HC Zlín – SKP Frýdek-Místek: odds
Matchresultat
| Speltyp | 1 · HC Zlín | X · Oavgjort | 2 · SKP Frýdek-Místek | Återbetalning |
|---|---|---|---|---|
| Snittodds11 spelbolag · Återbetalning 90,2 % | 3,05 | 7,60 | 1,54 | 90,2 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Över/Under 61,5
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds8 spelbolag · Återbetalning 90,2 % | 1,76 | 1,85 | 90,2 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Asiatiskt handikapp +2,5
| Speltyp | 1 · HC Zlín | 2 · SKP Frýdek-Místek | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds3 spelbolag · Återbetalning 91,5 % | 1,83 | 1,83 | 91,5 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Dubbelchans
| Speltyp | 1X · Hemma eller oavgjort | 12 · Hemma eller borta | X2 · Oavgjort eller borta | Återbetalning |
|---|---|---|---|---|
| Snittodds2 spelbolag · Återbetalning 89,8 % | 1,93 | 1,07 | 1,29 | 89,8 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Matchresultat · 1:a halvlek
| Speltyp | 1 · HC Zlín | X · Oavgjort | 2 · SKP Frýdek-Místek | Återbetalning |
|---|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 90 % | 2,70 | 8,10 | 1,62 | 90 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Insats tillbaka vid oavgjort
| Speltyp | 1 · HC Zlín | 2 · SKP Frýdek-Místek | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds2 spelbolag · Återbetalning 91,6 % | 2,60 | 1,41 | 91,6 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Över/Under 59,5
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 91,7 % | 1,61 | 2,13 | 91,7 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Över/Under 60,5
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds10 spelbolag · Återbetalning 91,9 % | 1,78 | 1,90 | 91,9 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Över/Under 62,5
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 91,8 % | 1,97 | 1,72 | 91,8 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Över/Under 63,5
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds8 spelbolag · Återbetalning 91,3 % | 1,91 | 1,75 | 91,3 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Över/Under 64,5
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 91,7 % | 2,15 | 1,60 | 91,7 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Över/Under 30,5 · 1:a halvlek
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 91,7 % | 1,86 | 1,81 | 91,7 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Över/Under 31,5 · 1:a halvlek
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 91,7 % | 1,94 | 1,74 | 91,7 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Hemmalaget över/under 29,5
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 93 % | 1,90 | 1,82 | 93 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Bortalaget över/under 31,5
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 92,5 % | 1,88 | 1,82 | 92,5 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Asiatiskt handikapp +0,5
| Speltyp | 1 · HC Zlín | 2 · SKP Frýdek-Místek | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 91,3 % | 2,00 | 1,68 | 91,3 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Asiatiskt handikapp +1,5
| Speltyp | 1 · HC Zlín | 2 · SKP Frýdek-Místek | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds5 spelbolag · Återbetalning 92 % | 1,85 | 1,83 | 92 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Oddsrörelser · 1X2
Fram till matchstart · Snittodds hos 11 spelbolag.
- 1HC Zlín3,60 3,05−15,3 %
- XOavgjort8,03 7,60−5,4 %
- 2SKP Frýdek-Místek1,37 1,54+12 %