Preskoči na sadržaj

Zoran Kvržić

Desni bek · Br. 20

Dob
38
Visina
180 cm
Jača noga
Desna
Tržišna vrijednost
50 tis. €

Statistika po sezonama

Zoran Kvržić: statistika po sezonama i natjecanjima, od najnovijih
Natjecanje i momčadNast.MinGAPen.AGUlaz.ŽK2. ŽKCK
2026/27
Premijer Liga Bosne i HercegovineFK BSK Banja Luka1090000000100
2025/26
Premijer Liga Bosne i HercegovineFK Borac Banja Luka15607010010300
Konferencijska ligaFK Borac Banja Luka213500001200
Kup BiHFK Borac Banja Luka16600000000
2024/25
Premijer Liga Bosne i HercegovineFK Borac Banja Luka221.57441103000
Konferencijska ligaFK Borac Banja Luka841501004200
Kup BiHFK Borac Banja Luka528801002000
UEFA Champions League QualifyingFK Borac Banja Luka430500000100
UEFA Europa League QualifyingFK Borac Banja Luka429300001200
2023/24
Premijer Liga Bosne i HercegovineFK Borac Banja Luka252.04375102400
Kup BiHFK Borac Banja Luka748201002200
Konferencijska ligaFK Borac Banja Luka218000000000
Superkup BiHFK Borac Banja Luka11500001000
2022/23
SuperSport HNLHNK Sibenik171.53011000100
SuperSport HNLNK Slaven Belupo141.02302003000
Hrvatski nogometni kupHNK Sibenik319900001100
Hrvatski nogometni kupNK Slaven Belupo19000000000
2021/22
SuperSport HNLNK Slaven Belupo181.24811004100
Hrvatski nogometni kupNK Slaven Belupo28100001010
Süper LigKayserispor19000000000
2020/21
Süper LigKayserispor362.91712012500
Türkiye KupasiKayserispor112021000000
2019/20
SuperSport HNLHNK Rijeka1184102001100
Süper LigKayserispor1082600000201
UEFA Europa League QualifyingHNK Rijeka324902000200
Hrvatski nogometni kupHNK Rijeka19000000000
SuperSport Super CupHNK Rijeka19000000000
2018/19
SuperSport HNLHNK Rijeka292.183211006300
Hrvatski nogometni kupHNK Rijeka545010000000
UEFA Europa League QualifyingHNK Rijeka23700002000
2017/18
SuperSport HNLHNK Rijeka301.591470013400
UEFA Europa LeagueHNK Rijeka628311003000
Hrvatski nogometni kupHNK Rijeka421310002000
UEFA Champions League QualifyingHNK Rijeka318900001000
2016/17
Divizia Nationala (-2017)FC Sheriff Tiraspol261.653511008100
UEFA Champions League QualifyingFC Sheriff Tiraspol218001000100
2015/16
Serie BSpezia Calcio18594010012100
Italy CupSpezia Calcio313000002000
Serie B Play-offSpezia Calcio320801001000
UEFA Europa League QualifyingHNK Rijeka28310002100
SuperSport HNLHNK Rijeka12700001100
2014/15
SuperSport HNLHNK Rijeka1797814008300
Serie BSpezia Calcio1674614009200
UEFA Europa LeagueHNK Rijeka627710003200
UEFA Europa League QualifyingHNK Rijeka630322003000
Hrvatski nogometni kupHNK Rijeka214900000000
Serie B Play-offSpezia Calcio1100000000
SuperSport Super CupHNK Rijeka14000001000
2013/14
SuperSport HNLHNK Rijeka291.725540012200
UEFA Europa LeagueHNK Rijeka645700001100
UEFA Europa League QualifyingHNK Rijeka428121002100
Hrvatski nogometni kupHNK Rijeka321610000000
2012/13
SuperSport HNLNK Osijek302.61143101300
UEFA Europa League QualifyingNK Osijek430311000010
2011/12
SuperSport HNLNK Osijek241.90703001801
2010/11
SuperSport HNLNK Osijek211.14422008500
Ukupno u karijeri52935.6565178311406922
Prikaži sve sezone (17)Prikaži manje sezona

Posljednje utakmice

Zoran Kvržić: posljednje utakmice, od najnovijih
UtakmicaRezultatUloga
U gostima: FK Velež Mostar · Premijer liga BiH2:3PobjedaStart

Karijera i transferi

  1. B. Banja Luka→FK BSK Banja Luka

    TransferTržišna vrijednost 50 tis. € · Sezona 2026/27

  2. HNK Sibenik→B. Banja Luka

    TransferTržišna vrijednost 100 tis. € · Sezona 2023/24

  3. NK Slaven Belupo→HNK Sibenik

    TransferTržišna vrijednost 150 tis. € · Sezona 2022/23

  4. No Club→NK Slaven Belupo

    TransferTržišna vrijednost 300 tis. € · Sezona 2021/22

  5. Kayserispor→No Club

    TransferTržišna vrijednost 300 tis. € · Sezona 2021/22

  6. HNK Rijeka→Kayserispor

    TransferOdšteta 190 tis. € · Tržišna vrijednost 800 tis. € · Sezona 2019/20

  7. FC Sheriff→HNK Rijeka

    Kraj posudbeTržišna vrijednost 750 tis. € · Sezona 2016/17

  8. HNK Rijeka→FC Sheriff

    PosudbaTržišna vrijednost 1 mil. € · Sezona 2016/17

  9. Spezia Calcio→HNK Rijeka

    Kraj posudbeTržišna vrijednost 1 mil. € · Sezona 2015/16

  10. HNK Rijeka→Spezia Calcio

    PosudbaTržišna vrijednost 1,5 mil. € · Sezona 2015/16

  11. Spezia Calcio→HNK Rijeka

    Kraj posudbeTržišna vrijednost 1,5 mil. € · Sezona 2014/15

  12. HNK Rijeka→Spezia Calcio

    PosudbaTržišna vrijednost 1,7 mil. € · Sezona 2014/15

  13. NK Osijek→HNK Rijeka

    Kraj posudbeTržišna vrijednost 1 mil. € · Sezona 2012/13

  14. HNK Rijeka→NK Osijek

    PosudbaTržišna vrijednost 850 tis. € · Sezona 2012/13

  15. NK Osijek→HNK Rijeka

    TransferOdšteta 65 tis. € · Tržišna vrijednost 850 tis. € · Sezona 2012/13

  16. HASK Zagreb→NK Osijek

    TransferSezona 2010/11

  17. Proleter Teslic→HASK Zagreb

    TransferSezona 2008/09

Prikaži sve transfere (17)Prikaži manje transfera