1. FC Heidenheim – Hannover 96: kurzy a tipy, nedeľa 8. 11. 2026 13:30
2. Bundesligane 8. 11. · 13:30Voith-Arena, Heidenheim an der Brenz 1. FC Heidenheim – Hannover 96,ne 8. 11.13:30
Kto vyhrá · podľa kurzov12 stávkových kancelárií
- 45 % 1. FC Heidenheim
- 25 % Remíza
- 30 % Hannover 96
Porovnanie kurzov
Výsledok zápasu: priemerné kurzy| Typ stávky | 11 · 1. FC Heidenheim | XX · Remíza | 22 · Hannover 96 | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz12 stávkových kancelárií · Výplatnosť 93,3 % | 2,05 | 3,80 | 3,10 | 93,3 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej 2,5: priemerné kurzy| Typ stávky | ViacViac | MenejMenej | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz9 stávkových kancelárií · Výplatnosť 93,5 % | 1,45 | 2,63 | 93,5 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Oba tímy dajú gól: priemerné kurzy| Typ stávky | ÁnoÁno | NieNie | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz10 stávkových kancelárií · Výplatnosť 92,8 % | 1,41 | 2,70 | 92,8 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Stávka bez remízy: priemerné kurzy| Typ stávky | 11 · 1. FC Heidenheim | 22 · Hannover 96 | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz8 stávkových kancelárií · Výplatnosť 91,8 % | 1,54 | 2,27 | 91,8 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Ázijský handicap −0,25: priemerné kurzy| Typ stávky | 11 · 1. FC Heidenheim | 22 · Hannover 96 | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 91,9 % | 1,78 | 1,90 | 91,9 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Výsledok zápasu · 1. polčas
Výsledok zápasu · 1. polčas: priemerné kurzy| Typ stávky | 11 · 1. FC Heidenheim | XX · Remíza | 22 · Hannover 96 | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz7 stávkových kancelárií · Výplatnosť 90,6 % | 2,50 | 2,47 | 3,35 | 90,6 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Výsledok zápasu · 2. polčas
Výsledok zápasu · 2. polčas: priemerné kurzy| Typ stávky | 11 · 1. FC Heidenheim | XX · Remíza | 22 · Hannover 96 | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz5 stávkových kancelárií · Výplatnosť 91 % | 2,37 | 2,82 | 3,10 | 91 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Dvojitá šanca
Dvojitá šanca: priemerné kurzy| Typ stávky | 1X1X · Domáci alebo remíza | 1212 · Domáci alebo hostia | X2X2 · Remíza alebo hostia | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz9 stávkových kancelárií · Výplatnosť 94,4 % | 1,35 | 1,26 | 1,71 | 94,4 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Dvojitá šanca · 1. polčas
Dvojitá šanca · 1. polčas: priemerné kurzy| Typ stávky | 1X1X · Domáci alebo remíza | 1212 · Domáci alebo hostia | X2X2 · Remíza alebo hostia | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 92,4 % | 1,28 | 1,43 | 1,46 | 92,4 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Dvojitá šanca · 2. polčas
Dvojitá šanca · 2. polčas: priemerné kurzy| Typ stávky | 1X1X · Domáci alebo remíza | 1212 · Domáci alebo hostia | X2X2 · Remíza alebo hostia | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 92,5 % | 1,32 | 1,34 | 1,52 | 92,5 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Stávka bez remízy · 1. polčas
Stávka bez remízy · 1. polčas: priemerné kurzy| Typ stávky | 11 · 1. FC Heidenheim | 22 · Hannover 96 | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 91,7 % | 1,60 | 2,15 | 91,7 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Stávka bez remízy · 2. polčas
Stávka bez remízy · 2. polčas: priemerné kurzy| Typ stávky | 11 · 1. FC Heidenheim | 22 · Hannover 96 | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 92,4 % | 1,62 | 2,15 | 92,4 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej 0,5
Viac/menej 0,5: priemerné kurzy| Typ stávky | ViacViac | MenejMenej | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz7 stávkových kancelárií · Výplatnosť 96,5 % | 1,02 | 18,0 | 96,5 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej 1
Viac/menej 1: priemerné kurzy| Typ stávky | ViacViac | MenejMenej | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 94,1 % | 1,01 | 13,8 | 94,1 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej 1,5
Viac/menej 1,5: priemerné kurzy| Typ stávky | ViacViac | MenejMenej | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz9 stávkových kancelárií · Výplatnosť 94,2 % | 1,13 | 5,67 | 94,2 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej 1,75
Viac/menej 1,75: priemerné kurzy| Typ stávky | ViacViac | MenejMenej | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 92,2 % | 1,13 | 5,00 | 92,2 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej 2
Viac/menej 2: priemerné kurzy| Typ stávky | ViacViac | MenejMenej | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 93,5 % | 1,18 | 4,50 | 93,5 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej 2,25
Viac/menej 2,25: priemerné kurzy| Typ stávky | ViacViac | MenejMenej | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 91,6 % | 1,30 | 3,10 | 91,6 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej 2,75
Viac/menej 2,75: priemerné kurzy| Typ stávky | ViacViac | MenejMenej | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 92,7 % | 1,53 | 2,35 | 92,7 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej 3
Viac/menej 3: priemerné kurzy| Typ stávky | ViacViac | MenejMenej | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz5 stávkových kancelárií · Výplatnosť 93,6 % | 1,69 | 2,10 | 93,6 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej 3,25
Viac/menej 3,25: priemerné kurzy| Typ stávky | ViacViac | MenejMenej | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 94,2 % | 1,90 | 1,87 | 94,2 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej 3,5
Viac/menej 3,5: priemerné kurzy| Typ stávky | ViacViac | MenejMenej | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz11 stávkových kancelárií · Výplatnosť 94,1 % | 2,11 | 1,70 | 94,1 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej 3,75
Viac/menej 3,75: priemerné kurzy| Typ stávky | ViacViac | MenejMenej | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 92,6 % | 2,37 | 1,52 | 92,6 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej 4
Viac/menej 4: priemerné kurzy| Typ stávky | ViacViac | MenejMenej | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz5 stávkových kancelárií · Výplatnosť 92,7 % | 2,82 | 1,38 | 92,7 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej 4,25
Viac/menej 4,25: priemerné kurzy| Typ stávky | ViacViac | MenejMenej | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 92,6 % | 3,10 | 1,32 | 92,6 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej 4,5
Viac/menej 4,5: priemerné kurzy| Typ stávky | ViacViac | MenejMenej | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz9 stávkových kancelárií · Výplatnosť 93,7 % | 3,50 | 1,28 | 93,7 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej 4,75
Viac/menej 4,75: priemerné kurzy| Typ stávky | ViacViac | MenejMenej | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 92,4 % | 3,80 | 1,22 | 92,4 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej 5
Viac/menej 5: priemerné kurzy| Typ stávky | ViacViac | MenejMenej | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 92,2 % | 5,00 | 1,13 | 92,2 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej 5,25
Viac/menej 5,25: priemerné kurzy| Typ stávky | ViacViac | MenejMenej | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 93,2 % | 5,33 | 1,13 | 93,2 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej 5,5
Viac/menej 5,5: priemerné kurzy| Typ stávky | ViacViac | MenejMenej | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz8 stávkových kancelárií · Výplatnosť 93,6 % | 6,10 | 1,10 | 93,6 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej 6
Viac/menej 6: priemerné kurzy| Typ stávky | ViacViac | MenejMenej | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 92,7 % | 8,50 | 1,04 | 92,7 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej 6,5
Viac/menej 6,5: priemerné kurzy| Typ stávky | ViacViac | MenejMenej | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz6 stávkových kancelárií · Výplatnosť 94,9 % | 11,25 | 1,03 | 94,9 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej 7,5
Viac/menej 7,5: priemerné kurzy| Typ stávky | ViacViac | MenejMenej | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 94,9 % | 15,2 | 1,01 | 94,9 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej 0,5 · 1. polčas
Viac/menej 0,5 · 1. polčas: priemerné kurzy| Typ stávky | ViacViac | MenejMenej | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz7 stávkových kancelárií · Výplatnosť 92,6 % | 1,22 | 3,85 | 92,6 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej 1,5 · 1. polčas
Viac/menej 1,5 · 1. polčas: priemerné kurzy| Typ stávky | ViacViac | MenejMenej | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz8 stávkových kancelárií · Výplatnosť 92,8 % | 2,05 | 1,69 | 92,8 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej 2,5 · 1. polčas
Viac/menej 2,5 · 1. polčas: priemerné kurzy| Typ stávky | ViacViac | MenejMenej | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz7 stávkových kancelárií · Výplatnosť 93 % | 4,40 | 1,18 | 93 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej 3,5 · 1. polčas
Viac/menej 3,5 · 1. polčas: priemerné kurzy| Typ stávky | ViacViac | MenejMenej | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz5 stávkových kancelárií · Výplatnosť 94,2 % | 10,0 | 1,04 | 94,2 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej 4,5 · 1. polčas
Viac/menej 4,5 · 1. polčas: priemerné kurzy| Typ stávky | ViacViac | MenejMenej | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz4 stávkové kancelárie · Výplatnosť 97 % | 24,0 | 1,01 | 97 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej 0,5 · 2. polčas
Viac/menej 0,5 · 2. polčas: priemerné kurzy| Typ stávky | ViacViac | MenejMenej | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz6 stávkových kancelárií · Výplatnosť 93 % | 1,13 | 5,25 | 93 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej 1,5 · 2. polčas
Viac/menej 1,5 · 2. polčas: priemerné kurzy| Typ stávky | ViacViac | MenejMenej | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz6 stávkových kancelárií · Výplatnosť 92,7 % | 1,66 | 2,10 | 92,7 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej 2,5 · 2. polčas
Viac/menej 2,5 · 2. polčas: priemerné kurzy| Typ stávky | ViacViac | MenejMenej | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz6 stávkových kancelárií · Výplatnosť 92,4 % | 3,00 | 1,33 | 92,4 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej 3,5 · 2. polčas
Viac/menej 3,5 · 2. polčas: priemerné kurzy| Typ stávky | ViacViac | MenejMenej | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz4 stávkové kancelárie · Výplatnosť 92,8 % | 6,10 | 1,09 | 92,8 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej 4,5 · 2. polčas
Viac/menej 4,5 · 2. polčas: priemerné kurzy| Typ stávky | ViacViac | MenejMenej | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 95,1 % | 14,0 | 1,02 | 95,1 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej – domáci 0,5
Viac/menej – domáci 0,5: priemerné kurzy| Typ stávky | ViacViac | MenejMenej | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz5 stávkových kancelárií · Výplatnosť 93,1 % | 1,13 | 5,30 | 93,1 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej – domáci 1,5
Viac/menej – domáci 1,5: priemerné kurzy| Typ stávky | ViacViac | MenejMenej | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz5 stávkových kancelárií · Výplatnosť 92,7 % | 1,68 | 2,07 | 92,7 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej – domáci 2,5
Viac/menej – domáci 2,5: priemerné kurzy| Typ stávky | ViacViac | MenejMenej | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz5 stávkových kancelárií · Výplatnosť 92,6 % | 3,05 | 1,33 | 92,6 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej – domáci 3,5
Viac/menej – domáci 3,5: priemerné kurzy| Typ stávky | ViacViac | MenejMenej | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz4 stávkové kancelárie · Výplatnosť 92,9 % | 6,30 | 1,09 | 92,9 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej – domáci 4,5
Viac/menej – domáci 4,5: priemerné kurzy| Typ stávky | ViacViac | MenejMenej | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 94,6 % | 15,0 | 1,01 | 94,6 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej – domáci 0,5 · 1. polčas
Viac/menej – domáci 0,5 · 1. polčas: priemerné kurzy| Typ stávky | ViacViac | MenejMenej | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 92,4 % | 1,65 | 2,10 | 92,4 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej – domáci 1,5 · 1. polčas
Viac/menej – domáci 1,5 · 1. polčas: priemerné kurzy| Typ stávky | ViacViac | MenejMenej | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 92,3 % | 4,00 | 1,20 | 92,3 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej – domáci 2,5 · 1. polčas
Viac/menej – domáci 2,5 · 1. polčas: priemerné kurzy| Typ stávky | ViacViac | MenejMenej | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 92,8 % | 9,40 | 1,03 | 92,8 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej – domáci 0,5 · 2. polčas
Viac/menej – domáci 0,5 · 2. polčas: priemerné kurzy| Typ stávky | ViacViac | MenejMenej | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 92,6 % | 1,47 | 2,50 | 92,6 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej – domáci 1,5 · 2. polčas
Viac/menej – domáci 1,5 · 2. polčas: priemerné kurzy| Typ stávky | ViacViac | MenejMenej | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 92,6 % | 3,10 | 1,32 | 92,6 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej – domáci 2,5 · 2. polčas
Viac/menej – domáci 2,5 · 2. polčas: priemerné kurzy| Typ stávky | ViacViac | MenejMenej | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 92,7 % | 7,40 | 1,06 | 92,7 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej – hostia 0,5
Viac/menej – hostia 0,5: priemerné kurzy| Typ stávky | ViacViac | MenejMenej | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz5 stávkových kancelárií · Výplatnosť 92,9 % | 1,22 | 3,90 | 92,9 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej – hostia 1,5
Viac/menej – hostia 1,5: priemerné kurzy| Typ stávky | ViacViac | MenejMenej | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz5 stávkových kancelárií · Výplatnosť 92,3 % | 2,05 | 1,68 | 92,3 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej – hostia 2,5
Viac/menej – hostia 2,5: priemerné kurzy| Typ stávky | ViacViac | MenejMenej | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz5 stávkových kancelárií · Výplatnosť 92,8 % | 4,35 | 1,18 | 92,8 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej – hostia 3,5
Viac/menej – hostia 3,5: priemerné kurzy| Typ stávky | ViacViac | MenejMenej | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz4 stávkové kancelárie · Výplatnosť 94,1 % | 9,85 | 1,04 | 94,1 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej – hostia 0,5 · 1. polčas
Viac/menej – hostia 0,5 · 1. polčas: priemerné kurzy| Typ stávky | ViacViac | MenejMenej | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 92,4 % | 1,90 | 1,80 | 92,4 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej – hostia 1,5 · 1. polčas
Viac/menej – hostia 1,5 · 1. polčas: priemerné kurzy| Typ stávky | ViacViac | MenejMenej | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 93,1 % | 5,50 | 1,12 | 93,1 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej – hostia 2,5 · 1. polčas
Viac/menej – hostia 2,5 · 1. polčas: priemerné kurzy| Typ stávky | ViacViac | MenejMenej | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 92,5 % | 11,0 | 1,01 | 92,5 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej – hostia 0,5 · 2. polčas
Viac/menej – hostia 0,5 · 2. polčas: priemerné kurzy| Typ stávky | ViacViac | MenejMenej | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 92,4 % | 1,65 | 2,10 | 92,4 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej – hostia 1,5 · 2. polčas
Viac/menej – hostia 1,5 · 2. polčas: priemerné kurzy| Typ stávky | ViacViac | MenejMenej | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 92,3 % | 4,00 | 1,20 | 92,3 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej – hostia 2,5 · 2. polčas
Viac/menej – hostia 2,5 · 2. polčas: priemerné kurzy| Typ stávky | ViacViac | MenejMenej | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 92,8 % | 9,40 | 1,03 | 92,8 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Oba tímy dajú gól · 1. polčas
Oba tímy dajú gól · 1. polčas: priemerné kurzy| Typ stávky | ÁnoÁno | NieNie | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 91,6 % | 3,10 | 1,30 | 91,6 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Oba tímy dajú gól · 2. polčas
Oba tímy dajú gól · 2. polčas: priemerné kurzy| Typ stávky | ÁnoÁno | NieNie | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 91,9 % | 2,45 | 1,47 | 91,9 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Ázijský handicap −2,5
Ázijský handicap −2,5: priemerné kurzy| Typ stávky | 11 · 1. FC Heidenheim | 22 · Hannover 96 | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz4 stávkové kancelárie · Výplatnosť 92,1 % | 6,45 | 1,07 | 92,1 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Ázijský handicap −1,5
Ázijský handicap −1,5: priemerné kurzy| Typ stávky | 11 · 1. FC Heidenheim | 22 · Hannover 96 | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz6 stávkových kancelárií · Výplatnosť 92,5 % | 3,47 | 1,26 | 92,5 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Ázijský handicap −1,25
Ázijský handicap −1,25: priemerné kurzy| Typ stávky | 11 · 1. FC Heidenheim | 22 · Hannover 96 | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz2 stávkové kancelárie · Výplatnosť 90 % | 3,00 | 1,28 | 90 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Ázijský handicap −1
Ázijský handicap −1: priemerné kurzy| Typ stávky | 11 · 1. FC Heidenheim | 22 · Hannover 96 | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 90,2 % | 2,72 | 1,35 | 90,2 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Ázijský handicap −0,75
Ázijský handicap −0,75: priemerné kurzy| Typ stávky | 11 · 1. FC Heidenheim | 22 · Hannover 96 | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 91 % | 2,27 | 1,52 | 91 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Ázijský handicap −0,5
Ázijský handicap −0,5: priemerné kurzy| Typ stávky | 11 · 1. FC Heidenheim | 22 · Hannover 96 | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz6 stávkových kancelárií · Výplatnosť 91,9 % | 2,00 | 1,70 | 91,9 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Ázijský handicap +0,25
Ázijský handicap +0,25: priemerné kurzy| Typ stávky | 11 · 1. FC Heidenheim | 22 · Hannover 96 | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz2 stávkové kancelárie · Výplatnosť 90,6 % | 1,41 | 2,53 | 90,6 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Ázijský handicap +0,5
Ázijský handicap +0,5: priemerné kurzy| Typ stávky | 11 · 1. FC Heidenheim | 22 · Hannover 96 | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz5 stávkových kancelárií · Výplatnosť 92,3 % | 1,35 | 2,92 | 92,3 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Ázijský handicap +0,75
Ázijský handicap +0,75: priemerné kurzy| Typ stávky | 11 · 1. FC Heidenheim | 22 · Hannover 96 | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz2 stávkové kancelárie · Výplatnosť 89,6 % | 1,22 | 3,37 | 89,6 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Ázijský handicap +1
Ázijský handicap +1: priemerné kurzy| Typ stávky | 11 · 1. FC Heidenheim | 22 · Hannover 96 | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 94,5 % | 1,15 | 5,30 | 94,5 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Ázijský handicap +1,5
Ázijský handicap +1,5: priemerné kurzy| Typ stávky | 11 · 1. FC Heidenheim | 22 · Hannover 96 | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz6 stávkových kancelárií · Výplatnosť 92,6 % | 1,11 | 5,60 | 92,6 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Ázijský handicap −1,5 · 1. polčas
Ázijský handicap −1,5 · 1. polčas: priemerné kurzy| Typ stávky | 11 · 1. FC Heidenheim | 22 · Hannover 96 | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 91,2 % | 5,85 | 1,08 | 91,2 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Ázijský handicap −0,5 · 1. polčas
Ázijský handicap −0,5 · 1. polčas: priemerné kurzy| Typ stávky | 11 · 1. FC Heidenheim | 22 · Hannover 96 | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz5 stávkových kancelárií · Výplatnosť 91,1 % | 2,42 | 1,46 | 91,1 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Ázijský handicap +0,5 · 1. polčas
Ázijský handicap +0,5 · 1. polčas: priemerné kurzy| Typ stávky | 11 · 1. FC Heidenheim | 22 · Hannover 96 | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz4 stávkové kancelárie · Výplatnosť 91,4 % | 1,28 | 3,20 | 91,4 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Ázijský handicap +1,5 · 1. polčas
Ázijský handicap +1,5 · 1. polčas: priemerné kurzy| Typ stávky | 11 · 1. FC Heidenheim | 22 · Hannover 96 | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 91,6 % | 1,03 | 8,30 | 91,6 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Ázijský handicap −2,5 · 2. polčas
Ázijský handicap −2,5 · 2. polčas: priemerné kurzy| Typ stávky | 11 · 1. FC Heidenheim | 22 · Hannover 96 | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 93,2 % | 12,0 | 1,01 | 93,2 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Ázijský handicap −1,5 · 2. polčas
Ázijský handicap −1,5 · 2. polčas: priemerné kurzy| Typ stávky | 11 · 1. FC Heidenheim | 22 · Hannover 96 | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 91,5 % | 5,00 | 1,12 | 91,5 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Ázijský handicap −0,5 · 2. polčas
Ázijský handicap −0,5 · 2. polčas: priemerné kurzy| Typ stávky | 11 · 1. FC Heidenheim | 22 · Hannover 96 | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz4 stávkové kancelárie · Výplatnosť 91,3 % | 2,28 | 1,52 | 91,3 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Ázijský handicap +0,5 · 2. polčas
Ázijský handicap +0,5 · 2. polčas: priemerné kurzy| Typ stávky | 11 · 1. FC Heidenheim | 22 · Hannover 96 | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz4 stávkové kancelárie · Výplatnosť 91,4 % | 1,32 | 2,97 | 91,4 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Ázijský handicap +1,5 · 2. polčas
Ázijský handicap +1,5 · 2. polčas: priemerné kurzy| Typ stávky | 11 · 1. FC Heidenheim | 22 · Hannover 96 | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 91,3 % | 1,05 | 7,00 | 91,3 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Európsky handicap −4
Európsky handicap −4: priemerné kurzy| Typ stávky | 11 · 1. FC Heidenheim | XX · Remíza | 22 · Hannover 96 | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 91,3 % | 26,0 | 13,0 | 1,02 | 91,3 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Európsky handicap −3
Európsky handicap −3: priemerné kurzy| Typ stávky | 11 · 1. FC Heidenheim | XX · Remíza | 22 · Hannover 96 | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 90,7 % | 14,5 | 9,25 | 1,08 | 90,7 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Európsky handicap −2
Európsky handicap −2: priemerné kurzy| Typ stávky | 11 · 1. FC Heidenheim | XX · Remíza | 22 · Hannover 96 | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 91,3 % | 7,10 | 6,00 | 1,27 | 91,3 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Európsky handicap −1
Európsky handicap −1: priemerné kurzy| Typ stávky | 11 · 1. FC Heidenheim | XX · Remíza | 22 · Hannover 96 | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 89,6 % | 3,50 | 4,25 | 1,68 | 89,6 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Európsky handicap +1
Európsky handicap +1: priemerné kurzy| Typ stávky | 11 · 1. FC Heidenheim | XX · Remíza | 22 · Hannover 96 | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 90,5 % | 1,35 | 5,25 | 5,75 | 90,5 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Európsky handicap +2
Európsky handicap +2: priemerné kurzy| Typ stávky | 11 · 1. FC Heidenheim | XX · Remíza | 22 · Hannover 96 | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 92,2 % | 1,11 | 8,75 | 14,5 | 92,2 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Európsky handicap +3
Európsky handicap +3: priemerné kurzy| Typ stávky | 11 · 1. FC Heidenheim | XX · Remíza | 22 · Hannover 96 | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 90,7 % | 1,02 | 12,0 | 26,0 | 90,7 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Európsky handicap −2 · 1. polčas
Európsky handicap −2 · 1. polčas: priemerné kurzy| Typ stávky | 11 · 1. FC Heidenheim | XX · Remíza | 22 · Hannover 96 | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 90,1 % | 20,0 | 7,00 | 1,09 | 90,1 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Európsky handicap −1 · 1. polčas
Európsky handicap −1 · 1. polčas: priemerné kurzy| Typ stávky | 11 · 1. FC Heidenheim | XX · Remíza | 22 · Hannover 96 | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 90 % | 6,75 | 3,60 | 1,46 | 90 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Európsky handicap +1 · 1. polčas
Európsky handicap +1 · 1. polčas: priemerné kurzy| Typ stávky | 11 · 1. FC Heidenheim | XX · Remíza | 22 · Hannover 96 | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 89,9 % | 1,28 | 4,25 | 10,5 | 89,9 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Európsky handicap −2 · 2. polčas
Európsky handicap −2 · 2. polčas: priemerné kurzy| Typ stávky | 11 · 1. FC Heidenheim | XX · Remíza | 22 · Hannover 96 | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 92,2 % | 16,0 | 6,90 | 1,14 | 92,2 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Európsky handicap −1 · 2. polčas
Európsky handicap −1 · 2. polčas: priemerné kurzy| Typ stávky | 11 · 1. FC Heidenheim | XX · Remíza | 22 · Hannover 96 | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 90,7 % | 5,60 | 3,75 | 1,52 | 90,7 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Európsky handicap +1 · 2. polčas
Európsky handicap +1 · 2. polčas: priemerné kurzy| Typ stávky | 11 · 1. FC Heidenheim | XX · Remíza | 22 · Hannover 96 | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 90,8 % | 1,32 | 4,40 | 8,60 | 90,8 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Presný výsledok
Presný výsledok: priemerné kurzy| Typ stávky | 0:00:0 | 0:10:1 | 0:100:10 | 0:110:11 | 0:20:2 | 0:30:3 | 0:40:4 | 0:50:5 | 0:60:6 | 0:70:7 | 0:80:8 | 0:90:9 | 1:01:0 | 1:11:1 | 1:101:10 | 1:21:2 | 1:31:3 | 1:41:4 | 1:51:5 | 1:61:6 | 1:71:7 | 1:81:8 | 1:91:9 | 10:010:0 | 10:110:1 | 11:011:0 | 2:02:0 | 2:12:1 | 2:22:2 | 2:32:3 | 2:42:4 | 2:52:5 | 2:62:6 | 2:72:7 | 2:82:8 | 2:92:9 | 3:03:0 | 3:13:1 | 3:23:2 | 3:33:3 | 3:43:4 | 3:53:5 | 3:63:6 | 3:73:7 | 3:83:8 | 4:04:0 | 4:14:1 | 4:24:2 | 4:34:3 | 4:44:4 | 4:54:5 | 4:64:6 | 4:74:7 | 5:05:0 | 5:15:1 | 5:25:2 | 5:35:3 | 5:45:4 | 5:55:5 | 5:65:6 | 6:06:0 | 6:16:1 | 6:26:2 | 6:36:3 | 6:46:4 | 6:56:5 | 7:07:0 | 7:17:1 | 7:27:2 | 7:37:3 | 7:47:4 | 8:08:0 | 8:18:1 | 8:28:2 | 8:38:3 | 8:48:4 | 9:09:0 | 9:19:1 | 9:29:2 | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz6 stávkových kancelárií · Výplatnosť 65,5 % | 20,0 | 15,25 | 401,0 | 401,0 | 19,25 | 37,0 | 85,0 | 175,0 | 250,0 | 275,0 | 401,0 | 401,0 | 11,75 | 7,35 | 401,0 | 10,5 | 20,0 | 50,0 | 125,0 | 225,0 | 275,0 | 401,0 | 401,0 | 401,0 | 501,0 | 401,0 | 12,5 | 8,45 | 9,75 | 21,5 | 55,0 | 125,0 | 225,0 | 275,0 | 501,0 | 401,0 | 20,0 | 13,0 | 17,0 | 30,0 | 80,0 | 175,0 | 250,0 | 276,0 | 501,0 | 40,0 | 28,0 | 36,0 | 65,0 | 125,0 | 225,0 | 275,0 | 501,0 | 100,0 | 70,0 | 85,0 | 125,0 | 200,0 | 250,0 | 300,0 | 175,0 | 150,0 | 175,0 | 225,0 | 250,0 | 300,0 | 250,0 | 225,0 | 250,0 | 275,0 | 300,0 | 363,5 | 363,5 | 376,0 | 501,0 | 301,0 | 501,0 | 501,0 | 501,0 | 65,5 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Polčas/konečný výsledok
Polčas/konečný výsledok: priemerné kurzy| Typ stávky | 1/11/1 · Domáci/domáci | 1/X1/X · Domáci/remíza | 1/21/2 · Domáci/hostia | X/1X/1 · Remíza/domáci | X/XX/X · Remíza/remíza | X/2X/2 · Remíza/hostia | 2/12/1 · Hostia/domáci | 2/X2/X · Hostia/remíza | 2/22/2 · Hostia/hostia | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz4 stávkové kancelárie · Výplatnosť 80,8 % | 3,17 | 12,0 | 26,5 | 5,65 | 6,45 | 7,45 | 19,75 | 13,0 | 4,82 | 80,8 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Vývoj kurzov · 1X2
Od vypísania kurzov · Priemerný kurz z 13 stávkových kancelárií.
- 1. FC Heidenheim2,05 → 2,06+0,5 %
- Remíza3,80 → 3,80Bez zmeny
- Hannover 963,10 → 3,10Bez zmeny
Zhrnutie pred zápasom
Z našich dátPodľa kurzov je favoritom 1. FC Heidenheim, so šancou na výhru 45 %. Remíza: 25 %.
Zostavené automaticky z dát ScanOdds: tabuľka, posledné výsledky a priemerné kurzy (12 stávkových kancelárií).
Informácie o zápase
- Štadión
- Voith-Arena, Heidenheim an der Brenz
Vzájomné zápasy
V našej databáze nie sú žiadne vzájomné zápasy.