CS Rapid București – CS Gloria 2018 Bistrița-Năsăud: kursy
CS Rapid București 29, CS Gloria 2018 Bistrița-Năsăud 30
Przerwa 16–13Wynik meczu
| Rodzaj zakładu | 1 · CS Rapid București | X · Remis | 2 · CS Gloria 2018 Bistrița-Năsăud | Payout |
|---|---|---|---|---|
| Średni kurs9 bukmacherów · Payout 91,5% | 3,40 | 10,0 | 1,43 | 91,5% |
To ostatnie kursy przed początkiem meczu. Już się nie zmienią.
Powyżej/poniżej 55,5
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs9 bukmacherów · Payout 91,8% | 1,75 | 1,93 | 91,8% |
To ostatnie kursy przed początkiem meczu. Już się nie zmienią.
Handicap azjatycki +2,5
| Rodzaj zakładu | 1 · CS Rapid București | 2 · CS Gloria 2018 Bistrița-Năsăud | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs4 bukmacherów · Payout 92,2% | 1,87 | 1,82 | 92,2% |
To ostatnie kursy przed początkiem meczu. Już się nie zmienią.
Podwójna szansa
| Rodzaj zakładu | 1X · Gospodarze lub remis | 12 · Gospodarze lub goście | X2 · Remis lub goście | Payout |
|---|---|---|---|---|
| Średni kurs2 bukmacherów · Payout 92,1% | 2,52 | 1,03 | 1,24 | 92,1% |
To ostatnie kursy przed początkiem meczu. Już się nie zmienią.
Wynik meczu · 1. połowa
| Rodzaj zakładu | 1 · CS Rapid București | X · Remis | 2 · CS Gloria 2018 Bistrița-Năsăud | Payout |
|---|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 91,3% | 2,95 | 9,00 | 1,55 | 91,3% |
To ostatnie kursy przed początkiem meczu. Już się nie zmienią.
Podwójna szansa · 1. połowa
| Rodzaj zakładu | 1X · Gospodarze lub remis | 12 · Gospodarze lub goście | X2 · Remis lub goście | Payout |
|---|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 91,2% | 2,20 | 1,02 | 1,32 | 91,2% |
To ostatnie kursy przed początkiem meczu. Już się nie zmienią.
Zakład bez remisu
| Rodzaj zakładu | 1 · CS Rapid București | 2 · CS Gloria 2018 Bistrița-Năsăud | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 92,1% | 3,35 | 1,27 | 92,1% |
To ostatnie kursy przed początkiem meczu. Już się nie zmienią.
Zakład bez remisu · 1. połowa
| Rodzaj zakładu | 1 · CS Rapid București | 2 · CS Gloria 2018 Bistrița-Năsăud | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 93,1% | 2,70 | 1,42 | 93,1% |
To ostatnie kursy przed początkiem meczu. Już się nie zmienią.
Powyżej/poniżej 52,5
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 92,1% | 1,35 | 2,90 | 92,1% |
To ostatnie kursy przed początkiem meczu. Już się nie zmienią.
Powyżej/poniżej 54,5
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs4 bukmacherów · Payout 92,6% | 1,60 | 2,20 | 92,6% |
To ostatnie kursy przed początkiem meczu. Już się nie zmienią.
Powyżej/poniżej 56,5
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs8 bukmacherów · Payout 92% | 1,94 | 1,74 | 92% |
To ostatnie kursy przed początkiem meczu. Już się nie zmienią.
Powyżej/poniżej 57,5
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs4 bukmacherów · Payout 92,3% | 2,20 | 1,59 | 92,3% |
To ostatnie kursy przed początkiem meczu. Już się nie zmienią.
Powyżej/poniżej 58,5
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs4 bukmacherów · Payout 90,2% | 2,07 | 1,60 | 90,2% |
To ostatnie kursy przed początkiem meczu. Już się nie zmienią.
Powyżej/poniżej 60,5
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 92,1% | 3,35 | 1,27 | 92,1% |
To ostatnie kursy przed początkiem meczu. Już się nie zmienią.
Powyżej/poniżej 27,5 · 1. połowa
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs2 bukmacherów · Payout 92,2% | 1,87 | 1,82 | 92,2% |
To ostatnie kursy przed początkiem meczu. Już się nie zmienią.
Powyżej/poniżej 28,5 · 1. połowa
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 91,7% | 1,99 | 1,70 | 91,7% |
To ostatnie kursy przed początkiem meczu. Już się nie zmienią.
Powyżej/poniżej – gospodarze 26,5
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 92,5% | 1,85 | 1,85 | 92,5% |
To ostatnie kursy przed początkiem meczu. Już się nie zmienią.
Powyżej/poniżej – gospodarze 27,5
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 91,5% | 1,98 | 1,70 | 91,5% |
To ostatnie kursy przed początkiem meczu. Już się nie zmienią.
Powyżej/poniżej – gospodarze 12,5 · 1. połowa
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 92,4% | 1,65 | 2,10 | 92,4% |
To ostatnie kursy przed początkiem meczu. Już się nie zmienią.
Powyżej/poniżej – goście 29,5
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 92,5% | 1,85 | 1,85 | 92,5% |
To ostatnie kursy przed początkiem meczu. Już się nie zmienią.
Powyżej/poniżej – goście 14,5 · 1. połowa
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 92,5% | 1,85 | 1,85 | 92,5% |
To ostatnie kursy przed początkiem meczu. Już się nie zmienią.
Handicap azjatycki +0,5
| Rodzaj zakładu | 1 · CS Rapid București | 2 · CS Gloria 2018 Bistrița-Năsăud | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 92,8% | 2,75 | 1,40 | 92,8% |
To ostatnie kursy przed początkiem meczu. Już się nie zmienią.
Handicap azjatycki +1,5
| Rodzaj zakładu | 1 · CS Rapid București | 2 · CS Gloria 2018 Bistrița-Năsăud | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs4 bukmacherów · Payout 91,4% | 1,88 | 1,77 | 91,4% |
To ostatnie kursy przed początkiem meczu. Już się nie zmienią.
Handicap azjatycki +3,5
| Rodzaj zakładu | 1 · CS Rapid București | 2 · CS Gloria 2018 Bistrița-Năsăud | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs2 bukmacherów · Payout 92,1% | 1,77 | 1,92 | 92,1% |
To ostatnie kursy przed początkiem meczu. Już się nie zmienią.
Handicap azjatycki +4,5
| Rodzaj zakładu | 1 · CS Rapid București | 2 · CS Gloria 2018 Bistrița-Năsăud | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 92,3% | 1,50 | 2,40 | 92,3% |
To ostatnie kursy przed początkiem meczu. Już się nie zmienią.
Handicap azjatycki +1,5 · 1. połowa
| Rodzaj zakładu | 1 · CS Rapid București | 2 · CS Gloria 2018 Bistrița-Năsăud | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 92,5% | 1,85 | 1,85 | 92,5% |
To ostatnie kursy przed początkiem meczu. Już się nie zmienią.
Zmiany kursów · 1X2
Do rozpoczęcia meczu · Średni kurs 9 bukmacherów.
- 1CS Rapid București2,82 3,40+20,6%
- XRemis8,00 10,0+25%
- 2CS Gloria 2018 Bistrița-Năsăud1,60 1,43−10,6%