Przejdź do treści

Zoran Kvržić

Prawy obrońca · Nr 20

Wiek
38
Wzrost
180 cm
Lepsza noga
Prawa
Wartość rynkowa
50 tys. €

Statystyki w sezonach

Zoran Kvržić: statystyki według sezonów i rozgrywek, od najnowszych
Rozgrywki i drużynaMMinBAKarneSam.Z ławkiŻK2. ŻKCK
2026/27
Premijer Liga Bosne i HercegovineFK BSK Banja Luka1090000000100
2025/26
Premijer Liga Bosne i HercegovineFK Borac Banja Luka15607010010300
Liga KonferencjiFK Borac Banja Luka213500001200
Kup BiHFK Borac Banja Luka16600000000
2024/25
Premijer Liga Bosne i HercegovineFK Borac Banja Luka22157441103000
Liga KonferencjiFK Borac Banja Luka841501004200
Kup BiHFK Borac Banja Luka528801002000
UEFA Champions League QualifyingFK Borac Banja Luka430500000100
UEFA Europa League QualifyingFK Borac Banja Luka429300001200
2023/24
Premijer Liga Bosne i HercegovineFK Borac Banja Luka25204375102400
Kup BiHFK Borac Banja Luka748201002200
Liga KonferencjiFK Borac Banja Luka218000000000
Superkup BiHFK Borac Banja Luka11500001000
2022/23
SuperSport HNLHNK Sibenik17153011000100
SuperSport HNLNK Slaven Belupo14102302003000
Hrvatski nogometni kupHNK Sibenik319900001100
Puchar ChorwacjiNK Slaven Belupo19000000000
2021/22
SuperSport HNLNK Slaven Belupo18124811004100
Puchar ChorwacjiNK Slaven Belupo28100001010
Süper LigKayserispor19000000000
2020/21
Süper LigKayserispor36291712012500
Türkiye KupasiKayserispor112021000000
2019/20
SuperSport HNLHNK Rijeka1184102001100
Süper LigKayserispor1082600000201
UEFA Europa League QualifyingHNK Rijeka324902000200
Puchar ChorwacjiHNK Rijeka19000000000
SuperSport Super CupHNK Rijeka19000000000
2018/19
SuperSport HNLHNK Rijeka292183211006300
Puchar ChorwacjiHNK Rijeka545010000000
UEFA Europa League QualifyingHNK Rijeka23700002000
2017/18
SuperSport HNLHNK Rijeka301591470013400
UEFA Europa LeagueHNK Rijeka628311003000
Puchar ChorwacjiHNK Rijeka421310002000
UEFA Champions League QualifyingHNK Rijeka318900001000
2016/17
Divizia Nationala (-2017)FC Sheriff Tiraspol261653511008100
UEFA Champions League QualifyingFC Sheriff Tiraspol218001000100
2015/16
Serie BSpezia Calcio18594010012100
Italy CupSpezia Calcio313000002000
Serie B Play-offSpezia Calcio320801001000
UEFA Europa League QualifyingHNK Rijeka28310002100
SuperSport HNLHNK Rijeka12700001100
2014/15
SuperSport HNLHNK Rijeka1797814008300
Serie BSpezia Calcio1674614009200
UEFA Europa LeagueHNK Rijeka627710003200
UEFA Europa League QualifyingHNK Rijeka630322003000
Puchar ChorwacjiHNK Rijeka214900000000
Serie B Play-offSpezia Calcio1100000000
SuperSport Super CupHNK Rijeka14000001000
2013/14
SuperSport HNLHNK Rijeka291725540012200
UEFA Europa LeagueHNK Rijeka645700001100
UEFA Europa League QualifyingHNK Rijeka428121002100
Puchar ChorwacjiHNK Rijeka321610000000
2012/13
SuperSport HNLNK Osijek30261143101300
UEFA Europa League QualifyingNK Osijek430311000010
2011/12
SuperSport HNLNK Osijek24190703001801
2010/11
SuperSport HNLNK Osijek21114422008500
Łącznie w karierze52935 6565178311406922
Pokaż wszystkie sezony (17)Pokaż mniej sezonów

Ostatnie mecze

Zoran Kvržić: ostatnie mecze, od najnowszych
MeczWynikRola
Na wyjeździe: FK Velež Mostar · Premijer liga BiH2:3ZwycięstwoPodst.

Kariera i transfery

  1. B. Banja Luka→FK BSK Banja Luka

    TransferWartość rynkowa 50 tys. € · Sezon 2026/27

  2. HNK Sibenik→B. Banja Luka

    TransferWartość rynkowa 100 tys. € · Sezon 2023/24

  3. NK Slaven Belupo→HNK Sibenik

    TransferWartość rynkowa 150 tys. € · Sezon 2022/23

  4. No Club→NK Slaven Belupo

    TransferWartość rynkowa 300 tys. € · Sezon 2021/22

  5. Kayserispor→No Club

    TransferWartość rynkowa 300 tys. € · Sezon 2021/22

  6. HNK Rijeka→Kayserispor

    TransferKwota transferu 190 tys. € · Wartość rynkowa 800 tys. € · Sezon 2019/20

  7. FC Sheriff→HNK Rijeka

    Koniec wypożyczeniaWartość rynkowa 750 tys. € · Sezon 2016/17

  8. HNK Rijeka→FC Sheriff

    WypożyczenieWartość rynkowa 1 mln € · Sezon 2016/17

  9. Spezia Calcio→HNK Rijeka

    Koniec wypożyczeniaWartość rynkowa 1 mln € · Sezon 2015/16

  10. HNK Rijeka→Spezia Calcio

    WypożyczenieWartość rynkowa 1,5 mln € · Sezon 2015/16

  11. Spezia Calcio→HNK Rijeka

    Koniec wypożyczeniaWartość rynkowa 1,5 mln € · Sezon 2014/15

  12. HNK Rijeka→Spezia Calcio

    WypożyczenieWartość rynkowa 1,7 mln € · Sezon 2014/15

  13. NK Osijek→HNK Rijeka

    Koniec wypożyczeniaWartość rynkowa 1 mln € · Sezon 2012/13

  14. HNK Rijeka→NK Osijek

    WypożyczenieWartość rynkowa 850 tys. € · Sezon 2012/13

  15. NK Osijek→HNK Rijeka

    TransferKwota transferu 65 tys. € · Wartość rynkowa 850 tys. € · Sezon 2012/13

  16. HASK Zagreb→NK Osijek

    TransferSezon 2010/11

  17. Proleter Teslic→HASK Zagreb

    TransferSezon 2008/09

Pokaż wszystkie transfery (17)Pokaż mniej transferów