Rezumatul meciului
Din datele noastreScor final: Eintracht Braunschweig 2 – 0 Hannover 96.
| Statistică | Eintracht Braunschweig | Hannover 96 |
|---|---|---|
| Ultimele 5 |
Făcut automat din datele ScanOdds: clasamentul și ultimele rezultate.
Scor final: Eintracht Braunschweig 2 – 0 Hannover 96.
| Statistică | Eintracht Braunschweig | Hannover 96 |
|---|---|---|
| Ultimele 5 |
Făcut automat din datele ScanOdds: clasamentul și ultimele rezultate.
Posesie: Eintracht Braunschweig 48 %, Hannover 96 52 %
Goluri așteptate: Eintracht Braunschweig 1,59, Hannover 96 1,06
Șuturi: Eintracht Braunschweig 14, Hannover 96 14
Șuturi pe poartă: Eintracht Braunschweig 4, Hannover 96 6
Cornere: Eintracht Braunschweig 8, Hannover 96 4
Pase: Eintracht Braunschweig 355, Hannover 96 401
Portari
Parade: Eintracht Braunschweig 6, Hannover 96 2
Disciplină
Faulturi: Eintracht Braunschweig 15, Hannover 96 16
Ofsaiduri: Eintracht Braunschweig 0, Hannover 96 0
Cartonașe galbene: Eintracht Braunschweig 3, Hannover 96 3
Cartonașe roșii: Eintracht Braunschweig 0, Hannover 96 0
Rezerve nefolosite
| Jucător | Min | Notă | G | PD | Șut. | Pe poartă | xG | Pase | Pase % | Pase cheie | Depos. | Interc. | Dueluri | Parade | CG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Eintracht Braunschweig | |||||||||||||||
| 1R. Hoffmann | 66 | 7,6 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 26 | 50 % | 0 | 0 | 0 | 1 | 5 | 0 |
| 22F. Di Michele Sanchez | 90 | 7,4 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0,03 | 24 | 79 % | 1 | 5 | 1 | 8 | 0 | 0 |
| 4A. Hoti | 90 | 6,6 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 34 | 79 % | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 1 |
| 21K. Ehlers | 90 | 7,0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 29 | 86 % | 0 | 0 | 2 | 1 | 0 | 1 |
| 8M. Aydın | 90 | 6,8 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0,01 | 32 | 69 % | 0 | 1 | 1 | 5 | 0 | 0 |
| 6F. Flick | 90 | 6,6 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0,02 | 47 | 81 % | 0 | 1 | 1 | 2 | 0 | 0 |
| 7Yann Sturm | 90 | 8,2 | 1 | 0 | 4 | 2 | 0,63 | 19 | 74 % | 0 | 0 | 0 | 5 | 0 | 0 |
| 15Max Marie | 90 | 8,1 | 1 | 0 | 2 | 1 | 0,71 | 40 | 73 % | 2 | 1 | 1 | 5 | 0 | 0 |
| 19Junior Arlet Zé | 66 | 6,4 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0,05 | 14 | 71 % | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 |
| 17A. Opoku | 90 | 6,4 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0,07 | 36 | 61 % | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 |
| 27Jan Urbich | 79 | 6,4 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 14 | 71 % | 2 | 0 | 1 | 4 | 0 | 0 |
| 10S. Di Benedetto | 28 | 7,1 | 0 | 1 | 2 | 0 | 0,10 | 13 | 54 % | 1 | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| 11J. Mijatović | 11 | 6,5 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 7 | 71 % | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 |
| 32B. Uphoff | 24 | 7,0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 8 | 50 % | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 |
| Hannover 96 | |||||||||||||||
| 30L. Weinkauf | 90 | 5,9 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 44 | 70 % | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 | 0 |
| 33M. Neubauer | 90 | 6,5 | 0 | 0 | 2 | 1 | 0,08 | 30 | 63 % | 3 | 4 | 2 | 6 | 0 | 0 |
| 4J. Hugonet | 90 | 7,0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0,08 | 71 | 86 % | 1 | 1 | 1 | 6 | 0 | 0 |
| 3B. Tomiak | 90 | 6,6 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 53 | 83 % | 0 | 1 | 2 | 4 | 0 | 1 |
| 5V. Ghiță | 90 | 5,5 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0,10 | 40 | 60 % | 0 | 4 | 4 | 10 | 0 | 1 |
| 23S. Þórðarson | 90 | 6,4 | 0 | 0 | 2 | 1 | 0,34 | 30 | 73 % | 0 | 2 | 3 | 9 | 0 | 0 |
| 29K. Oudenne | 46 | 6,0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 11 | 82 % | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 8W. Taïbi | 46 | 5,9 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 20 | 75 % | 0 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| 14H. Chakroun | 78 | 5,6 | 0 | 0 | 2 | 1 | 0,06 | 13 | 69 % | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 10M. Hartel | 78 | 6,4 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 23 | 61 % | 1 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| 9B. Källman | 90 | 6,3 | 0 | 0 | 4 | 2 | 0,37 | 20 | 55 % | 1 | 0 | 0 | 5 | 0 | 0 |
| 13F. Roggow | 44 | 6,3 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 16 | 81 % | 2 | 3 | 0 | 8 | 0 | 1 |
| 27H. Matsuda | 44 | 6,0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0,03 | 3 | 33 % | 0 | 1 | 0 | 4 | 0 | 0 |
| 26T. Hobrecht | 12 | 6,3 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 4 | 100 % | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Nu avem meciuri directe anterioare în evidențe.
Formă