HC Zlín – SKP Frýdek-Místek: kursy
Wynik meczu
| Rodzaj zakładu | 1 · HC Zlín | X · Remis | 2 · SKP Frýdek-Místek | Payout |
|---|---|---|---|---|
| Średni kurs11 bukmacherów · Payout 90,2% | 3,05 | 7,60 | 1,54 | 90,2% |
To ostatnie kursy przed początkiem meczu. Już się nie zmienią.
Powyżej/poniżej 61,5
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs8 bukmacherów · Payout 90,2% | 1,76 | 1,85 | 90,2% |
To ostatnie kursy przed początkiem meczu. Już się nie zmienią.
Handicap azjatycki +2,5
| Rodzaj zakładu | 1 · HC Zlín | 2 · SKP Frýdek-Místek | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs3 bukmacherów · Payout 91,5% | 1,83 | 1,83 | 91,5% |
To ostatnie kursy przed początkiem meczu. Już się nie zmienią.
Podwójna szansa
| Rodzaj zakładu | 1X · Gospodarze lub remis | 12 · Gospodarze lub goście | X2 · Remis lub goście | Payout |
|---|---|---|---|---|
| Średni kurs2 bukmacherów · Payout 89,8% | 1,93 | 1,07 | 1,29 | 89,8% |
To ostatnie kursy przed początkiem meczu. Już się nie zmienią.
Wynik meczu · 1. połowa
| Rodzaj zakładu | 1 · HC Zlín | X · Remis | 2 · SKP Frýdek-Místek | Payout |
|---|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 90% | 2,70 | 8,10 | 1,62 | 90% |
To ostatnie kursy przed początkiem meczu. Już się nie zmienią.
Zakład bez remisu
| Rodzaj zakładu | 1 · HC Zlín | 2 · SKP Frýdek-Místek | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs2 bukmacherów · Payout 91,6% | 2,60 | 1,41 | 91,6% |
To ostatnie kursy przed początkiem meczu. Już się nie zmienią.
Powyżej/poniżej 59,5
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 91,7% | 1,61 | 2,13 | 91,7% |
To ostatnie kursy przed początkiem meczu. Już się nie zmienią.
Powyżej/poniżej 60,5
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs10 bukmacherów · Payout 91,9% | 1,78 | 1,90 | 91,9% |
To ostatnie kursy przed początkiem meczu. Już się nie zmienią.
Powyżej/poniżej 62,5
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 91,8% | 1,97 | 1,72 | 91,8% |
To ostatnie kursy przed początkiem meczu. Już się nie zmienią.
Powyżej/poniżej 63,5
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs8 bukmacherów · Payout 91,3% | 1,91 | 1,75 | 91,3% |
To ostatnie kursy przed początkiem meczu. Już się nie zmienią.
Powyżej/poniżej 64,5
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 91,7% | 2,15 | 1,60 | 91,7% |
To ostatnie kursy przed początkiem meczu. Już się nie zmienią.
Powyżej/poniżej 30,5 · 1. połowa
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 91,7% | 1,86 | 1,81 | 91,7% |
To ostatnie kursy przed początkiem meczu. Już się nie zmienią.
Powyżej/poniżej 31,5 · 1. połowa
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 91,7% | 1,94 | 1,74 | 91,7% |
To ostatnie kursy przed początkiem meczu. Już się nie zmienią.
Powyżej/poniżej – gospodarze 29,5
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 93% | 1,90 | 1,82 | 93% |
To ostatnie kursy przed początkiem meczu. Już się nie zmienią.
Powyżej/poniżej – goście 31,5
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 92,5% | 1,88 | 1,82 | 92,5% |
To ostatnie kursy przed początkiem meczu. Już się nie zmienią.
Handicap azjatycki +0,5
| Rodzaj zakładu | 1 · HC Zlín | 2 · SKP Frýdek-Místek | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 91,3% | 2,00 | 1,68 | 91,3% |
To ostatnie kursy przed początkiem meczu. Już się nie zmienią.
Handicap azjatycki +1,5
| Rodzaj zakładu | 1 · HC Zlín | 2 · SKP Frýdek-Místek | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs5 bukmacherów · Payout 92% | 1,85 | 1,83 | 92% |
To ostatnie kursy przed początkiem meczu. Już się nie zmienią.
Zmiany kursów · 1X2
Do rozpoczęcia meczu · Średni kurs 11 bukmacherów.
- 1HC Zlín3,60 3,05−15,3%
- XRemis8,03 7,60−5,4%
- 2SKP Frýdek-Místek1,37 1,54+12%