Podsumowanie meczu
Z naszych danychWynik końcowy: VfL Wolfsburg 3 – 1 1. FC Heidenheim.
| Dane | VfL Wolfsburg | 1. FC Heidenheim |
|---|---|---|
| Ostatnie 5 |
Zestawione automatycznie z danych ScanOdds: tabela i ostatnie wyniki.
Wynik końcowy: VfL Wolfsburg 3 – 1 1. FC Heidenheim.
| Dane | VfL Wolfsburg | 1. FC Heidenheim |
|---|---|---|
| Ostatnie 5 |
Zestawione automatycznie z danych ScanOdds: tabela i ostatnie wyniki.
Posiadanie piłki: VfL Wolfsburg 58%, 1. FC Heidenheim 42%
Gole oczekiwane: VfL Wolfsburg 1,60, 1. FC Heidenheim 1,98
Strzały: VfL Wolfsburg 19, 1. FC Heidenheim 23
Strzały celne: VfL Wolfsburg 10, 1. FC Heidenheim 9
Rzuty rożne: VfL Wolfsburg 8, 1. FC Heidenheim 8
Podania: VfL Wolfsburg 460, 1. FC Heidenheim 316
Bramkarze
Obrony bramkarza: VfL Wolfsburg 7, 1. FC Heidenheim 7
Dyscyplina
Faule: VfL Wolfsburg 15, 1. FC Heidenheim 9
Spalone: VfL Wolfsburg 1, 1. FC Heidenheim 6
Żółte kartki: VfL Wolfsburg 4, 1. FC Heidenheim 1
Czerwone kartki: VfL Wolfsburg 0, 1. FC Heidenheim 0
| Zawodnik | Min | Ocena | B | A | Strz. | Celne | xG | Pod. | Pod. % | Kl. pod. | Odb. | Przech. | Poj. | Obr. | ŻK |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| VfL Wolfsburg | |||||||||||||||
| 1T. Wellenreuther | 90 | 7,9 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 36 | 69% | 0 | 0 | 0 | 1 | 7 | 1 |
| 21J. Mæhle | 90 | 7,7 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0,01 | 34 | 91% | 3 | 3 | 1 | 7 | 0 | 0 |
| 33Cleiton | 90 | 6,8 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 45 | 82% | 0 | 3 | 0 | 10 | 0 | 0 |
| 6H. Wahl | 90 | 6,3 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 40 | 85% | 0 | 0 | 3 | 1 | 0 | 1 |
| 26S. Kumbedi | 90 | 6,3 | 0 | 0 | 2 | 1 | 0,64 | 41 | 83% | 0 | 2 | 1 | 7 | 0 | 0 |
| 20M. Damar | 89 | 7,8 | 1 | 0 | 6 | 4 | 0,44 | 56 | 80% | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 5Vinicius Souza | 90 | 7,7 | 0 | 1 | 0 | 0 | – | 62 | 89% | 3 | 4 | 3 | 7 | 0 | 0 |
| 31Y. Gerhardt | 64 | 6,4 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 28 | 64% | 1 | 1 | 0 | 4 | 0 | 0 |
| 11F. Reese | 80 | 7,0 | 0 | 1 | 0 | 0 | – | 25 | 72% | 3 | 1 | 0 | 2 | 0 | 1 |
| 19R. Glatzel | 90 | 8,2 | 1 | 0 | 3 | 2 | 0,20 | 30 | 83% | 4 | 0 | 0 | 8 | 0 | 0 |
| 17A. Bernhardsson | 89 | 8,2 | 1 | 0 | 5 | 2 | 0,24 | 36 | 83% | 3 | 2 | 0 | 7 | 0 | 0 |
| 23A. Besio | 10 | 6,3 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 7 | 43% | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 |
| 8Bence Dárdai | 1 | 6,2 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 1 | 100% | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 37E. Rexhbeçaj | 26 | 6,2 | 0 | 0 | 2 | 1 | 0,07 | 18 | 72% | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 7K. Shiogai | 1 | 6,5 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 1 | 100% | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 1. FC Heidenheim | |||||||||||||||
| 33T. Dähne | 90 | 6,9 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 53 | 66% | 0 | 0 | 0 | 0 | 7 | 0 |
| 27M. Heule | 90 | 5,9 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0,02 | 28 | 68% | 2 | 7 | 2 | 11 | 0 | 1 |
| 19J. Föhrenbach | 90 | 6,2 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 51 | 78% | 0 | 5 | 1 | 7 | 0 | 0 |
| 6P. Mainka | 90 | 7,5 | 1 | 0 | 4 | 1 | 0,34 | 36 | 81% | 1 | 0 | 4 | 4 | 0 | 0 |
| 22O. Mhamdi | 90 | 6,9 | 0 | 0 | 2 | 1 | 0,08 | 33 | 79% | 0 | 1 | 4 | 4 | 0 | 0 |
| 10C. Conteh | 45 | 5,9 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0,14 | 12 | 67% | 2 | 1 | 1 | 4 | 0 | 0 |
| 16J. Niehues | 67 | 6,4 | 0 | 0 | 5 | 4 | 0,48 | 22 | 77% | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 3J. Schöppner | 90 | 6,3 | 0 | 1 | 1 | 1 | 0,01 | 24 | 67% | 2 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 |
| 8P. Hennrich | 80 | 6,8 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 12 | 75% | 6 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 |
| 18A. Vogt | 90 | 6,5 | 0 | 0 | 5 | 1 | 0,50 | 4 | 100% | 2 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 |
| 29M. Kaufmann | 89 | 6,2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0,33 | 18 | 61% | 2 | 0 | 1 | 4 | 0 | 0 |
| 38Y. Wagner | 10 | 5,8 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 0 | – | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 4T. Siersleben | 1 | 5,9 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 1 | 100% | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 17M. Honsak | 23 | 6,4 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0,12 | 11 | 73% | 0 | 0 | 1 | 2 | 0 | 0 |
| 24M. Costly | 45 | 7,0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 11 | 45% | 3 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 |
W naszej bazie nie ma wcześniejszych meczów tych drużyn.
Forma