Dénes Dibusz
Bramkarz · Nr 90
- Wiek
- 35
- Wzrost
- 188 cm
- Lepsza noga
- Prawa
- Wartość rynkowa
- 1 mln €
Statystyki w sezonach
| Rozgrywki i drużyna | M | Min | B | A | Sam. | ŻK | CK | Czyste | BS |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026/27 | |||||||||
| Liga EuropyFerencvaros | 8 | 720 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 5 |
| Nemzeti BajnokságFerencvaros | 6 | 540 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 4 |
| 2025/26 | |||||||||
| Nemzeti BajnokságFerencvaros | 20 | 1800 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 7 | 18 |
| UEFA Champions League QualifyingFerencvaros | 6 | 540 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 9 |
| Liga EuropyFerencvaros | 5 | 450 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 5 |
| Magyar KupaFerencvaros | 3 | 330 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 2 |
| 2024/25 | |||||||||
| Nemzeti BajnokságFerencvaros | 27 | 2430 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 15 | 23 |
| Liga EuropyFerencvaros | 7 | 573 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 10 |
| Magyar KupaFerencvaros | 4 | 390 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 3 |
| UEFA Champions League QualifyingFerencvaros | 4 | 360 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 4 |
| Liga EuropyFerencvaros | 2 | 210 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 |
| 2023/24 | |||||||||
| Nemzeti BajnokságFerencvaros | 29 | 2610 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 11 | 27 |
| UEFA Conference LeagueFerencvaros | 8 | 720 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 8 |
| UEFA Conference League QualifyingFerencvaros | 5 | 450 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 1 |
| UEFA Champions League QualifyingFerencvaros | 2 | 180 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 3 |
| 2022/23 | |||||||||
| Nemzeti BajnokságFerencvaros | 29 | 2610 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 12 | 29 |
| Liga EuropyFerencvaros | 8 | 720 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 1 | 13 |
| UEFA Champions League QualifyingFerencvaros | 6 | 540 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 8 |
| Liga EuropyFerencvaros | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 |
| 2021/22 | |||||||||
| Nemzeti BajnokságFerencvaros | 26 | 2340 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 11 | 22 |
| UEFA Champions League QualifyingFerencvaros | 8 | 720 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 3 | 9 |
| Liga EuropyFerencvaros | 5 | 450 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 9 |
| Magyar KupaFerencvaros | 3 | 270 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 |
| 2020/21 | |||||||||
| Nemzeti BajnokságFerencvaros | 28 | 2520 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 13 | 19 |
| UEFA Champions LeagueFerencvaros | 6 | 540 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 17 |
| UEFA Champions League QualifyingFerencvaros | 5 | 450 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 5 |
| Magyar KupaFerencvaros | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 |
| 2019/20 | |||||||||
| Nemzeti BajnokságFerencvaros | 26 | 2340 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 15 | 16 |
| UEFA Champions League QualifyingFerencvaros | 6 | 540 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 10 |
| Liga EuropyFerencvaros | 6 | 540 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 7 |
| Liga EuropyFerencvaros | 2 | 180 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 |
| 2018/19 | |||||||||
| Nemzeti BajnokságFerencvaros | 32 | 2880 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 13 | 26 |
| Magyar KupaFerencvaros | 4 | 277 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 3 |
| Liga EuropyFerencvaros | 2 | 180 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 |
| 2017/18 | |||||||||
| Nemzeti BajnokságFerencvaros | 32 | 2880 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 13 | 28 |
| Liga EuropyFerencvaros | 4 | 360 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 7 |
| Magyar KupaFerencvaros | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 |
| 2016/17 | |||||||||
| Nemzeti BajnokságFerencvaros | 28 | 2520 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 8 | 38 |
| Magyar KupaFerencvaros | 6 | 600 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 | 4 |
| UEFA Champions League QualifyingFerencvaros | 2 | 210 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 |
| 2015/16 | |||||||||
| Nemzeti BajnokságFerencvaros | 31 | 2790 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 16 | 21 |
| Magyar KupaFerencvaros | 5 | 450 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 2 |
| Liga EuropyFerencvaros | 4 | 360 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5 |
| 2014/15 | |||||||||
| Nemzeti BajnokságFerencvaros | 30 | 2700 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 17 | 19 |
| Magyar KupaFerencvaros | 5 | 450 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 2 |
| Liga EuropyFerencvaros | 4 | 360 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5 |
| 2013/14 | |||||||||
| Nemzeti BajnokságFerencvaros | 13 | 1170 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 8 | 7 |
| Nemzeti BajnokságPécsi MFC | 10 | 888 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 15 |
| 2012/13 | |||||||||
| Nemzeti BajnokságPécsi MFC | 29 | 2610 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 7 | 43 |
| 2011/12 | |||||||||
| Nemzeti BajnokságPécsi MFC | 30 | 2700 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 7 | 50 |
| Magyar KupaPécsi MFC | 2 | 180 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 |
| 2010/11 | |||||||||
| Nemzeti Bajnokság II - WestPécsi MFC | 28 | 2520 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 17 | 15 |
| Magyar KupaPécsi MFC | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 |
| Łącznie w karierze | 605 | 54 508 | 0 | 1 | 1 | 19 | 2 | 240 | 590 |
Pokaż wszystkie sezony (17)Pokaż mniej sezonów
Ostatnie mecze
Brak meczów w naszej bazie.
Kariera i transfery
Pécsi MFC→Ferencvaros
Barcs→Pécsi MFC
Pécsi MFC→Barcs
Pécsi MFC U19→Pécsi MFC
Pécsi MFC U17→Pécsi MFC U19
Pécsi MFC Yth.→Pécsi MFC U17
PEAC Jgd→Pécsi MFC Yth.