Przejdź do treści

Matheus Cunha

Środkowy napastnik · Nr 10

Wiek
27
Wzrost
183 cm
Lepsza noga
Prawa
Wartość rynkowa
75 mln €

Statystyki w sezonach

Matheus Cunha: statystyki według sezonów i rozgrywek, od najnowszych
Rozgrywki i drużynaMMinBAKarneZ ławkiŻKCK
2026/27
Premier LeagueManchester United7506130100
UEFA Champions LeagueManchester United2100100100
EFL CupManchester United110000100
2025/26
Premier LeagueManchester United3325031040440
EFL CupManchester United190000000
FA CupManchester United190000000
2024/25
Premier LeagueWolverhampton Wanderers3326031560430
FA CupWolverhampton Wanderers2210200001
EFL CupWolverhampton Wanderers119000100
2023/24
Premier LeagueWolverhampton Wanderers3224541271380
FA CupWolverhampton Wanderers3289211000
EFL CupWolverhampton Wanderers129000110
2022/23
Premier LeagueWolverhampton Wanderers17972200510
LaLigaAtlético de Madrid11370020920
UEFA Champions LeagueAtlético de Madrid5117000500
FA CupWolverhampton Wanderers252000200
Copa del ReyAtlético de Madrid123000100
EFL CupWolverhampton Wanderers131010100
2021/22
LaLigaAtlético de Madrid2910526602130
UEFA Champions LeagueAtlético de Madrid5141000500
Copa del ReyAtlético de Madrid280100110
BundesligaHertha BSC165010000
SupercopaAtlético de Madrid15000100
2020/21
BundesligaHertha BSC272152752290
DFB-PokalHertha BSC190120000
2019/20
BundesligaHertha BSC11745520230
BundesligaRB Leipzig10273010800
UEFA Champions LeagueRB Leipzig280000200
DFB-PokalRB Leipzig16000100
2018/19
BundesligaRB Leipzig258482101610
UEFA Europa LeagueRB Leipzig6540300010
UEFA Europa League QualifyingRB Leipzig6456310010
DFB-PokalRB Leipzig2113100100
2017/18
Super LeagueFC Sion2922481080570
UEFA Europa League QualifyingFC Sion291000110
Promotion LeagueFC Sion U21190000000
Swiss CupFC Sion144000100
Łącznie w karierze31619 58784514106461
Pokaż wszystkie sezony (10)Pokaż mniej sezonów

Ostatnie mecze

Matheus Cunha: ostatnie mecze, od najnowszych
MeczWynikRolaMinOcenaBAStrz.CelnexGPod.
Na wyjeździe: Leeds United · Premier League1:1RemisRez.66,500100,016

Kariera i transfery

  1. Wolves→Manchester United

    TransferKwota transferu 74,2 mln € · Wartość rynkowa 60 mln € · Sezon 2025/26

  2. Atlético→Wolves

    TransferKwota transferu 50 mln € · Wartość rynkowa 25 mln € · Sezon 2023/24

  3. Wolves→Atlético

    Koniec wypożyczeniaWartość rynkowa 25 mln € · Sezon 2022/23

  4. Atlético→Wolves

    WypożyczenieWartość rynkowa 20 mln € · Sezon 2022/23

  5. Hertha BSC→Atlético

    TransferKwota transferu 35 mln € · Wartość rynkowa 30 mln € · Sezon 2021/22

  6. Leipzig→Hertha BSC

    TransferKwota transferu 18 mln € · Wartość rynkowa 13 mln € · Sezon 2019/20

  7. FC Sion→Leipzig

    TransferKwota transferu 15 mln € · Wartość rynkowa 1,5 mln € · Sezon 2018/19

  8. Coritiba U20→FC Sion

    TransferSezon 2017/18

Pokaż wszystkie transfery (8)Pokaż mniej transferów