Cote HC Zlín – SKP Frýdek-Místek
Rezultat final
| Tip de pariu | 1 · HC Zlín | X · Egal | 2 · SKP Frýdek-Místek | Randament |
|---|---|---|---|---|
| Cota medie11 case de pariuri · Randament 90,2 % | 3,05 | 7,60 | 1,54 | 90,2 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 61,5
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie8 case de pariuri · Randament 90,2 % | 1,76 | 1,85 | 90,2 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Handicap asiatic +2,5
| Tip de pariu | 1 · HC Zlín | 2 · SKP Frýdek-Místek | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie3 case de pariuri · Randament 91,5 % | 1,83 | 1,83 | 91,5 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Șansă dublă
| Tip de pariu | 1X · Gazde sau egal | 12 · Gazde sau oaspeți | X2 · Egal sau oaspeți | Randament |
|---|---|---|---|---|
| Cota medie2 case de pariuri · Randament 89,8 % | 1,93 | 1,07 | 1,29 | 89,8 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Rezultat final · Prima repriză
| Tip de pariu | 1 · HC Zlín | X · Egal | 2 · SKP Frýdek-Místek | Randament |
|---|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 90 % | 2,70 | 8,10 | 1,62 | 90 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Fără egal
| Tip de pariu | 1 · HC Zlín | 2 · SKP Frýdek-Místek | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie2 case de pariuri · Randament 91,6 % | 2,60 | 1,41 | 91,6 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 59,5
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 91,7 % | 1,61 | 2,13 | 91,7 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 60,5
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie10 case de pariuri · Randament 91,9 % | 1,78 | 1,90 | 91,9 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 62,5
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 91,8 % | 1,97 | 1,72 | 91,8 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 63,5
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie8 case de pariuri · Randament 91,3 % | 1,91 | 1,75 | 91,3 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 64,5
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 91,7 % | 2,15 | 1,60 | 91,7 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 30,5 · Prima repriză
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 91,7 % | 1,86 | 1,81 | 91,7 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 31,5 · Prima repriză
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 91,7 % | 1,94 | 1,74 | 91,7 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total gazde peste/sub 29,5
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 93 % | 1,90 | 1,82 | 93 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total oaspeți peste/sub 31,5
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 92,5 % | 1,88 | 1,82 | 92,5 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Handicap asiatic +0,5
| Tip de pariu | 1 · HC Zlín | 2 · SKP Frýdek-Místek | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 91,3 % | 2,00 | 1,68 | 91,3 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Handicap asiatic +1,5
| Tip de pariu | 1 · HC Zlín | 2 · SKP Frýdek-Místek | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie5 case de pariuri · Randament 92 % | 1,85 | 1,83 | 92 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Evoluția cotelor · 1X2
Până la startul meciului · Cota medie de la 11 case de pariuri.
- 1HC Zlín3,60 3,05−15,3 %
- XEgal8,03 7,60−5,4 %
- 2SKP Frýdek-Místek1,37 1,54+12 %