Przejdź do treści

Adam Gabriel

Prawy obrońca · Nr 29

Wiek
25
Wzrost
190 cm
Lepsza noga
Prawa
Wartość rynkowa
650 tys. €

Statystyki w sezonach

Adam Gabriel: statystyki według sezonów i rozgrywek, od najnowszych
Rozgrywki i drużynaMMinBASam.Z ławkiŻK2. ŻKCK
2026/27
Chance LigaFC Viktoria Plzeň63710301200
UEFA Conference League QualifyingFC Midtjylland41160004100
SuperligaFC Midtjylland2110002000
UEFA Europa LeagueFC Viktoria Plzeň21160001000
2025/26
SuperligaFC Midtjylland72451104000
UEFA Europa League QualifyingFC Midtjylland42600001100
UEFA Europa LeagueFC Midtjylland2510002000
Betano PokalenFC Midtjylland1900000000
Future CupFC Midtjylland Reserves1901000000
Superliga Championship roundFC Midtjylland1230001000
2024/25
SuperligaFC Midtjylland73981203000
UEFA Champions League QualifyingFC Midtjylland62790004100
Superliga Championship roundFC Midtjylland4590004000
Future CupFC Midtjylland Reserves32701000000
UEFA Europa LeagueFC Midtjylland31710001000
2023/24
SuperligaFC Midtjylland137331105400
Superliga Championship roundFC Midtjylland61870004000
Chance LigaFC Hradec Králové54501200100
Betano PokalenFC Midtjylland31901101100
Future CupFC Midtjylland Reserves32280000000
UEFA Conference League QualifyingFC Midtjylland1170001000
2022/23
Chance LigaFC Hradec Králové2216802213110
Chance Liga Placement PlayoffFC Hradec Králové43570000000
MOL CupFC Hradec Králové21680000000
Ceska fotbalova ligaFC Hradec Kralove B1900000000
2021/22
Chance Narodni LigaAC Sparta Prague B2319752501510
Chance LigaSparta Praga150001000
MOL CupSparta Praga1900000000
UEFA Champions League QualifyingSparta Praga160001000
2020/21
Ceska fotbalova ligaAC Sparta Prague B53952300101
2019/20
Ceska fotbalova ligaAC Sparta Prague B1311491500100
1. Dorostenecka ligaAC Sparta Prague U191870000100
2018/19
Juniorska liga - Championship (- 2019)AC Sparta Prague B54502000000
Juniorska ligaAC Sparta Prague B43290000100
1. Dorostenecka ligaAC Sparta Prague U1931880001000
Łącznie w karierze17011 32416251462121
Pokaż wszystkie sezony (9)Pokaż mniej sezonów

Ostatnie mecze

Adam Gabriel: ostatnie mecze, od najnowszych
MeczWynikRolaMinOcenaBAStrz.CelnePod.Pod. %
Na wyjeździe: FK Jablonec · Chance Liga2:3ZwycięstwoPodst.626,200002483%

Kariera i transfery

  1. Midtjylland→FC Viktoria Plzeň

    TransferKwota transferu 530 tys. € · Wartość rynkowa 650 tys. € · Sezon 2026/27

  2. Sparta Praga→Midtjylland

    TransferKwota transferu 830 tys. € · Wartość rynkowa 300 tys. € · Sezon 2023/24

  3. FC Hradec Králové→Sparta Praga

    TransferKwota transferu 83 tys. € · Wartość rynkowa 300 tys. € · Sezon 2023/24

  4. Sparta Prague B→FC Hradec Králové

    TransferWartość rynkowa 225 tys. € · Sezon 2022/23

  5. Sparta U19→Sparta Prague B

    TransferSezon 2018/19

  6. Sparta U17→Sparta U19

    TransferSezon 2018/19

  7. Sparta Yth.→Sparta U17

    TransferSezon 2017/18

  8. Zbraslav Yth.→Sparta Yth.

    TransferSezon 2011/12

Pokaż wszystkie transfery (8)Pokaż mniej transferów