Prejsť na obsah

Zoran Kvržić

Pravý obranca · Č. 20

Vek
38
Výška
180 cm
Preferovaná noha
Pravá
Trhová hodnota
50 tis. €

Štatistiky po sezónach

Zoran Kvržić: štatistiky podľa sezón a súťaží, od najnovších
Súťaž a tímZMinGAPen.VGZ lav.ŽK2. ŽKČK
2026/27
Premijer Liga Bosne i HercegovineFK BSK Banja Luka1090000000100
2025/26
Premijer Liga Bosne i HercegovineFK Borac Banja Luka15607010010300
Konferenčná ligaFK Borac Banja Luka213500001200
Kup BiHFK Borac Banja Luka16600000000
2024/25
Premijer Liga Bosne i HercegovineFK Borac Banja Luka221 57441103000
Konferenčná ligaFK Borac Banja Luka841501004200
Kup BiHFK Borac Banja Luka528801002000
UEFA Champions League QualifyingFK Borac Banja Luka430500000100
UEFA Europa League QualifyingFK Borac Banja Luka429300001200
2023/24
Premijer Liga Bosne i HercegovineFK Borac Banja Luka252 04375102400
Kup BiHFK Borac Banja Luka748201002200
Konferenčná ligaFK Borac Banja Luka218000000000
Superkup BiHFK Borac Banja Luka11500001000
2022/23
SuperSport HNLHNK Sibenik171 53011000100
SuperSport HNLNK Slaven Belupo141 02302003000
Hrvatski nogometni kupHNK Sibenik319900001100
Chorvátsky pohárNK Slaven Belupo19000000000
2021/22
SuperSport HNLNK Slaven Belupo181 24811004100
Chorvátsky pohárNK Slaven Belupo28100001010
Süper LigKayserispor19000000000
2020/21
Süper LigKayserispor362 91712012500
Türkiye KupasiKayserispor112021000000
2019/20
SuperSport HNLHNK Rijeka1184102001100
Süper LigKayserispor1082600000201
UEFA Europa League QualifyingHNK Rijeka324902000200
Chorvátsky pohárHNK Rijeka19000000000
SuperSport Super CupHNK Rijeka19000000000
2018/19
SuperSport HNLHNK Rijeka292 183211006300
Chorvátsky pohárHNK Rijeka545010000000
UEFA Europa League QualifyingHNK Rijeka23700002000
2017/18
SuperSport HNLHNK Rijeka301 591470013400
UEFA Europa LeagueHNK Rijeka628311003000
Chorvátsky pohárHNK Rijeka421310002000
UEFA Champions League QualifyingHNK Rijeka318900001000
2016/17
Divizia Nationala (-2017)FC Sheriff Tiraspol261 653511008100
UEFA Champions League QualifyingFC Sheriff Tiraspol218001000100
2015/16
Serie BSpezia Calcio18594010012100
Italy CupSpezia Calcio313000002000
Serie B Play-offSpezia Calcio320801001000
UEFA Europa League QualifyingHNK Rijeka28310002100
SuperSport HNLHNK Rijeka12700001100
2014/15
SuperSport HNLHNK Rijeka1797814008300
Serie BSpezia Calcio1674614009200
UEFA Europa LeagueHNK Rijeka627710003200
UEFA Europa League QualifyingHNK Rijeka630322003000
Chorvátsky pohárHNK Rijeka214900000000
Serie B Play-offSpezia Calcio1100000000
SuperSport Super CupHNK Rijeka14000001000
2013/14
SuperSport HNLHNK Rijeka291 725540012200
UEFA Europa LeagueHNK Rijeka645700001100
UEFA Europa League QualifyingHNK Rijeka428121002100
Chorvátsky pohárHNK Rijeka321610000000
2012/13
SuperSport HNLNK Osijek302 61143101300
UEFA Europa League QualifyingNK Osijek430311000010
2011/12
SuperSport HNLNK Osijek241 90703001801
2010/11
SuperSport HNLNK Osijek211 14422008500
Spolu za kariéru52935 6565178311406922
Zobraziť všetky sezóny (17)Zobraziť menej sezón

Posledné zápasy

Zoran Kvržić: posledné zápasy, od najnovších
ZápasVýsledokÚloha
Vonku: FK Velež Mostar · Bosnianska 1. liga2:3VýhraZákl.

Kariéra a prestupy

  1. B. Banja Luka→FK BSK Banja Luka

    PrestupTrhová hodnota 50 tis. € · Sezóna 2026/27

  2. HNK Sibenik→B. Banja Luka

    PrestupTrhová hodnota 100 tis. € · Sezóna 2023/24

  3. NK Slaven Belupo→HNK Sibenik

    PrestupTrhová hodnota 150 tis. € · Sezóna 2022/23

  4. No Club→NK Slaven Belupo

    PrestupTrhová hodnota 300 tis. € · Sezóna 2021/22

  5. Kayserispor→No Club

    PrestupTrhová hodnota 300 tis. € · Sezóna 2021/22

  6. HNK Rijeka→Kayserispor

    PrestupPrestupová suma 190 tis. € · Trhová hodnota 800 tis. € · Sezóna 2019/20

  7. FC Sheriff→HNK Rijeka

    Koniec hosťovaniaTrhová hodnota 750 tis. € · Sezóna 2016/17

  8. HNK Rijeka→FC Sheriff

    HosťovanieTrhová hodnota 1 mil. € · Sezóna 2016/17

  9. Spezia Calcio→HNK Rijeka

    Koniec hosťovaniaTrhová hodnota 1 mil. € · Sezóna 2015/16

  10. HNK Rijeka→Spezia Calcio

    HosťovanieTrhová hodnota 1,5 mil. € · Sezóna 2015/16

  11. Spezia Calcio→HNK Rijeka

    Koniec hosťovaniaTrhová hodnota 1,5 mil. € · Sezóna 2014/15

  12. HNK Rijeka→Spezia Calcio

    HosťovanieTrhová hodnota 1,7 mil. € · Sezóna 2014/15

  13. NK Osijek→HNK Rijeka

    Koniec hosťovaniaTrhová hodnota 1 mil. € · Sezóna 2012/13

  14. HNK Rijeka→NK Osijek

    HosťovanieTrhová hodnota 850 tis. € · Sezóna 2012/13

  15. NK Osijek→HNK Rijeka

    PrestupPrestupová suma 65 tis. € · Trhová hodnota 850 tis. € · Sezóna 2012/13

  16. HASK Zagreb→NK Osijek

    PrestupSezóna 2010/11

  17. Proleter Teslic→HASK Zagreb

    PrestupSezóna 2008/09

Zobraziť všetky prestupy (17)Zobraziť menej prestupov