Rezumatul meciului
Din datele noastreScor final: Hannover 96 2 – 1 VfL Bochum.
| Statistică | Hannover 96 | VfL Bochum |
|---|---|---|
| Ultimele 5 |
Făcut automat din datele ScanOdds: clasamentul și ultimele rezultate.
Scor final: Hannover 96 2 – 1 VfL Bochum.
| Statistică | Hannover 96 | VfL Bochum |
|---|---|---|
| Ultimele 5 |
Făcut automat din datele ScanOdds: clasamentul și ultimele rezultate.
Posesie: Hannover 96 43 %, VfL Bochum 57 %
Goluri așteptate: Hannover 96 1,77, VfL Bochum 1,73
Șuturi: Hannover 96 10, VfL Bochum 28
Șuturi pe poartă: Hannover 96 7, VfL Bochum 10
Cornere: Hannover 96 2, VfL Bochum 12
Pase: Hannover 96 427, VfL Bochum 546
Portari
Parade: Hannover 96 9, VfL Bochum 5
Disciplină
Faulturi: Hannover 96 12, VfL Bochum 10
Ofsaiduri: Hannover 96 6, VfL Bochum 2
Cartonașe galbene: Hannover 96 3, VfL Bochum 2
Cartonașe roșii: Hannover 96 0, VfL Bochum 0
Formația de start
Formația de start
Rezerve
| Jucător | Min | Notă | G | PD | Șut. | Pe poartă | xG | Pase | Pase % | Pase cheie | Depos. | Interc. | Dueluri | Parade | CG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hannover 96 | |||||||||||||||
| 30L. Weinkauf | 90 | 7,9 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 55 | 55 % | 0 | 0 | 0 | 1 | 9 | 0 |
| 17B. Allgeier | 90 | 6,7 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 41 | 73 % | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 3B. Tomiak | 90 | 6,3 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 49 | 88 % | 1 | 0 | 2 | 2 | 0 | 0 |
| 5V. Ghiță | 86 | 7,1 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 71 | 93 % | 0 | 2 | 0 | 4 | 0 | 0 |
| 29K. Oudenne | 78 | 6,3 | 0 | 1 | 1 | 1 | 0,10 | 14 | 79 % | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 13F. Roggow | 45 | 6,9 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0,14 | 22 | 91 % | 1 | 2 | 0 | 3 | 0 | 1 |
| 33M. Neubauer | 90 | 6,7 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0,03 | 47 | 85 % | 0 | 3 | 0 | 5 | 0 | 0 |
| 23S. ÞórðarsonC | 90 | 7,9 | 1 | 0 | 2 | 2 | 1,20 | 31 | 81 % | 1 | 0 | 0 | 4 | 0 | 1 |
| 25L. Gindorf | 72 | 6,7 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0,09 | 19 | 74 % | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 |
| 9B. Källman | 78 | 6,9 | 0 | 0 | 2 | 2 | 0,10 | 14 | 93 % | 1 | 0 | 0 | 4 | 0 | 0 |
| 10M. Hartel | 90 | 7,5 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0,10 | 32 | 88 % | 3 | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 |
| 32A. Ikari | 45 | 6,3 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0,02 | 17 | 88 % | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 11B. Pichler | 18 | 6,9 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 3 | 100 % | 1 | 1 | 0 | 3 | 0 | 0 |
| 44E. Sahiti | 12 | 6,7 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 6 | 67 % | 0 | 1 | 0 | 3 | 0 | 0 |
| 38Jasper Reinhold | 12 | 6,7 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 4 | 75 % | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 |
| 20I. Okon | 4 | – | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 2 | 100 % | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| VfL Bochum | |||||||||||||||
| 1T. HornC | 90 | 6,6 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 29 | 76 % | 0 | 0 | 0 | 0 | 5 | 0 |
| 2S. Klaiber | 90 | 6,3 | 0 | 0 | 3 | 1 | 0,24 | 55 | 87 % | 3 | 1 | 2 | 2 | 0 | 1 |
| 15M. Steinwender | 90 | 7,2 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0,02 | 85 | 94 % | 4 | 2 | 2 | 7 | 0 | 1 |
| 5K. Mets | 90 | 6,3 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 73 | 96 % | 0 | 1 | 4 | 1 | 0 | 0 |
| 32M. Wittek | 90 | 6,9 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0,01 | 50 | 88 % | 2 | 1 | 0 | 5 | 0 | 0 |
| 34T. Meyer | 90 | 7,9 | 1 | 0 | 2 | 1 | 0,34 | 55 | 87 % | 0 | 2 | 0 | 10 | 0 | 0 |
| 28C. Patino | 72 | 6,7 | 0 | 0 | 2 | 2 | 0,10 | 68 | 87 % | 0 | 1 | 1 | 5 | 0 | 0 |
| 7C. Rasmussen | 90 | 6,7 | 0 | 0 | 4 | 2 | 0,48 | 20 | 90 % | 4 | 0 | 1 | 5 | 0 | 0 |
| 23K. Miyoshi | 90 | 6,5 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0,24 | 44 | 89 % | 4 | 0 | 1 | 3 | 0 | 0 |
| 17G. Holtmann | 61 | 6,3 | 0 | 0 | 2 | 1 | 0,10 | 22 | 86 % | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 |
| 33P. Hofmann | 90 | 6,3 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0,11 | 15 | 67 % | 2 | 1 | 0 | 6 | 0 | 0 |
| 14J. Steuckers | 29 | 6,6 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0,03 | 9 | 78 % | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 10B. Taz | 18 | 7,0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0,05 | 21 | 95 % | 2 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 |
Nu avem meciuri directe anterioare în evidențe.
Formă