Siirry sisältöön

Ottelun lopputulos

Ottelun lopputulos: keskikertoimet
Vetokohde1 · CS Rapid BucureștiX · Tasapeli2 · CS Gloria 2018 Bistrița-NăsăudPalautus
Keskikerroin9 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 91,5 %3,4010,01,4391,5 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Yli/Alle 55,5

Yli/Alle 55,5: keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin9 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 91,8 %1,751,9391,8 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Aasialainen tasoitus +2,5

Aasialainen tasoitus +2,5: keskikertoimet
Vetokohde1 · CS Rapid București2 · CS Gloria 2018 Bistrița-NăsăudPalautus
Keskikerroin4 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92,2 %1,871,8292,2 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Kaksoismahdollisuus

Kaksoismahdollisuus: keskikertoimet
Vetokohde1X · Kotivoitto tai tasapeli12 · Koti- tai vierasvoittoX2 · Tasapeli tai vierasvoittoPalautus
Keskikerroin2 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92,1 %2,521,031,2492,1 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Ottelun lopputulos · 1. puoliaika

Ottelun lopputulos · 1. puoliaika: keskikertoimet
Vetokohde1 · CS Rapid BucureștiX · Tasapeli2 · CS Gloria 2018 Bistrița-NăsăudPalautus
Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 91,3 %2,959,001,5591,3 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Kaksoismahdollisuus · 1. puoliaika

Kaksoismahdollisuus · 1. puoliaika: keskikertoimet
Vetokohde1X · Kotivoitto tai tasapeli12 · Koti- tai vierasvoittoX2 · Tasapeli tai vierasvoittoPalautus
Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 91,2 %2,201,021,3291,2 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Tasapeli ei vetoa

Tasapeli ei vetoa: keskikertoimet
Vetokohde1 · CS Rapid București2 · CS Gloria 2018 Bistrița-NăsăudPalautus
Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 92,1 %3,351,2792,1 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Tasapeli ei vetoa · 1. puoliaika

Tasapeli ei vetoa · 1. puoliaika: keskikertoimet
Vetokohde1 · CS Rapid București2 · CS Gloria 2018 Bistrița-NăsăudPalautus
Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 93,1 %2,701,4293,1 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Yli/Alle 52,5

Yli/Alle 52,5: keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 92,1 %1,352,9092,1 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Yli/Alle 54,5

Yli/Alle 54,5: keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin4 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92,6 %1,602,2092,6 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Yli/Alle 56,5

Yli/Alle 56,5: keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin8 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92 %1,941,7492 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Yli/Alle 57,5

Yli/Alle 57,5: keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin4 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92,3 %2,201,5992,3 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Yli/Alle 58,5

Yli/Alle 58,5: keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin4 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 90,2 %2,071,6090,2 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Yli/Alle 60,5

Yli/Alle 60,5: keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 92,1 %3,351,2792,1 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Yli/Alle 27,5 · 1. puoliaika

Yli/Alle 27,5 · 1. puoliaika: keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin2 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92,2 %1,871,8292,2 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Yli/Alle 28,5 · 1. puoliaika

Yli/Alle 28,5 · 1. puoliaika: keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 91,7 %1,991,7091,7 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Kotijoukkue yli/alle 26,5

Kotijoukkue yli/alle 26,5: keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 92,5 %1,851,8592,5 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Kotijoukkue yli/alle 27,5

Kotijoukkue yli/alle 27,5: keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 91,5 %1,981,7091,5 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Kotijoukkue yli/alle 12,5 · 1. puoliaika

Kotijoukkue yli/alle 12,5 · 1. puoliaika: keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 92,4 %1,652,1092,4 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Vierasjoukkue yli/alle 29,5

Vierasjoukkue yli/alle 29,5: keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 92,5 %1,851,8592,5 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Vierasjoukkue yli/alle 14,5 · 1. puoliaika

Vierasjoukkue yli/alle 14,5 · 1. puoliaika: keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 92,5 %1,851,8592,5 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Aasialainen tasoitus +0,5

Aasialainen tasoitus +0,5: keskikertoimet
Vetokohde1 · CS Rapid București2 · CS Gloria 2018 Bistrița-NăsăudPalautus
Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 92,8 %2,751,4092,8 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Aasialainen tasoitus +1,5

Aasialainen tasoitus +1,5: keskikertoimet
Vetokohde1 · CS Rapid București2 · CS Gloria 2018 Bistrița-NăsăudPalautus
Keskikerroin4 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 91,4 %1,881,7791,4 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Aasialainen tasoitus +3,5

Aasialainen tasoitus +3,5: keskikertoimet
Vetokohde1 · CS Rapid București2 · CS Gloria 2018 Bistrița-NăsăudPalautus
Keskikerroin2 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92,1 %1,771,9292,1 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Aasialainen tasoitus +4,5

Aasialainen tasoitus +4,5: keskikertoimet
Vetokohde1 · CS Rapid București2 · CS Gloria 2018 Bistrița-NăsăudPalautus
Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 92,3 %1,502,4092,3 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Aasialainen tasoitus +1,5 · 1. puoliaika

Aasialainen tasoitus +1,5 · 1. puoliaika: keskikertoimet
Vetokohde1 · CS Rapid București2 · CS Gloria 2018 Bistrița-NăsăudPalautus
Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 92,5 %1,851,8592,5 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Kerroinmuutokset · 1X2

Ottelun alkuun asti · 9 vedonlyöntiyhtiön keskikerroin.

  • 1CS Rapid București2,82 3,40kerroin noussut+20,6 %
  • XTasapeli8,00 10,0kerroin noussut+25 %
  • 2CS Gloria 2018 Bistrița-Năsăud1,60 1,43kerroin laskenut−10,6 %