Sari la conținut

Denis Vavro

Fundaș central · Nr. 3

Vârstă
30
Înălțime
189 cm
Piciorul de bază
Dreptul
Valoare de piață
3 mil. EUR

Statistici pe sezoane

Denis Vavro: statistici pe sezoane și competiții, cele mai noi primele
Competiție și echipăMec.MinGPDPen.Autog.IntrăriCG2 CGCR
2026/27
Chance LigaFC Viktoria Plzeň215000000001
UEFA Europa LeagueFC Viktoria Plzeň19000000000
2025/26
BundesligaVfL Wolfsburg171.17510004200
Bundesliga PlayoffsVfL Wolfsburg219500000000
DFB-PokalVfL Wolfsburg11000000000
2024/25
BundesligaVfL Wolfsburg292.46220002400
UEFA Conference League QualifyingFC Copenhagen657000000100
SuperligaFC Copenhagen529400002100
DFB-PokalVfL Wolfsburg330010000000
2023/24
SuperligaFC Copenhagen201.45410013200
Superliga Championship roundFC Copenhagen863410000100
UEFA Champions LeagueFC Copenhagen870800000200
UEFA Champions League QualifyingFC Copenhagen650511000100
Betano PokalenFC Copenhagen431510001100
Superliga Europa PlayoffFC Copenhagen19000000100
2022/23
SuperligaFC Copenhagen201.63612002400
Superliga Championship roundFC Copenhagen980300000100
Betano PokalenFC Copenhagen642111003200
UEFA Champions LeagueFC Copenhagen436000000100
UEFA Champions League QualifyingFC Copenhagen218001000100
2021/22
Superliga Championship roundFC Copenhagen981000000300
SuperligaFC Copenhagen545011000100
UEFA Conference LeagueFC Copenhagen218000000100
Italy CupSS Lazio1500001000
Serie ASS Lazio1700001000
2020/21
LaLigaSD Huesca1161600012100
Italy CupSS Lazio1100001000
Primavera 1Lazio U2019000000000
Serie ASS Lazio13100001000
2019/20
Serie ASS Lazio11318000010001
UEFA Europa LeagueSS Lazio651700000000
2018/19
SuperligaFC Copenhagen252.08901002200
Superliga Championship roundFC Copenhagen1090000020200
UEFA Europa League QualifyingFC Copenhagen866020102200
UEFA Europa LeagueFC Copenhagen633400002000
Betano PokalenFC Copenhagen19000000000
2017/18
SuperligaFC Copenhagen181.50601000200
Superliga Championship roundFC Copenhagen872010000000
UEFA Europa LeagueFC Copenhagen872000000000
Niké LigaMSK Zilina534310101200
Future CupFC Copenhagen Reserves218010000000
UEFA Champions League QualifyingMSK Zilina218000000100
Betano PokalenFC Copenhagen1400001000
2016/17
Niké LigaMSK Zilina252.23761200500
Slovnaft CupMSK Zilina29200001000
MONACObet LigaMSK Zilina B19000000000
2015/16
Niké LigaMSK Zilina231.95410000700
UEFA Europa League QualifyingMSK Zilina875010000000
Slovnaft CupMSK Zilina543910000100
MONACObet LigaMSK Zilina B16500000000
2014/15
MONACObet LigaMSK Zilina B1199020000300
Niké LigaMSK Zilina653100000001
II. Liga PromotionMSK Zilina B327000000100
2013/14
Niké LigaMSK Zilina1183200001010
UEFA Europa League QualifyingMSK Zilina210300001000
2012/13
Niké LigaMSK Zilina430000001000
Total carieră39931.75627944455913
Arată toate sezoanele (15)Arată mai puține sezoane

Ultimele meciuri

Nu avem încă meciuri.

Carieră și transferuri

  1. Wolfsburg→FC Viktoria Plzeň

    TransferSumă de transfer 500 K EUR · Valoare de piață 5 mil. EUR · Sezonul 2026/27

  2. Copenhagen→Wolfsburg

    TransferSumă de transfer 2 mil. EUR · Valoare de piață 7 mil. EUR · Sezonul 2025/26

  3. Wolfsburg→Copenhagen

    Sfârșit de împrumutValoare de piață 7 mil. EUR · Sezonul 2024/25

  4. Copenhagen→Wolfsburg

    ÎmprumutSumă de transfer 750 K EUR · Valoare de piață 5 mil. EUR · Sezonul 2024/25

  5. Lazio→Copenhagen

    TransferSumă de transfer 4,5 mil. EUR · Valoare de piață 3 mil. EUR · Sezonul 2022/23

  6. Copenhagen→Lazio

    Sfârșit de împrumutValoare de piață 3 mil. EUR · Sezonul 2021/22

  7. Lazio→Copenhagen

    ÎmprumutValoare de piață 3 mil. EUR · Sezonul 2021/22

  8. SD Huesca→Lazio

    Sfârșit de împrumutValoare de piață 4 mil. EUR · Sezonul 2020/21

  9. Lazio→SD Huesca

    ÎmprumutValoare de piață 4 mil. EUR · Sezonul 2020/21

  10. Copenhagen→Lazio

    TransferSumă de transfer 10,5 mil. EUR · Valoare de piață 6 mil. EUR · Sezonul 2019/20

  11. MSK Zilina→Copenhagen

    TransferSumă de transfer 1,4 mil. EUR · Valoare de piață 550 K EUR · Sezonul 2017/18

  12. MSK Zilina U19→MSK Zilina

    TransferSezonul 2013/14

Arată toate transferurile (12)Arată mai puține transferuri