Preskoči na sadržaj

Matheus Cunha

Središnji napadač · Br. 10

Dob
27
Visina
183 cm
Jača noga
Desna
Tržišna vrijednost
75 mil. €

Statistika po sezonama

Matheus Cunha: statistika po sezonama i natjecanjima, od najnovijih
Natjecanje i momčadNast.MinGAPen.Ulaz.ŽKCK
2026/27
Premier ligaManchester United7506130100
UEFA Champions LeagueManchester United2100100100
EFL CupManchester United110000100
2025/26
Premier ligaManchester United332.5031040440
EFL CupManchester United190000000
FA CupManchester United190000000
2024/25
Premier LeagueWolverhampton Wanderers332.6031560430
FA CupWolverhampton Wanderers2210200001
EFL CupWolverhampton Wanderers119000100
2023/24
Premier LeagueWolverhampton Wanderers322.4541271380
FA CupWolverhampton Wanderers3289211000
EFL CupWolverhampton Wanderers129000110
2022/23
Premier LeagueWolverhampton Wanderers17972200510
LaLigaAtlético de Madrid11370020920
UEFA Champions LeagueAtlético de Madrid5117000500
FA CupWolverhampton Wanderers252000200
Copa del ReyAtlético de Madrid123000100
EFL CupWolverhampton Wanderers131010100
2021/22
LaLigaAtlético de Madrid291.0526602130
UEFA Champions LeagueAtlético de Madrid5141000500
Copa del ReyAtlético de Madrid280100110
BundesligaHertha BSC165010000
SupercopaAtlético de Madrid15000100
2020/21
BundesligaHertha BSC272.152752290
DFB-PokalHertha BSC190120000
2019/20
BundesligaHertha BSC11745520230
BundesligaRB Leipzig10273010800
UEFA Champions LeagueRB Leipzig280000200
DFB-PokalRB Leipzig16000100
2018/19
BundesligaRB Leipzig258482101610
UEFA Europa LeagueRB Leipzig6540300010
UEFA Europa League QualifyingRB Leipzig6456310010
DFB-PokalRB Leipzig2113100100
2017/18
Super LeagueFC Sion292.2481080570
UEFA Europa League QualifyingFC Sion291000110
Promotion LeagueFC Sion U21190000000
Swiss CupFC Sion144000100
Ukupno u karijeri31619.58784514106461
Prikaži sve sezone (10)Prikaži manje sezona

Posljednje utakmice

Matheus Cunha: posljednje utakmice, od najnovijih
UtakmicaRezultatUlogaMinOcjenaGAUdar.U okvirxGDod.
U gostima: Leeds United · Premier liga1:1NeriješenoPrič.66,500100,016

Karijera i transferi

  1. Wolves→Manchester United

    TransferOdšteta 74,2 mil. € · Tržišna vrijednost 60 mil. € · Sezona 2025/26

  2. Atlético→Wolves

    TransferOdšteta 50 mil. € · Tržišna vrijednost 25 mil. € · Sezona 2023/24

  3. Wolves→Atlético

    Kraj posudbeTržišna vrijednost 25 mil. € · Sezona 2022/23

  4. Atlético→Wolves

    PosudbaTržišna vrijednost 20 mil. € · Sezona 2022/23

  5. Hertha BSC→Atlético

    TransferOdšteta 35 mil. € · Tržišna vrijednost 30 mil. € · Sezona 2021/22

  6. Leipzig→Hertha BSC

    TransferOdšteta 18 mil. € · Tržišna vrijednost 13 mil. € · Sezona 2019/20

  7. FC Sion→Leipzig

    TransferOdšteta 15 mil. € · Tržišna vrijednost 1,5 mil. € · Sezona 2018/19

  8. Coritiba U20→FC Sion

    TransferSezona 2017/18

Prikaži sve transfere (8)Prikaži manje transfera