel | 90 | 7,3 | 1 | 0 | 3 | 2 | 0,92 | 39 | 79 % | 2 | 2 | 1 | 2 | 0 | 0 | 0 |
| 44E. Sahiti | 83 | 6,9 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0,03 | 43 | 79 % | 2 | 1 | 1 | 8 | 0 | 0 | 0 |
| 14H. Chakroun | 68 | 8,2 | 1 | 0 | 2 | 1 | 0,18 | 40 | 85 % | 0 | 3 | 1 | 9 | 0 | 0 | 0 |
| 27H. Matsuda | 90 | 6,5 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0,05 | 26 | 69 % | 1 | 1 | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 |
| 9B. Källman | 88 | 7,0 | 0 | 1 | 4 | 0 | 0,79 | 24 | 71 % | 2 | 0 | 0 | 5 | 0 | 0 | 0 |
| 17B. Allgeier | 7 | 6,3 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 0 | – | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 7M. Bundu | 22 | 6,7 | 0 | 0 | 2 | 1 | 0,18 | 9 | 89 % | 0 | 1 | 2 | 3 | 0 | 0 | 0 |
| 13F. Roggow | 45 | 6,5 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0,05 | 23 | 78 % | 0 | 2 | 0 | 5 | 0 | 0 | 0 |
| 8W. Taïbi | 45 | 6,4 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 17 | 82 % | 0 | 0 | 1 | 2 | 0 | 0 | 0 |
| Dynamo Dresden | ||||||||||||||||
| 22L. Grill | 90 | 7,0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 33 | 73 % | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 0 | 0 |
| 19A. Rossipal | 90 | 6,7 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0,10 | 39 | 77 % | 1 | 2 | 3 | 3 | 0 | 0 | 0 |
| 42F. Muller | 65 | 5,7 | 0 | 1 | 0 | 0 | – | 44 | 84 % | 1 | 1 | 0 | 6 | 0 | 0 | 1 |
| 6N. Rapp | 45 | 7,3 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0,64 | 26 | 88 % | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| 32J. Sterner | 90 | 6,7 | 0 | 0 | 2 | 1 | 0,05 | 50 | 74 % | 1 | 2 | 0 | 7 | 0 | 0 | 0 |
| 21T. Raschl | 69 | 5,9 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 29 | 76 % | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 |
| 18R. Wagner | 90 | 6,6 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0,07 | 56 | 93 % | 1 | 1 | 1 | 5 | 0 | 1 | 0 |
| 24P. Čović | 90 | 5,7 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0,04 | 41 | 66 % | 0 | 2 | 1 | 7 | 0 | 0 | 0 |
| 27N. Hauptmann | 59 | 6,1 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 17 | 94 % | 0 | 2 | 0 | 6 | 0 | 0 | 0 |
| 10J. Lemmer | 59 | 5,5 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 20 | 65 % | 0 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 |
| 33C. Daferner | 59 | 6,0 | 0 | 0 | 2 | 1 | 0,42 | 13 | 46 % | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| 8L. Herrmann | 31 | 6,2 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 16 | 75 % | 0 | 3 | 1 | 4 | 0 | 0 | 0 |
| 17A. Muhamedbegović | 45 | 6,4 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 36 | 83 % | 0 | 1 | 1 | 5 | 0 | 0 | 0 |
| 34T. Neininger | 21 | 6,3 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0,02 | 20 | 80 % | 0 | 2 | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 |
| 9V. Vermeij | 31 | 6,6 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 12 | 58 % | 0 | 0 | 0 | 5 | 0 | 0 | 0 |
| 20B. Bobzien | 31 | 6,3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0,08 | 13 | 69 % | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 |
Nu avem meciuri directe anterioare în evidențe.
Formă