Podsumowanie meczu
Z naszych danychWynik końcowy: 1. FC Heidenheim 1 – 0 Holstein Kiel.
| Dane | 1. FC Heidenheim | Holstein Kiel |
|---|---|---|
| Ostatnie 5 |
Zestawione automatycznie z danych ScanOdds: tabela i ostatnie wyniki.
Wynik końcowy: 1. FC Heidenheim 1 – 0 Holstein Kiel.
| Dane | 1. FC Heidenheim | Holstein Kiel |
|---|---|---|
| Ostatnie 5 |
Zestawione automatycznie z danych ScanOdds: tabela i ostatnie wyniki.
Posiadanie piłki: 1. FC Heidenheim 51%, Holstein Kiel 49%
Gole oczekiwane: 1. FC Heidenheim 2,33, Holstein Kiel 0,80
Strzały: 1. FC Heidenheim 19, Holstein Kiel 13
Strzały celne: 1. FC Heidenheim 4, Holstein Kiel 2
Rzuty rożne: 1. FC Heidenheim 6, Holstein Kiel 8
Podania: 1. FC Heidenheim 372, Holstein Kiel 364
Bramkarze
Obrony bramkarza: 1. FC Heidenheim 3, Holstein Kiel 3
Dyscyplina
Faule: 1. FC Heidenheim 11, Holstein Kiel 12
Spalone: 1. FC Heidenheim 4, Holstein Kiel 1
Żółte kartki: 1. FC Heidenheim 1, Holstein Kiel 1
Czerwone kartki: 1. FC Heidenheim 0, Holstein Kiel 1
Niewykorzystani rezerwowi
| Zawodnik | Min | Ocena | B | A | Strz. | Celne | xG | Pod. | Pod. % | Kl. pod. | Odb. | Przech. | Poj. | Obr. | ŻK | CK |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. FC Heidenheim | ||||||||||||||||
| 33T. Dähne | 90 | 7,1 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 36 | 72% | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 |
| 27M. Heule | 90 | 7,0 | 0 | 0 | 3 | 1 | 0,08 | 30 | 70% | 1 | 7 | 0 | 10 | 0 | 0 | 0 |
| 19J. Föhrenbach | 90 | 8,4 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0,35 | 66 | 86% | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| 6P. Mainka | 90 | 6,9 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 41 | 93% | 0 | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| 2M. Busch | 90 | 6,6 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0,01 | 41 | 83% | 0 | 3 | 0 | 4 | 0 | 0 | 0 |
| 24M. Costly | 81 | 6,7 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0,52 | 22 | 64% | 3 | 1 | 0 | 5 | 0 | 0 | 0 |
| 3J. Schöppner | 90 | 6,2 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0,01 | 33 | 73% | 1 | 2 | 1 | 7 | 0 | 0 | 0 |
| 17M. Honsak | 45 | 6,4 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 6 | 50% | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| 22O. Mhamdi | 45 | 6,2 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0,07 | 7 | 57% | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 |
| 16J. Niehues | 76 | 6,7 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0,05 | 52 | 87% | 0 | 0 | 2 | 4 | 0 | 0 | 0 |
| 18A. Vogt | 81 | 6,3 | 0 | 0 | 5 | 1 | 0,82 | 3 | 33% | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 |
| 38Y. Wagner | 14 | 6,5 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 1 | 100% | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| 10C. Conteh | 45 | 7,1 | 0 | 0 | 3 | 1 | 0,39 | 12 | 75% | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 |
| 8P. Hennrich | 9 | 6,8 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 5 | 80% | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 29M. Kaufmann | 45 | 7,2 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0,03 | 14 | 79% | 3 | 0 | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 |
| 4T. Siersleben | 9 | 6,5 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 1 | 100% | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Holstein Kiel | ||||||||||||||||
| 1T. Weiner | 90 | 7,0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 72 | 76% | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 |
| 40Leon Parduzi | 75 | 6,8 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 34 | 91% | 1 | 0 | 1 | 3 | 0 | 0 | 0 |
| 26D. Zec | 90 | 6,8 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0,04 | 32 | 88% | 0 | 1 | 1 | 4 | 0 | 0 | 0 |
| 13I. Nekić | 90 | 6,3 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 26 | 69% | 0 | 4 | 3 | 8 | 0 | 0 | 0 |
| 32H. Sekine | 90 | 6,0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 38 | 79% | 0 | 1 | 3 | 6 | 0 | 0 | 0 |
| 28J. Meffert | 90 | 6,3 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 48 | 79% | 0 | 2 | 2 | 5 | 0 | 0 | 0 |
| 10J. Therkelsen | 50 | 5,5 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 10 | 80% | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 1 |
| 27I. Ugoh | 83 | 6,0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0,10 | 25 | 72% | 1 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 |
| 8G. Balzi | 57 | 6,7 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0,03 | 24 | 88% | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 |
| 20A. Kaprálik | 76 | 6,2 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0,09 | 14 | 57% | 2 | 1 | 1 | 2 | 0 | 0 | 0 |
| 19P. Harres | 90 | 6,9 | 0 | 0 | 5 | 1 | 0,43 | 16 | 63% | 2 | 1 | 0 | 7 | 0 | 0 | 0 |
| 5N. Madsen | 33 | 6,4 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 11 | 91% | 0 | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 |
| 47J. Tolkin | 15 | 6,3 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 10 | 80% | 0 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| 43T. Wiese | 7 | 6,5 | 0 | 0 | 2 | 1 | 0,11 | 4 | 100% | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 |
| 11G. de Regt | 14 | 6,5 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 6 | 67% | 3 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 |
W naszej bazie nie ma wcześniejszych meczów tych drużyn.
Forma