Viktoria Plzeň – Pardubice: formații
Formații
- 44 F. Wiegele, Notă 6,2
- 14 Merchas Doski, Notă 7,3
- 98 F. Prebsl, Notă 6,6
- 40 S. Dweh, Notă 7,2
- 29 A. Gabriel, Notă 6,8
- 6 L. Červ, Notă 6,2, Înlocuit
- 17 P. Hrošovský, Notă 6,5, Înlocuit
- 9 D. Višinský, Notă 6,6, Înlocuit
- 20 Jiří Maxim Panoš, Notă 6,1, Înlocuit
- 99 A. Memić, Notă 7,3, Gol, Înlocuit
- 25 C. Kabongo, Notă 5,8, Cartonaș galben
- 46 V. Neuman, Notă 6,9
- 6 M. Icha, Notă 6,3, Înlocuit
- 33 D. Halinský, Notă 7,3, Cartonaș galben
- 37 D. Krčík, Notă 7,1
- 40 T. Boledovič, Notă 6,2
- 19 M. Hlavatý, Notă 6,7, Cartonaș galben
- 20 A. Tanko, Notă 6,3, Înlocuit
- 15 E. Godwin, Notă 6,7
- 90 G. Botos, Notă 7,0, Înlocuit
- 35 S. Ďatko, Notă 8,0, Gol, Înlocuit
- 17 V. Drchal, Notă 6,4, Înlocuit
Loturile meciului
Statistici jucători
| Jucător | Min | Notă | G | PD | Șut. | Pe poartă | Pase | Pase % | Pase cheie | Depos. | Interc. | Dueluri | Parade | CG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viktoria Plzeň | ||||||||||||||
| 44F. Wiegele | 90 | 6,2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 30 | 97 % | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 |
| 14Merchas Doski | 90 | 7,3 | 0 | 1 | 1 | 0 | 47 | 83 % | 4 | 4 | 2 | 9 | 0 | 0 |
| 98F. Prebsl | 90 | 6,6 | 0 | 0 | 1 | 0 | 74 | 93 % | 1 | 2 | 2 | 3 | 0 | 0 |
| 40S. Dweh | 90 | 7,2 | 0 | 0 | 3 | 0 | 76 | 88 % | 1 | 1 | 2 | 9 | 0 | 0 |
| 29A. Gabriel | 90 | 6,8 | 0 | 0 | 1 | 0 | 36 | 75 % | 4 | 1 | 1 | 4 | 0 | 0 |
| 6L. Červ | 46 | 6,2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 10 | 90 % | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| 17P. Hrošovský | 77 | 6,5 | 0 | 0 | 6 | 0 | 36 | 72 % | 3 | 1 | 0 | 5 | 0 | 0 |
| 9D. Višinský | 46 | 6,6 | 0 | 0 | 0 | 0 | 9 | 100 % | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| 20Jiří Maxim Panoš | 46 | 6,1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 11 | 91 % | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 99A. Memić | 69 | 7,3 | 1 | 0 | 5 | 3 | 20 | 70 % | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| 25C. Kabongo | 90 | 5,8 | 0 | 0 | 8 | 0 | 19 | 84 % | 2 | 1 | 0 | 7 | 0 | 1 |
| 18T. Ladra | 44 | 6,9 | 0 | 0 | 1 | 1 | 32 | 69 % | 1 | 0 | 0 | 4 | 0 | 0 |
| 36S. Pirgić | 44 | 6,7 | 0 | 0 | 0 | 0 | 34 | 91 % | 1 | 1 | 1 | 2 | 0 | 0 |
| 23B. Faal | 21 | 6,4 | 0 | 0 | 1 | 0 | 7 | 57 % | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 19C. Souaré | 44 | 6,1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 26 | 81 % | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 11M. Vydra | 13 | 6,5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 100 % | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Pardubice | ||||||||||||||
| 46V. Neuman | 90 | 6,9 | 0 | 0 | 0 | 0 | 41 | 73 % | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 |
| 6M. Icha | 88 | 6,3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 23 | 74 % | 2 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 |
| 33D. Halinský | 90 | 7,3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 46 | 87 % | 0 | 1 | 5 | 9 | 0 | 1 |
| 37D. Krčík | 90 | 7,1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 54 | 89 % | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| 40T. Boledovič | 90 | 6,2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 28 | 75 % | 0 | 1 | 1 | 2 | 0 | 0 |
| 19M. Hlavatý | 90 | 6,7 | 0 | 0 | 0 | 0 | 53 | 83 % | 2 | 3 | 2 | 4 | 0 | 1 |
| 20A. Tanko | 89 | 6,3 | 0 | 0 | 3 | 0 | 16 | 88 % | 0 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| 15E. Godwin | 90 | 6,7 | 0 | 0 | 0 | 0 | 32 | 75 % | 1 | 1 | 2 | 3 | 0 | 0 |
| 90G. Botos | 56 | 7,0 | 0 | 0 | 3 | 1 | 14 | 86 % | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 |
| 35S. Ďatko | 56 | 8,0 | 1 | 0 | 5 | 1 | 10 | 70 % | 0 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| 17V. Drchal | 74 | 6,4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 14 | 64 % | 1 | 0 | 1 | 2 | 0 | 0 |
| 12J. Trédl | 1 | 6,5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 9D. Smékal | 16 | 6,6 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 50 % | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 25R. Mahuta | 34 | 6,2 | 0 | 0 | 1 | 1 | 10 | 90 % | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 |
| 16T. Jelínek | 34 | 6,5 | 0 | 0 | 1 | 0 | 11 | 64 % | 0 | 2 | 1 | 3 | 0 | 0 |