Sari la conținut

Adam Gabriel

Fundaș dreapta · Nr. 29

Vârstă
25
Înălțime
190 cm
Piciorul de bază
Dreptul
Valoare de piață
650 K EUR

Statistici pe sezoane

Adam Gabriel: statistici pe sezoane și competiții, cele mai noi primele
Competiție și echipăMec.MinGPDAutog.IntrăriCG2 CGCR
2026/27
Chance LigaFC Viktoria Plzeň63710301200
UEFA Conference League QualifyingFC Midtjylland41160004100
SuperligaFC Midtjylland2110002000
UEFA Europa LeagueFC Viktoria Plzeň21160001000
2025/26
SuperligaFC Midtjylland72451104000
UEFA Europa League QualifyingFC Midtjylland42600001100
UEFA Europa LeagueFC Midtjylland2510002000
Betano PokalenFC Midtjylland1900000000
Future CupFC Midtjylland Reserves1901000000
Superliga Championship roundFC Midtjylland1230001000
2024/25
SuperligaFC Midtjylland73981203000
UEFA Champions League QualifyingFC Midtjylland62790004100
Superliga Championship roundFC Midtjylland4590004000
Future CupFC Midtjylland Reserves32701000000
UEFA Europa LeagueFC Midtjylland31710001000
2023/24
SuperligaFC Midtjylland137331105400
Superliga Championship roundFC Midtjylland61870004000
Chance LigaFC Hradec Králové54501200100
Betano PokalenFC Midtjylland31901101100
Future CupFC Midtjylland Reserves32280000000
UEFA Conference League QualifyingFC Midtjylland1170001000
2022/23
Chance LigaFC Hradec Králové221.6802213110
Chance Liga Placement PlayoffFC Hradec Králové43570000000
MOL CupFC Hradec Králové21680000000
Ceska fotbalova ligaFC Hradec Kralove B1900000000
2021/22
Chance Narodni LigaAC Sparta Prague B231.9752501510
Chance LigaSparta Praga150001000
MOL CupSparta Praga1900000000
UEFA Champions League QualifyingSparta Praga160001000
2020/21
Ceska fotbalova ligaAC Sparta Prague B53952300101
2019/20
Ceska fotbalova ligaAC Sparta Prague B131.1491500100
1. Dorostenecka ligaAC Sparta Prague U191870000100
2018/19
Juniorska liga - Championship (- 2019)AC Sparta Prague B54502000000
Juniorska ligaAC Sparta Prague B43290000100
1. Dorostenecka ligaAC Sparta Prague U1931880001000
Total carieră17011.32416251462121
Arată toate sezoanele (9)Arată mai puține sezoane

Ultimele meciuri

Adam Gabriel: ultimele meciuri, cele mai noi primele
MeciRezultatRolMinNotăGPDȘut.Pe poartăPasePase %
În deplasare: FK Jablonec · Chance Liga2:3VictorieTitular626,200002483 %

Carieră și transferuri

  1. Midtjylland→FC Viktoria Plzeň

    TransferSumă de transfer 530 K EUR · Valoare de piață 650 K EUR · Sezonul 2026/27

  2. Sparta Praga→Midtjylland

    TransferSumă de transfer 830 K EUR · Valoare de piață 300 K EUR · Sezonul 2023/24

  3. FC Hradec Králové→Sparta Praga

    TransferSumă de transfer 83 K EUR · Valoare de piață 300 K EUR · Sezonul 2023/24

  4. Sparta Prague B→FC Hradec Králové

    TransferValoare de piață 225 K EUR · Sezonul 2022/23

  5. Sparta U19→Sparta Prague B

    TransferSezonul 2018/19

  6. Sparta U17→Sparta U19

    TransferSezonul 2018/19

  7. Sparta Yth.→Sparta U17

    TransferSezonul 2017/18

  8. Zbraslav Yth.→Sparta Yth.

    TransferSezonul 2011/12

Arată toate transferurile (8)Arată mai puține transferuri