1. FC Heidenheim – Hannover 96: kursy i typy, niedziela 8.11.2026, 13:30
2. Bundesliganiedz. 8 lis · 13:30Voith-Arena, Heidenheim an der Brenz 1. FC Heidenheim – Hannover 96,niedz. 8 lis13:30
Kto wygra · według średnich kursów12 bukmacherów
- 45% 1. FC Heidenheim
- 25% Remis
- 30% Hannover 96
Porównanie kursów
Wynik meczu: średnie kursy| Rodzaj zakładu | 11 · 1. FC Heidenheim | XX · Remis | 22 · Hannover 96 | Payout |
|---|
| Średni kurs12 bukmacherów · Payout 93,3% | 2,05 | 3,80 | 3,10 | 93,3% |
|---|
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej 2,5: średnie kursy| Rodzaj zakładu | PowyżejPowyżej | PoniżejPoniżej | Payout |
|---|
| Średni kurs9 bukmacherów · Payout 93,5% | 1,45 | 2,63 | 93,5% |
|---|
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Obie drużyny strzelą: średnie kursy| Rodzaj zakładu | TakTak | NieNie | Payout |
|---|
| Średni kurs10 bukmacherów · Payout 92,8% | 1,41 | 2,70 | 92,8% |
|---|
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Zakład bez remisu: średnie kursy| Rodzaj zakładu | 11 · 1. FC Heidenheim | 22 · Hannover 96 | Payout |
|---|
| Średni kurs8 bukmacherów · Payout 91,8% | 1,54 | 2,27 | 91,8% |
|---|
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap azjatycki −0,25: średnie kursy| Rodzaj zakładu | 11 · 1. FC Heidenheim | 22 · Hannover 96 | Payout |
|---|
| Średni kurs3 bukmacherów · Payout 91,9% | 1,78 | 1,90 | 91,9% |
|---|
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Wynik meczu · 1. połowa
Wynik meczu · 1. połowa: średnie kursy| Rodzaj zakładu | 11 · 1. FC Heidenheim | XX · Remis | 22 · Hannover 96 | Payout |
|---|
| Średni kurs7 bukmacherów · Payout 90,6% | 2,50 | 2,47 | 3,35 | 90,6% |
|---|
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Wynik meczu · 2. połowa
Wynik meczu · 2. połowa: średnie kursy| Rodzaj zakładu | 11 · 1. FC Heidenheim | XX · Remis | 22 · Hannover 96 | Payout |
|---|
| Średni kurs5 bukmacherów · Payout 91% | 2,37 | 2,82 | 3,10 | 91% |
|---|
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Podwójna szansa
Podwójna szansa: średnie kursy| Rodzaj zakładu | 1X1X · Gospodarze lub remis | 1212 · Gospodarze lub goście | X2X2 · Remis lub goście | Payout |
|---|
| Średni kurs9 bukmacherów · Payout 94,4% | 1,35 | 1,26 | 1,71 | 94,4% |
|---|
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Podwójna szansa · 1. połowa
Podwójna szansa · 1. połowa: średnie kursy| Rodzaj zakładu | 1X1X · Gospodarze lub remis | 1212 · Gospodarze lub goście | X2X2 · Remis lub goście | Payout |
|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 92,4% | 1,28 | 1,43 | 1,46 | 92,4% |
|---|
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Podwójna szansa · 2. połowa
Podwójna szansa · 2. połowa: średnie kursy| Rodzaj zakładu | 1X1X · Gospodarze lub remis | 1212 · Gospodarze lub goście | X2X2 · Remis lub goście | Payout |
|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 92,5% | 1,32 | 1,34 | 1,52 | 92,5% |
|---|
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Zakład bez remisu · 1. połowa
Zakład bez remisu · 1. połowa: średnie kursy| Rodzaj zakładu | 11 · 1. FC Heidenheim | 22 · Hannover 96 | Payout |
|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 91,7% | 1,60 | 2,15 | 91,7% |
|---|
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Zakład bez remisu · 2. połowa
Zakład bez remisu · 2. połowa: średnie kursy| Rodzaj zakładu | 11 · 1. FC Heidenheim | 22 · Hannover 96 | Payout |
|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 92,4% | 1,62 | 2,15 | 92,4% |
|---|
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej 0,5
Powyżej/poniżej 0,5: średnie kursy| Rodzaj zakładu | PowyżejPowyżej | PoniżejPoniżej | Payout |
|---|
| Średni kurs7 bukmacherów · Payout 96,5% | 1,02 | 18,0 | 96,5% |
|---|
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej 1
Powyżej/poniżej 1: średnie kursy| Rodzaj zakładu | PowyżejPowyżej | PoniżejPoniżej | Payout |
|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 94,1% | 1,01 | 13,8 | 94,1% |
|---|
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej 1,5
Powyżej/poniżej 1,5: średnie kursy| Rodzaj zakładu | PowyżejPowyżej | PoniżejPoniżej | Payout |
|---|
| Średni kurs9 bukmacherów · Payout 94,2% | 1,13 | 5,67 | 94,2% |
|---|
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej 1,75
Powyżej/poniżej 1,75: średnie kursy| Rodzaj zakładu | PowyżejPowyżej | PoniżejPoniżej | Payout |
|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 92,2% | 1,13 | 5,00 | 92,2% |
|---|
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej 2
Powyżej/poniżej 2: średnie kursy| Rodzaj zakładu | PowyżejPowyżej | PoniżejPoniżej | Payout |
|---|
| Średni kurs3 bukmacherów · Payout 93,5% | 1,18 | 4,50 | 93,5% |
|---|
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej 2,25
Powyżej/poniżej 2,25: średnie kursy| Rodzaj zakładu | PowyżejPowyżej | PoniżejPoniżej | Payout |
|---|
| Średni kurs3 bukmacherów · Payout 91,6% | 1,30 | 3,10 | 91,6% |
|---|
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej 2,75
Powyżej/poniżej 2,75: średnie kursy| Rodzaj zakładu | PowyżejPowyżej | PoniżejPoniżej | Payout |
|---|
| Średni kurs3 bukmacherów · Payout 92,7% | 1,53 | 2,35 | 92,7% |
|---|
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej 3
Powyżej/poniżej 3: średnie kursy| Rodzaj zakładu | PowyżejPowyżej | PoniżejPoniżej | Payout |
|---|
| Średni kurs5 bukmacherów · Payout 93,6% | 1,69 | 2,10 | 93,6% |
|---|
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej 3,25
Powyżej/poniżej 3,25: średnie kursy| Rodzaj zakładu | PowyżejPowyżej | PoniżejPoniżej | Payout |
|---|
| Średni kurs3 bukmacherów · Payout 94,2% | 1,90 | 1,87 | 94,2% |
|---|
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej 3,5
Powyżej/poniżej 3,5: średnie kursy| Rodzaj zakładu | PowyżejPowyżej | PoniżejPoniżej | Payout |
|---|
| Średni kurs11 bukmacherów · Payout 94,1% | 2,11 | 1,70 | 94,1% |
|---|
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej 3,75
Powyżej/poniżej 3,75: średnie kursy| Rodzaj zakładu | PowyżejPowyżej | PoniżejPoniżej | Payout |
|---|
| Średni kurs3 bukmacherów · Payout 92,6% | 2,37 | 1,52 | 92,6% |
|---|
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej 4
Powyżej/poniżej 4: średnie kursy| Rodzaj zakładu | PowyżejPowyżej | PoniżejPoniżej | Payout |
|---|
| Średni kurs5 bukmacherów · Payout 92,7% | 2,82 | 1,38 | 92,7% |
|---|
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej 4,25
Powyżej/poniżej 4,25: średnie kursy| Rodzaj zakładu | PowyżejPowyżej | PoniżejPoniżej | Payout |
|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 92,6% | 3,10 | 1,32 | 92,6% |
|---|
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej 4,5
Powyżej/poniżej 4,5: średnie kursy| Rodzaj zakładu | PowyżejPowyżej | PoniżejPoniżej | Payout |
|---|
| Średni kurs9 bukmacherów · Payout 93,7% | 3,50 | 1,28 | 93,7% |
|---|
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej 4,75
Powyżej/poniżej 4,75: średnie kursy| Rodzaj zakładu | PowyżejPowyżej | PoniżejPoniżej | Payout |
|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 92,4% | 3,80 | 1,22 | 92,4% |
|---|
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej 5
Powyżej/poniżej 5: średnie kursy| Rodzaj zakładu | PowyżejPowyżej | PoniżejPoniżej | Payout |
|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 92,2% | 5,00 | 1,13 | 92,2% |
|---|
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej 5,25
Powyżej/poniżej 5,25: średnie kursy| Rodzaj zakładu | PowyżejPowyżej | PoniżejPoniżej | Payout |
|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 93,2% | 5,33 | 1,13 | 93,2% |
|---|
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej 5,5
Powyżej/poniżej 5,5: średnie kursy| Rodzaj zakładu | PowyżejPowyżej | PoniżejPoniżej | Payout |
|---|
| Średni kurs8 bukmacherów · Payout 93,6% | 6,10 | 1,10 | 93,6% |
|---|
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej 6
Powyżej/poniżej 6: średnie kursy| Rodzaj zakładu | PowyżejPowyżej | PoniżejPoniżej | Payout |
|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 92,7% | 8,50 | 1,04 | 92,7% |
|---|
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej 6,5
Powyżej/poniżej 6,5: średnie kursy| Rodzaj zakładu | PowyżejPowyżej | PoniżejPoniżej | Payout |
|---|
| Średni kurs6 bukmacherów · Payout 94,9% | 11,25 | 1,03 | 94,9% |
|---|
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej 7,5
Powyżej/poniżej 7,5: średnie kursy| Rodzaj zakładu | PowyżejPowyżej | PoniżejPoniżej | Payout |
|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 94,9% | 15,2 | 1,01 | 94,9% |
|---|
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej 0,5 · 1. połowa
Powyżej/poniżej 0,5 · 1. połowa: średnie kursy| Rodzaj zakładu | PowyżejPowyżej | PoniżejPoniżej | Payout |
|---|
| Średni kurs7 bukmacherów · Payout 92,6% | 1,22 | 3,85 | 92,6% |
|---|
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej 1,5 · 1. połowa
Powyżej/poniżej 1,5 · 1. połowa: średnie kursy| Rodzaj zakładu | PowyżejPowyżej | PoniżejPoniżej | Payout |
|---|
| Średni kurs8 bukmacherów · Payout 92,8% | 2,05 | 1,69 | 92,8% |
|---|
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej 2,5 · 1. połowa
Powyżej/poniżej 2,5 · 1. połowa: średnie kursy| Rodzaj zakładu | PowyżejPowyżej | PoniżejPoniżej | Payout |
|---|
| Średni kurs7 bukmacherów · Payout 93% | 4,40 | 1,18 | 93% |
|---|
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej 3,5 · 1. połowa
Powyżej/poniżej 3,5 · 1. połowa: średnie kursy| Rodzaj zakładu | PowyżejPowyżej | PoniżejPoniżej | Payout |
|---|
| Średni kurs5 bukmacherów · Payout 94,2% | 10,0 | 1,04 | 94,2% |
|---|
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej 4,5 · 1. połowa
Powyżej/poniżej 4,5 · 1. połowa: średnie kursy| Rodzaj zakładu | PowyżejPowyżej | PoniżejPoniżej | Payout |
|---|
| Średni kurs4 bukmacherów · Payout 97% | 24,0 | 1,01 | 97% |
|---|
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej 0,5 · 2. połowa
Powyżej/poniżej 0,5 · 2. połowa: średnie kursy| Rodzaj zakładu | PowyżejPowyżej | PoniżejPoniżej | Payout |
|---|
| Średni kurs6 bukmacherów · Payout 93% | 1,13 | 5,25 | 93% |
|---|
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej 1,5 · 2. połowa
Powyżej/poniżej 1,5 · 2. połowa: średnie kursy| Rodzaj zakładu | PowyżejPowyżej | PoniżejPoniżej | Payout |
|---|
| Średni kurs6 bukmacherów · Payout 92,7% | 1,66 | 2,10 | 92,7% |
|---|
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej 2,5 · 2. połowa
Powyżej/poniżej 2,5 · 2. połowa: średnie kursy| Rodzaj zakładu | PowyżejPowyżej | PoniżejPoniżej | Payout |
|---|
| Średni kurs6 bukmacherów · Payout 92,4% | 3,00 | 1,33 | 92,4% |
|---|
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej 3,5 · 2. połowa
Powyżej/poniżej 3,5 · 2. połowa: średnie kursy| Rodzaj zakładu | PowyżejPowyżej | PoniżejPoniżej | Payout |
|---|
| Średni kurs4 bukmacherów · Payout 92,8% | 6,10 | 1,09 | 92,8% |
|---|
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej 4,5 · 2. połowa
Powyżej/poniżej 4,5 · 2. połowa: średnie kursy| Rodzaj zakładu | PowyżejPowyżej | PoniżejPoniżej | Payout |
|---|
| Średni kurs3 bukmacherów · Payout 95,1% | 14,0 | 1,02 | 95,1% |
|---|
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej – gospodarze 0,5
Powyżej/poniżej – gospodarze 0,5: średnie kursy| Rodzaj zakładu | PowyżejPowyżej | PoniżejPoniżej | Payout |
|---|
| Średni kurs5 bukmacherów · Payout 93,1% | 1,13 | 5,30 | 93,1% |
|---|
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej – gospodarze 1,5
Powyżej/poniżej – gospodarze 1,5: średnie kursy| Rodzaj zakładu | PowyżejPowyżej | PoniżejPoniżej | Payout |
|---|
| Średni kurs5 bukmacherów · Payout 92,7% | 1,68 | 2,07 | 92,7% |
|---|
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej – gospodarze 2,5
Powyżej/poniżej – gospodarze 2,5: średnie kursy| Rodzaj zakładu | PowyżejPowyżej | PoniżejPoniżej | Payout |
|---|
| Średni kurs5 bukmacherów · Payout 92,6% | 3,05 | 1,33 | 92,6% |
|---|
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej – gospodarze 3,5
Powyżej/poniżej – gospodarze 3,5: średnie kursy| Rodzaj zakładu | PowyżejPowyżej | PoniżejPoniżej | Payout |
|---|
| Średni kurs4 bukmacherów · Payout 92,9% | 6,30 | 1,09 | 92,9% |
|---|
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej – gospodarze 4,5
Powyżej/poniżej – gospodarze 4,5: średnie kursy| Rodzaj zakładu | PowyżejPowyżej | PoniżejPoniżej | Payout |
|---|
| Średni kurs3 bukmacherów · Payout 94,6% | 15,0 | 1,01 | 94,6% |
|---|
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej – gospodarze 0,5 · 1. połowa
Powyżej/poniżej – gospodarze 0,5 · 1. połowa: średnie kursy| Rodzaj zakładu | PowyżejPowyżej | PoniżejPoniżej | Payout |
|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 92,4% | 1,65 | 2,10 | 92,4% |
|---|
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej – gospodarze 1,5 · 1. połowa
Powyżej/poniżej – gospodarze 1,5 · 1. połowa: średnie kursy| Rodzaj zakładu | PowyżejPowyżej | PoniżejPoniżej | Payout |
|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 92,3% | 4,00 | 1,20 | 92,3% |
|---|
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej – gospodarze 2,5 · 1. połowa
Powyżej/poniżej – gospodarze 2,5 · 1. połowa: średnie kursy| Rodzaj zakładu | PowyżejPowyżej | PoniżejPoniżej | Payout |
|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 92,8% | 9,40 | 1,03 | 92,8% |
|---|
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej – gospodarze 0,5 · 2. połowa
Powyżej/poniżej – gospodarze 0,5 · 2. połowa: średnie kursy| Rodzaj zakładu | PowyżejPowyżej | PoniżejPoniżej | Payout |
|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 92,6% | 1,47 | 2,50 | 92,6% |
|---|
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej – gospodarze 1,5 · 2. połowa
Powyżej/poniżej – gospodarze 1,5 · 2. połowa: średnie kursy| Rodzaj zakładu | PowyżejPowyżej | PoniżejPoniżej | Payout |
|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 92,6% | 3,10 | 1,32 | 92,6% |
|---|
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej – gospodarze 2,5 · 2. połowa
Powyżej/poniżej – gospodarze 2,5 · 2. połowa: średnie kursy| Rodzaj zakładu | PowyżejPowyżej | PoniżejPoniżej | Payout |
|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 92,7% | 7,40 | 1,06 | 92,7% |
|---|
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej – goście 0,5
Powyżej/poniżej – goście 0,5: średnie kursy| Rodzaj zakładu | PowyżejPowyżej | PoniżejPoniżej | Payout |
|---|
| Średni kurs5 bukmacherów · Payout 92,9% | 1,22 | 3,90 | 92,9% |
|---|
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej – goście 1,5
Powyżej/poniżej – goście 1,5: średnie kursy| Rodzaj zakładu | PowyżejPowyżej | PoniżejPoniżej | Payout |
|---|
| Średni kurs5 bukmacherów · Payout 92,3% | 2,05 | 1,68 | 92,3% |
|---|
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej – goście 2,5
Powyżej/poniżej – goście 2,5: średnie kursy| Rodzaj zakładu | PowyżejPowyżej | PoniżejPoniżej | Payout |
|---|
| Średni kurs5 bukmacherów · Payout 92,8% | 4,35 | 1,18 | 92,8% |
|---|
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej – goście 3,5
Powyżej/poniżej – goście 3,5: średnie kursy| Rodzaj zakładu | PowyżejPowyżej | PoniżejPoniżej | Payout |
|---|
| Średni kurs4 bukmacherów · Payout 94,1% | 9,85 | 1,04 | 94,1% |
|---|
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej – goście 0,5 · 1. połowa
Powyżej/poniżej – goście 0,5 · 1. połowa: średnie kursy| Rodzaj zakładu | PowyżejPowyżej | PoniżejPoniżej | Payout |
|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 92,4% | 1,90 | 1,80 | 92,4% |
|---|
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej – goście 1,5 · 1. połowa
Powyżej/poniżej – goście 1,5 · 1. połowa: średnie kursy| Rodzaj zakładu | PowyżejPowyżej | PoniżejPoniżej | Payout |
|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 93,1% | 5,50 | 1,12 | 93,1% |
|---|
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej – goście 2,5 · 1. połowa
Powyżej/poniżej – goście 2,5 · 1. połowa: średnie kursy| Rodzaj zakładu | PowyżejPowyżej | PoniżejPoniżej | Payout |
|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 92,5% | 11,0 | 1,01 | 92,5% |
|---|
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej – goście 0,5 · 2. połowa
Powyżej/poniżej – goście 0,5 · 2. połowa: średnie kursy| Rodzaj zakładu | PowyżejPowyżej | PoniżejPoniżej | Payout |
|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 92,4% | 1,65 | 2,10 | 92,4% |
|---|
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej – goście 1,5 · 2. połowa
Powyżej/poniżej – goście 1,5 · 2. połowa: średnie kursy| Rodzaj zakładu | PowyżejPowyżej | PoniżejPoniżej | Payout |
|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 92,3% | 4,00 | 1,20 | 92,3% |
|---|
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej – goście 2,5 · 2. połowa
Powyżej/poniżej – goście 2,5 · 2. połowa: średnie kursy| Rodzaj zakładu | PowyżejPowyżej | PoniżejPoniżej | Payout |
|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 92,8% | 9,40 | 1,03 | 92,8% |
|---|
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Obie drużyny strzelą · 1. połowa
Obie drużyny strzelą · 1. połowa: średnie kursy| Rodzaj zakładu | TakTak | NieNie | Payout |
|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 91,6% | 3,10 | 1,30 | 91,6% |
|---|
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Obie drużyny strzelą · 2. połowa
Obie drużyny strzelą · 2. połowa: średnie kursy| Rodzaj zakładu | TakTak | NieNie | Payout |
|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 91,9% | 2,45 | 1,47 | 91,9% |
|---|
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap azjatycki −2,5
Handicap azjatycki −2,5: średnie kursy| Rodzaj zakładu | 11 · 1. FC Heidenheim | 22 · Hannover 96 | Payout |
|---|
| Średni kurs4 bukmacherów · Payout 92,1% | 6,45 | 1,07 | 92,1% |
|---|
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap azjatycki −1,5
Handicap azjatycki −1,5: średnie kursy| Rodzaj zakładu | 11 · 1. FC Heidenheim | 22 · Hannover 96 | Payout |
|---|
| Średni kurs6 bukmacherów · Payout 92,5% | 3,47 | 1,26 | 92,5% |
|---|
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap azjatycki −1,25
Handicap azjatycki −1,25: średnie kursy| Rodzaj zakładu | 11 · 1. FC Heidenheim | 22 · Hannover 96 | Payout |
|---|
| Średni kurs2 bukmacherów · Payout 90% | 3,00 | 1,28 | 90% |
|---|
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap azjatycki −1
Handicap azjatycki −1: średnie kursy| Rodzaj zakładu | 11 · 1. FC Heidenheim | 22 · Hannover 96 | Payout |
|---|
| Średni kurs3 bukmacherów · Payout 90,2% | 2,72 | 1,35 | 90,2% |
|---|
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap azjatycki −0,75
Handicap azjatycki −0,75: średnie kursy| Rodzaj zakładu | 11 · 1. FC Heidenheim | 22 · Hannover 96 | Payout |
|---|
| Średni kurs3 bukmacherów · Payout 91% | 2,27 | 1,52 | 91% |
|---|
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap azjatycki −0,5
Handicap azjatycki −0,5: średnie kursy| Rodzaj zakładu | 11 · 1. FC Heidenheim | 22 · Hannover 96 | Payout |
|---|
| Średni kurs6 bukmacherów · Payout 91,9% | 2,00 | 1,70 | 91,9% |
|---|
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap azjatycki +0,25
Handicap azjatycki +0,25: średnie kursy| Rodzaj zakładu | 11 · 1. FC Heidenheim | 22 · Hannover 96 | Payout |
|---|
| Średni kurs2 bukmacherów · Payout 90,6% | 1,41 | 2,53 | 90,6% |
|---|
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap azjatycki +0,5
Handicap azjatycki +0,5: średnie kursy| Rodzaj zakładu | 11 · 1. FC Heidenheim | 22 · Hannover 96 | Payout |
|---|
| Średni kurs5 bukmacherów · Payout 92,3% | 1,35 | 2,92 | 92,3% |
|---|
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap azjatycki +0,75
Handicap azjatycki +0,75: średnie kursy| Rodzaj zakładu | 11 · 1. FC Heidenheim | 22 · Hannover 96 | Payout |
|---|
| Średni kurs2 bukmacherów · Payout 89,6% | 1,22 | 3,37 | 89,6% |
|---|
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap azjatycki +1
Handicap azjatycki +1: średnie kursy| Rodzaj zakładu | 11 · 1. FC Heidenheim | 22 · Hannover 96 | Payout |
|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 94,6% | 1,15 | 5,32 | 94,6% |
|---|
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap azjatycki +1,5
Handicap azjatycki +1,5: średnie kursy| Rodzaj zakładu | 11 · 1. FC Heidenheim | 22 · Hannover 96 | Payout |
|---|
| Średni kurs6 bukmacherów · Payout 92,6% | 1,11 | 5,60 | 92,6% |
|---|
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap azjatycki −1,5 · 1. połowa
Handicap azjatycki −1,5 · 1. połowa: średnie kursy| Rodzaj zakładu | 11 · 1. FC Heidenheim | 22 · Hannover 96 | Payout |
|---|
| Średni kurs3 bukmacherów · Payout 91,2% | 5,85 | 1,08 | 91,2% |
|---|
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap azjatycki −0,5 · 1. połowa
Handicap azjatycki −0,5 · 1. połowa: średnie kursy| Rodzaj zakładu | 11 · 1. FC Heidenheim | 22 · Hannover 96 | Payout |
|---|
| Średni kurs5 bukmacherów · Payout 91,1% | 2,42 | 1,46 | 91,1% |
|---|
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap azjatycki +0,5 · 1. połowa
Handicap azjatycki +0,5 · 1. połowa: średnie kursy| Rodzaj zakładu | 11 · 1. FC Heidenheim | 22 · Hannover 96 | Payout |
|---|
| Średni kurs4 bukmacherów · Payout 91,4% | 1,28 | 3,20 | 91,4% |
|---|
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap azjatycki +1,5 · 1. połowa
Handicap azjatycki +1,5 · 1. połowa: średnie kursy| Rodzaj zakładu | 11 · 1. FC Heidenheim | 22 · Hannover 96 | Payout |
|---|
| Średni kurs3 bukmacherów · Payout 91,6% | 1,03 | 8,30 | 91,6% |
|---|
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap azjatycki −2,5 · 2. połowa
Handicap azjatycki −2,5 · 2. połowa: średnie kursy| Rodzaj zakładu | 11 · 1. FC Heidenheim | 22 · Hannover 96 | Payout |
|---|
| Średni kurs3 bukmacherów · Payout 93,2% | 12,0 | 1,01 | 93,2% |
|---|
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap azjatycki −1,5 · 2. połowa
Handicap azjatycki −1,5 · 2. połowa: średnie kursy| Rodzaj zakładu | 11 · 1. FC Heidenheim | 22 · Hannover 96 | Payout |
|---|
| Średni kurs3 bukmacherów · Payout 91,5% | 5,00 | 1,12 | 91,5% |
|---|
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap azjatycki −0,5 · 2. połowa
Handicap azjatycki −0,5 · 2. połowa: średnie kursy| Rodzaj zakładu | 11 · 1. FC Heidenheim | 22 · Hannover 96 | Payout |
|---|
| Średni kurs4 bukmacherów · Payout 91,3% | 2,28 | 1,52 | 91,3% |
|---|
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap azjatycki +0,5 · 2. połowa
Handicap azjatycki +0,5 · 2. połowa: średnie kursy| Rodzaj zakładu | 11 · 1. FC Heidenheim | 22 · Hannover 96 | Payout |
|---|
| Średni kurs4 bukmacherów · Payout 91,4% | 1,32 | 2,97 | 91,4% |
|---|
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap azjatycki +1,5 · 2. połowa
Handicap azjatycki +1,5 · 2. połowa: średnie kursy| Rodzaj zakładu | 11 · 1. FC Heidenheim | 22 · Hannover 96 | Payout |
|---|
| Średni kurs3 bukmacherów · Payout 91,3% | 1,05 | 7,00 | 91,3% |
|---|
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap europejski −4
Handicap europejski −4: średnie kursy| Rodzaj zakładu | 11 · 1. FC Heidenheim | XX · Remis | 22 · Hannover 96 | Payout |
|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 91,3% | 26,0 | 13,0 | 1,02 | 91,3% |
|---|
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap europejski −3
Handicap europejski −3: średnie kursy| Rodzaj zakładu | 11 · 1. FC Heidenheim | XX · Remis | 22 · Hannover 96 | Payout |
|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 90,7% | 14,5 | 9,25 | 1,08 | 90,7% |
|---|
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap europejski −2
Handicap europejski −2: średnie kursy| Rodzaj zakładu | 11 · 1. FC Heidenheim | XX · Remis | 22 · Hannover 96 | Payout |
|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 91,3% | 7,10 | 6,00 | 1,27 | 91,3% |
|---|
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap europejski −1
Handicap europejski −1: średnie kursy| Rodzaj zakładu | 11 · 1. FC Heidenheim | XX · Remis | 22 · Hannover 96 | Payout |
|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 89,6% | 3,50 | 4,25 | 1,68 | 89,6% |
|---|
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap europejski +1
Handicap europejski +1: średnie kursy| Rodzaj zakładu | 11 · 1. FC Heidenheim | XX · Remis | 22 · Hannover 96 | Payout |
|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 90,5% | 1,35 | 5,25 | 5,75 | 90,5% |
|---|
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap europejski +2
Handicap europejski +2: średnie kursy| Rodzaj zakładu | 11 · 1. FC Heidenheim | XX · Remis | 22 · Hannover 96 | Payout |
|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 92,2% | 1,11 | 8,75 | 14,5 | 92,2% |
|---|
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap europejski +3
Handicap europejski +3: średnie kursy| Rodzaj zakładu | 11 · 1. FC Heidenheim | XX · Remis | 22 · Hannover 96 | Payout |
|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 90,7% | 1,02 | 12,0 | 26,0 | 90,7% |
|---|
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap europejski −2 · 1. połowa
Handicap europejski −2 · 1. połowa: średnie kursy| Rodzaj zakładu | 11 · 1. FC Heidenheim | XX · Remis | 22 · Hannover 96 | Payout |
|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 90,1% | 20,0 | 7,00 | 1,09 | 90,1% |
|---|
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap europejski −1 · 1. połowa
Handicap europejski −1 · 1. połowa: średnie kursy| Rodzaj zakładu | 11 · 1. FC Heidenheim | XX · Remis | 22 · Hannover 96 | Payout |
|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 90% | 6,75 | 3,60 | 1,46 | 90% |
|---|
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap europejski +1 · 1. połowa
Handicap europejski +1 · 1. połowa: średnie kursy| Rodzaj zakładu | 11 · 1. FC Heidenheim | XX · Remis | 22 · Hannover 96 | Payout |
|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 89,9% | 1,28 | 4,25 | 10,5 | 89,9% |
|---|
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap europejski −2 · 2. połowa
Handicap europejski −2 · 2. połowa: średnie kursy| Rodzaj zakładu | 11 · 1. FC Heidenheim | XX · Remis | 22 · Hannover 96 | Payout |
|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 92,2% | 16,0 | 6,90 | 1,14 | 92,2% |
|---|
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap europejski −1 · 2. połowa
Handicap europejski −1 · 2. połowa: średnie kursy| Rodzaj zakładu | 11 · 1. FC Heidenheim | XX · Remis | 22 · Hannover 96 | Payout |
|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 90,7% | 5,60 | 3,75 | 1,52 | 90,7% |
|---|
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap europejski +1 · 2. połowa
Handicap europejski +1 · 2. połowa: średnie kursy| Rodzaj zakładu | 11 · 1. FC Heidenheim | XX · Remis | 22 · Hannover 96 | Payout |
|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 90,8% | 1,32 | 4,40 | 8,60 | 90,8% |
|---|
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Dokładny wynik
Dokładny wynik: średnie kursy| Rodzaj zakładu | 0:00:0 | 0:10:1 | 0:100:10 | 0:110:11 | 0:20:2 | 0:30:3 | 0:40:4 | 0:50:5 | 0:60:6 | 0:70:7 | 0:80:8 | 0:90:9 | 1:01:0 | 1:11:1 | 1:101:10 | 1:21:2 | 1:31:3 | 1:41:4 | 1:51:5 | 1:61:6 | 1:71:7 | 1:81:8 | 1:91:9 | 10:010:0 | 10:110:1 | 11:011:0 | 2:02:0 | 2:12:1 | 2:22:2 | 2:32:3 | 2:42:4 | 2:52:5 | 2:62:6 | 2:72:7 | 2:82:8 | 2:92:9 | 3:03:0 | 3:13:1 | 3:23:2 | 3:33:3 | 3:43:4 | 3:53:5 | 3:63:6 | 3:73:7 | 3:83:8 | 4:04:0 | 4:14:1 | 4:24:2 | 4:34:3 | 4:44:4 | 4:54:5 | 4:64:6 | 4:74:7 | 5:05:0 | 5:15:1 | 5:25:2 | 5:35:3 | 5:45:4 | 5:55:5 | 5:65:6 | 6:06:0 | 6:16:1 | 6:26:2 | 6:36:3 | 6:46:4 | 6:56:5 | 7:07:0 | 7:17:1 | 7:27:2 | 7:37:3 | 7:47:4 | 8:08:0 | 8:18:1 | 8:28:2 | 8:38:3 | 8:48:4 | 9:09:0 | 9:19:1 | 9:29:2 | Payout |
|---|
| Średni kurs6 bukmacherów · Payout 65,5% | 20,0 | 15,25 | 401,0 | 401,0 | 19,25 | 37,0 | 85,0 | 175,0 | 250,0 | 275,0 | 401,0 | 401,0 | 11,75 | 7,35 | 401,0 | 10,5 | 20,0 | 50,0 | 125,0 | 225,0 | 275,0 | 401,0 | 401,0 | 401,0 | 501,0 | 401,0 | 12,5 | 8,45 | 9,75 | 21,5 | 55,0 | 125,0 | 225,0 | 275,0 | 501,0 | 401,0 | 20,0 | 13,0 | 17,0 | 30,0 | 80,0 | 175,0 | 250,0 | 276,0 | 501,0 | 40,0 | 28,0 | 36,0 | 65,0 | 125,0 | 225,0 | 275,0 | 501,0 | 100,0 | 70,0 | 85,0 | 125,0 | 200,0 | 250,0 | 300,0 | 175,0 | 150,0 | 175,0 | 225,0 | 250,0 | 300,0 | 250,0 | 225,0 | 250,0 | 275,0 | 300,0 | 363,5 | 363,5 | 376,0 | 501,0 | 301,0 | 501,0 | 501,0 | 501,0 | 65,5% |
|---|
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Do przerwy/koniec meczu
Do przerwy/koniec meczu: średnie kursy| Rodzaj zakładu | 1/11/1 · Gospodarze/gospodarze | 1/X1/X · Gospodarze/remis | 1/21/2 · Gospodarze/goście | X/1X/1 · Remis/gospodarze | X/XX/X · Remis/remis | X/2X/2 · Remis/goście | 2/12/1 · Goście/gospodarze | 2/X2/X · Goście/remis | 2/22/2 · Goście/goście | Payout |
|---|
| Średni kurs4 bukmacherów · Payout 80,8% | 3,17 | 12,0 | 26,5 | 5,65 | 6,45 | 7,45 | 19,75 | 13,0 | 4,82 | 80,8% |
|---|
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Zmiany kursów · 1X2
Od otwarcia kursów · Średni kurs 13 bukmacherów.
- 1. FC Heidenheim2,05 → 2,06+0,5%
- Remis3,80 → 3,80Bez zmian
- Hannover 963,10 → 3,10Bez zmian
Podsumowanie przed meczem
Z naszych danychWedług średnich kursów faworytem jest 1. FC Heidenheim z szansą na wygraną 45%. Remis: 25%.
Zestawione automatycznie z danych ScanOdds: tabela, ostatnie wyniki i średnie kursy (12 bukmacherów).
Informacje o meczu
- Początek meczu
- niedz. 8 lis · 13:30
- Stadion
- Voith-Arena, Heidenheim an der Brenz
Mecze bezpośrednie
W naszej bazie nie ma wcześniejszych meczów tych drużyn.